2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
deli_mavi_59 bide sizin orda özcanlar köfteye giderdim. Kardeşim askerliğini orda yapmıştı. Her ziyarette yerdik ahhh ahh sahildekine de giderdik türkcelin karşısındaki ordaki ara sokağada giderdik. O köftelerin tadı bide tatlısı vardı oraya özel. Cok güzeldi yaa. Tadı damağımda halen :)

Bizim buranın Özcanları çok meşhur canımm bilmez miyim , şimdilerde yiyemiyoruz tabii , herşeyden tiksinince böyle oldu.
Şu zor günleri bir atlatalım da , belki de doğumdan sonra bebişlerimizle , eşinle yolunuz buralara düşerse bu güzel lezzetin zevkini beraber çıkarırız , muhabbet sohbet ne güzel olur...

Valla canım yolumuz düşerse gideriz elbet. Cok güzel olurdu :) Şu zor günleri atlatsak neler yicem neler. Dünyanın kebabını ve köftesini yiycem :) şu iştahsızlığım gecse. Ah ah dünyayı yicem işte :) hahahah

Ben de hep yemek yiyebilmenin su içmenin güzel bir uykunun hayalini kuruyorum

Çok şükür canım
Ben hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum neden acaba
Bende ilk zamanlar öyleydim sen daha 5. Haftanın içimdesin sanırım. O zaman ben turp gibiydim. 6. Haftadan itibaren halsizleştim aç kaldım. Hiçbişe yiyemedim iştahsızlıktan. yatağa düştüm. Şuan daha yeni yeni kendime geliyorum. Sana tavsiyem Şuan iyiysen eğer istediğin şeyleri ye iştahın varsa.

Bugun 5.cikarisimi yapmis bulunmaktayim.ne yesem 30 dk icinde geri cikiyo.deli gibi yiyesim var ama istah yok agiz tadi yok.Insallah bunlar gecici rabbim hastaliktan bulamamaktan dolayi yiyemeyenlere nasip etsin amin.3 haftadir bende boyle insallah 10.haftada pik yapiyo hcg sonra ayni hizla dusuyor onu bekliyorum bende.heh bu iyi geldi diye yiyom sonra hop ciksin geri....ama en azindan sunu kesfettim tatli falan yersem ustune o zman sekerli cikmis oluyo en az zararla atlatiyorum cunku sonrasinda bogazimda yanma beni benden aliyo gaviscona basladim kizlar o da yanmaya iyi geliyor.eşim kizim yiyor ben melül melül

Ay canım ya yeşil elma yemeni tabsiye ederim. Ben hiç kusmadım şimdiye kadar. Sadece acıkınca midem bulanır gibi olıyordu elma yiyordum geciyordu. . Sık ama az yiyerek atlatabilirsin bence. Dayama sonunda kadar. Bende iştahsızım ama az yiyiorum. Tuzlu kurabşye ye arada bir tok tutuyor san atavsiye ederim. En azından aç kalmazsın.

Su zorla 1 bardak iciyorum sizde de durum ayni mi?bide töbe yarabbim gazoz falan iciyorum o biraz rahatlatiyo bide nescafe iciyorum 2 bardak asmamak kaydiyla insallah zarari olmaz dimi kizlarbide süzme yogurt ayran işe yariyo gibi gibi

Su zorla 1 bardak iciyorum sizde de durum ayni mi?bide töbe yarabbim gazoz falan iciyorum o biraz rahatlatiyo bide nescafe iciyorum 2 bardak asmamak kaydiyla insallah zarari olmaz dimi kizlarbide süzme yogurt ayran işe yariyo gibi gibi
Bende su içemiyorum canım. Ama içmeye gayret ediyorum. Bana su yavan gibi geliyor. Neskafe doktorum bir bardağı gecmesin günde dedi. Bencr sende fazla içme canım ya sonucta zararlı şeyler. Az önce balık yedim bende yanında yarım bardak kola ile. Çünkü ben balığı kolasız içemiyorum :)

Ay sagol canim neler denemdeim neler yesil elma armut nektarin falan nasil bisi oldum bilmem.kizimda eksi yiyince duruyordu.bunda da sanki tatli biraz iyi geliyor.Acaba erkek mi kisaglikli olsunlar da rabbim eksikliklerini göstermesinhamur isi sütlu tatlilari da bi severim ki oyle özledim

O
Oh afiyet sifa olsun.balik onemli haftada en az 1 mutlaka.insallah bende önumuzdeki günlere diyeyim☺

Ah ah gecen gün benim cam sütlaç çekti hemen yağtım yedim. Canım ne cekerse onu yiyorum. Makarna da cekmişti canım onıda yaptım yedim. Canın ne cekerse onu ye zorlama mideni bence. Yeşil elma bana cok iyi geldi. Mandlaina da yiyorum ekşi şeyler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…