2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bu arada biraz mahrem bir konu ama hepinizi kızkardeşim sayarak rahatça yazacağım. Şimdiden kusuruma bakmayın. Doktor ilşki konusunda yasak koymadı eşimle de yaklaşık 50 gündür kardeş kardeş yatıyorduk ama dünkü teşebbüsümüzde çok acı çektim hemen vazgeçtik ağladım çok Can'ım yandı eşim de pişman oldu. Bir daha elimi sürmem sana dedi ben de bu hale üzüldüm. Af buyurun hanımlar ben ilk evlendiğim vakit hiç acı çekmemiştim. Siz de böyle olan var mı bir usulü var mı?
Canm acaba mantar falan mı oldun ? Yada bebeğime bişe olucak düşüncesi ile ilişki yaşayınca bende senn gibi acı çekmiştim ilk hamileliğimde . Ama kesinlkle bebeğe bişe olmuyor . Benm doktorum da bugün ilşki yasak değil dedi ağrınız acınız ve kanamanız olmadığı sürece bu size hatta psikolojinize çok da iyi gelebilr dedi

Canım bende özele gidiyorum ama devlette yaptırdım tahlilleri ben muayneye diye gittim ve tahlillerim henüz yapılmadı dedim onlarda yaptılar
Tamam canm bende öyle yaparım o zaman şmdi benm doktorumun verdiği kağıdı gösterirsem gittiğim doktora ayıp olabilr . Teşekkür ederim :)

Canm acaba mantar falan mı oldun ? Yada bebeğime bişe olucak düşüncesi ile ilişki yaşayınca bende senn gibi acı çekmiştim ilk hamileliğimde . Ama kesinlkle bebeğe bişe olmuyor . Benm doktorum da bugün ilşki yasak değil dedi ağrınız acınız ve kanamanız olmadığı sürece bu size hatta psikolojinize çok da iyi gelebilr dedi
Benim de okuduğum kitapta mutluluk salgısının Faydalı bile olabileceğine dikkat çekilmişti. Uzun ara dalgalı hormonlar kuruluk biraz acı yaşatmış olabilir diye düşünüyorum mantar belirtisi yok canım. Akıntı kaşıntı vs yok. Doktor da mıuayene etti salı günü bir şey demedi. Psikolojik de olabilir canım ilgine teşekkür ederim canım.

Kızmaz canım.ben doktorun verdiği tahlil istek kağıdını aile hekimliğinde doktoruma verdim eline.bunları yaptırmak istiyorum diye.hiç bişey demedi doktorum.
Aile hekimim yok henüz , ankaraya taşınıcaz diye kayıtlı olduğum bir sağlık ocağı yok henüz ama araştrma hastanesinden randevu aldm gidicem inşallah yaptırıcam tahlillerimi bende :)

Canım kaşıntı akıntı yok aslında evet kuruluk oldu bir de araya uzun Zaman girdi ben de kasıldım sanırım sanki yaralıymış da deşilmiş gibi bir acıydı eskisi gibi bir istek yok evet ama gönülsüz de değildim. Benim eşim daha zorlanacak sanırım bir de içimden hemen şey düşünmeye başladım vay ben Nasıl doğrucağım sanki kemik olmuş ağzı ve daracık olmuş sertleşmiş
Demek ki hem daha sakin olmak hem de ilk defaymış gibi yavaş yavaş deneyerek her seferinde az az ilerlemeli insan.
Canım aynı sorunlar bende de var.istek var ancak sanırım hormonlardan dolayı kuruluk oluyo ve acının nedeni de bu.ileriki haftalarda vücut gebelik hormonlarına alışınca bu da normale döner diye düşünüyorum

Benim de okuduğum kitapta mutluluk salgısının Faydalı bile olabileceğine dikkat çekilmişti. Uzun ara dalgalı hormonlar kuruluk biraz acı yaşatmış olabilir diye düşünüyorum mantar belirtisi yok canım. Akıntı kaşıntı vs yok. Doktor da mıuayene etti salı günü bir şey demedi. Psikolojik de olabilir canım ilgine teşekkür ederim canım.
O zaman kesnlkle psikolojik. Afedersiniz bizde eşimle dün gece denedik benm karnm ağrıyo dedim anında bıraktık . Aslında ağrımıyodu ama korku ile öyle dedim . Fakat bugün doktorun söyledikleri rahatlattı beni daha istekliyim bugün bakalm inşallah bu psikolojide kalırım :) eşini de memnun etmek istiyor insan işimiz zor canm Allah yardmcımız olsun

Bana doktorum ayrıntılı ultrason be ikili tarama testinin aynı Zaman'da yapılacağını söyledi
Detaylı ultrasonu 20. Haftadan itibaren yapıyolar diye biliyorum instagramdan bikaç hamile takip ediyorum onlarında öyle oldu :)) benim dr da bugün sadece ikiliden bahsetti detaylı ultrasonla ilgili bişey demedi

Detaylı ultrasonu 20. Haftadan itibaren yapıyolar diye biliyorum instagramdan bikaç hamile takip ediyorum onlarında öyle oldu :)) benim dr da bugün sadece ikiliden bahsetti detaylı ultrasonla ilgili bişey demedi
Doğrudur canım yanlış anlamış olabilirim ya da belki benim doktorum başka bir şey anlatmak istemiş olabilir canım

uconn uconn canım büyün testlerini yaptı mı aile hekimin benden istenilenler ıgm toxsplazma tsh
İdrar tahlili ve tozoplazma dışında hepsini yaptı.yanlız benim ikinci hamileliğim olduğu için rubellaları falan istemedi doktorum daha önce kayıtlarında vardı eski sonuçlarım.belki toksoplazma yapılmadığına göre rubella ve diğer bir iki testi de yapmayabilirler sağlık ocağında.

:KK43::KK43::KK43::mapus::KK43::stop::stop::stop:
Tamam canm bende öyle yaparım o zaman şmdi benm doktorumun verdiği kağıdı gösterirsem gittiğim doktora ayıp olabilr . Teşekkür ederim :)
Canım bozulabilir ve senin moralinide bozabilir bence o kağıdı hiç karıştırma muayne ol tahlilleri sormazsa sen hatırlat yaparlar zaten

X