2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
E elif_ay cnm geç döllenme olamaz mı benim bebeğim sata göre 8+2 iken kalp atışı duyuldu ama ultrason ölçümüne göre 6+4 çıktı baya bir geç döllenme olmuş senin de gec olmussa goremeyebilir hem ultrason cihazlarının kalitesi de çok etkiliyor

Bugün çok gezdim bi de kızımla gezdik 16 kiloda kendisi kaldır indir de yaptım belim çok ağrıyor bir de bugun gobegimin sağ tarafına bir kaç defa sancı girdi ama kasiklarim değil yani bebek o kadar yukarı çıkmış olamaz daha dimi. Bir de söyleye söyleye kendime nazar degdirdim iki gündür bulantı başladı gece bile uyandım 3 saat uyuyamadim salatalık tuzlayip yedim bir süre iyi geldi sonra yine başladı inşallah artmaz

Öğrensek de bişey yapamayacak aldırmayı düşünmüyorum zaten sonuç da hep yanlış çıkıyormuş
O yüzden kendimi hiç üzmeyecem sanırım yaptırmayacam ben
Valla ben de çok kararsızım Allah korusun ama ters bir şey olduğunu öğrensem de bir şey yapmam bu konuda ,sadece içimi rahatlatmak için yaptırabilirim yani

Depresyon hali daha da artti bende iste hic bisey yiyemiyorum 2 gun hic yemedim zaten dun ve bgn de zorla belki bir meyve o kadar vahim durumdayim. Gececek insAllah canim normal demekki

Canim bende mide bulantisi kalmadi gibi bisey ondan dolayi yiyememezlik yapmiyorum. Istahim gitti hic bisey yiyemiyorum ilk defa boyle oldum bgn zorla bir meyve yedim o kadar. Ama galiba 9 ve 10. Haftalar boyle keyifsiz geciyor bir de dun kasiklarim agriyordu nobetci doktor buldum ozel hastanede ama caylakti belli. Devletin doktoruymus aslinda. Karindan bakti dusuk riskin var dedi firladim yerimden kavga ettim. Ne kanama var ne bisy kalp atisi da gordu tutturmus alttan bakicam dusuk riskin var. Ustune saldirdim o sinirle acaip gerdi beni. Hic biseyde yok yani stresten agrim artti olay o insanin psikokojisini iyice bozuyorlar ya doktorumu aradim cok kizdi bana neden haber vermedin diye. Bana tecrube oldu iste bir daha tovbe. Hersey ust uste gelince iyice gerildim iste:)

Kızlar bikaç hafta daha sabredin bugün yediklerimi bi saysam aslında çok değil ama normalde bende hiçbişi yemiyodum bulantım azaldı ara ara yine ogurdum bugün ama yedimde hatta yedikce geçti bulantım aç bırakınca daha çok bulanıyo

Allahin izniyle hic bir sey olmadan alalim bebislerimizi kucagimiza kac haftalik simdi?

Merhaba bende iki düşük sonrası tekrar hamileyim bugüne kadar çok stresli geldik ama çok şükür bugün sağlıklı oldugunu herşeyin yolunda olduğunu öğrendik Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Bizlere de sağlıklı sıhhatli bebislerimize kavuşmayı nasip eder inşallah :)

Aynen canım. Bende ne zaman acikayim midem bulanıyor. Şu içsem de çıkarıyorum. Onun için çok fazla az kalmamaya çalışıyorum.

Aynen canim ama korkutucu yani insan tedirgin oluyor. Eee ilac falan da alamiyoruz dogal olarak

Ayy kizlar o yorgunluk bende de var. Yemek zor yapuyorum onun disinda utu temizlik yapamiyorum. Kolumu kaldircak enerjim yok. Az yiyiyoruz diye sanirim enerjimiz olmuyor. Surekli yatmak istiyorum. Hicbir sey yapmayim istiyorum.

Ayy kizlar o yorgunluk bende de var. Yemek zor yapuyorum onun disinda utu temizlik yapamiyorum. Kolumu kaldircak enerjim yok. Az yiyiyoruz diye sanirim enerjimiz olmuyor. Surekli yatmak istiyorum. Hicbir sey yapmayim istiyorum.

cnm ben dün hayatımın en zor ütüsünü yaptım artık eşim giyecek gömlek kalmadı deyince mecbur yaptım ama tam bir işkenceydi . evin halide ortada annemler başka şehirde eşim süpürüyor evi kayınvalidem geliyor beğenmedim süpürmesini deyip temizliyor dip köşe sağolsun.kızlar bir de ben sulu yemek yiyemiyorum salçalı falan kokuyor zaten hiç yiyemiyorum birde geçenlerde uzanmış tv izlerken çok komik bişey oldu gülerken sağ kasığıma bıçak saplandı sanki o batmalar sizde de oluyor mu rahim genişliyormuş batmalar ondan oluyor diye yazıyordu nette

Günaydın kızlar. BEnim cildim bozuldu ya . Yani 2 gündür farkettim böyle bulgur gibi kabarıklıklar olmuş. Moralim bozuldu valla. Bir sürü de ütüm birikti cumaya kadar yavaş yavaş yapmam lazım ama hiç canım istemiyooooo

O batmalar bende de oluyor özellikle ani gülmelerde oluyor bende de

günaydın canım evet haklısın ben de pek giremiyorum nete msjlar birikmiştir diye giriyorum kimsecikler kalmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…