2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım o fitilden kaynaklanıyordur.ben de jel kullandığım için arada geliyor öyle.hatta lor peyniri gibi akıntım da oluyor arada.
Onu da düşündüm , ister istemez fitil o bölgeyi kayganlaştırıyor , içeride bir madde oluyor çünkü. Şimdi biraz rahatladım canım :)

Sağol eksik olma kuzum vallahi rahatladımm biraz. Bildiğin günlük pede su dökülmüş gibiydi. Kim olsa paniklerdi
Benim gebelik belirtim sanırım çok terlemem si dediğin gibi günlük pesin sıksam su oluyordu. Özellikle sabah kalkınca ama bebekle ilgisi yok. Sen çok stres yaşamışsın. Bide hamilelikte çok fazla rüya görülüyor ben hiç bu kadar çok rüya görmemiştim :) ben günde bir tane Yasin okumaya başladım. Hem insanı rahatlatıyor hem de Bebek rahatlasın diye :) sana da önerirm

4753 canım valla ben steteskopla ile o kadar bastırarak baktım yok. Midemden guruk guruk sesler geliyor. Ama kalp atisi değil bebegimin. Çünkü kulaklarımda onun sesı ☺

Çok geçmiş olsun canım. Yat dinlen bence hiç kalkma bile wc dışında. Rabbim bagıslasin.

Önceden ben de çok okurdum şimdi nerdeee ağzımı kımıldatmaya mecalim yok zaten tükürük olayından konuşamıyorum bile kimseyle
Benimki rüya gibi değildi başka bir boyuttu anlatmayım korkmasın kimse. Ayetel kürsi okumadan yatmam halbuki ama yaşayacağım varmış , hala etkisindeyimm

Kızlar ya çok afedersiniz bikaç gündür ishalim 4 gün olmuştur onun dışında ara sıra nadiren karnım ağrıyor havalardan mı acaba.bu donemde herkes kabızlıktan şikayetçi bende tam tersi

Kızlar ya çok afedersiniz bikaç gündür ishalim 4 gün olmuştur onun dışında ara sıra nadiren karnım ağrıyor havalardan mı acaba.bu donemde herkes kabızlıktan şikayetçi bende tam tersi
Hiç kabızlık yaşamadım desem yeridir , hatta ara ara ishal oldum ben de. Yanii illa kabızlık olacak diye birşey yok bence

Arkadaslar yine iştahsızlık başladı bende . Dün gece aferdesiniz çıkardım baya dedim bugün iyi olurum yok hiç iştahım yok yemek görünce bi hoş oluyom

Merhaba kızlar nasip olursa inş bende nisan annesi olacağım her sene bir aya taliptim aslında ben 2015 kasım annesi olacaktım olmadı 2016 haziran annesi olacaktım oda olmadı inş bu sefer bnde bebeğimi kucağıma alabilirim.. Herkese hayırlı hamilelikler

Arkadaslar yine iştahsızlık başladı bende . Dün gece aferdesiniz çıkardım baya dedim bugün iyi olurum yok hiç iştahım yok yemek görünce bi hoş oluyom

Ben de bugün hiçbir şey yiyemedimm sabahtan beri kavun atıyorum ağzıma , sana tavsiyem içinin almadığı hiçbir yemeği yeme , canın ne istiyorsa onu ye , geçen mercimek yiyeyim dedim yemez olaydım berbat midem bulandı , artık zorlamıyorum kendimi.

Merhaba hoşgeldiniz , sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…