2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım bende eşimle kaga ettiğim zaman yinede asla yalnız yatmıyorum cunku karnlıktan tek başına kalmaktan korkuyorum. istersen bir doktora görün. ağrı yada kasılma yoktur umarım. 2 aylıkken plesentada su oluyormu ki bilmiyorum ki

Akinti olabilir ter olabilir endiselenme canim Allahın Izniyle birsey yoktur

deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım yada sen bir hastanenin aciline git benden su geldi de. onlar seni yönelndirirler.

Kasılmam ağrım yok ama niye böyle oldu çok endişelendim. Progestan fitil kullanıyorum her gece , acaba ondan mı kaynaklanıyor , ama biliyorum o rüya yüzünden oldu bu. Birdaha asla yalnız uyumam. Hamile bir kadın yalnız uyumamalı bence.

Kizlar yazilanlari sadece okuyarak takip ediyorum.dun yine kanamam oldu adet kanamasi gibi acile gittik rahimde kanama var düşük riskin var yatip dinlenceksin dedi progestan ignesi vuruldum 2 kere suan gunde 400 ml progestan iciyorum.kanama oldugu icin agizdan aliyorum ve sersem gibiyim.allaha sukur hafifledi gibi kanamam ama insan korkuyor tabi.birsey olmaz umarim tutunur bebegim sıkı sıkı
Allah yardimcin olsun canım tez zaman da bu durumu atlatirsiniz inşallah üzülme

Kizlar yazilanlari sadece okuyarak takip ediyorum.dun yine kanamam oldu adet kanamasi gibi acile gittik rahimde kanama var düşük riskin var yatip dinlenceksin dedi progestan ignesi vuruldum 2 kere suan gunde 400 ml progestan iciyorum.kanama oldugu icin agizdan aliyorum ve sersem gibiyim.allaha sukur hafifledi gibi kanamam ama insan korkuyor tabi.birsey olmaz umarim tutunur bebegim sıkı sıkı
Çok geçmiş olsun , gelmiş geçmiş olsun inşAllah birdaha olmasın Can'ım.
Mart annelerinde de çok vardı kanama yaşayan cnm , maşallah şimdilerde cinsiyetleri bile öğrendiler.
Sen hiç olumsuz düşünme , yatmana dinlenmene bak..

Kasılmam ağrım yok ama niye böyle oldu çok endişelendim. Progestan fitil kullanıyorum her gece , acaba ondan mı kaynaklanıyor , ama biliyorum o rüya yüzünden oldu bu. Birdaha asla yalnız uyumam. Hamile bir kadın yalnız uyumamalı bence.
bencede yalnız uyumamalı. belki o kullandığun fitilden olabilir. onu mutlaka oku yan etki de yapmış olabilir

geçmiş olsun canım. yatıp dinleneceksin yani doktorun dediği gibi başka yapcağın bişe yok canım allah yarımcın olsun

Arkadaşlar dün gece 3 te zar zor uyudum , eşimle tartışmıştık almadım onu yatak odasına yalnız uyudum. O da salonda sızmış. Sabah 5 te titreyerek ağlayarak açtım gözümü , çok korkunç bir rüya gördüm , rüyanın içeriğini anlatmayım kimseyi korkutmak istemem hepimiz hassasız. Salona nasıl geldim eşimi nasıl uyandırdım hiç hatırlamıyorum. Ama bir daha asla yalnız uyumam. Sonra sabah ezanı okundu ben hala titriyordum dua ede ede uyudum. Sabah uyandığımda afedersiniz günlük ped kullanıyorum o su içindeydi bildiğiniz su :KK43: O su benim bebeğimden mi sızdı , çok korkuyorum , internette araştırdım hiç bir bilgi bulamadım , bu haftalarda plesanta oluyor mu ve bu su plesantadan mı sızdı acaba :KK43:
Canım korkma. O bende de olmuştu ve hala oluyor çok terliyorum çünkü o yüzden oluyormuş. Gebe büyük ihtimal rüyanın etkisinde kalıp terledin o yüzden olmuştur. Bebeğin suyu falan değil yani için rahat olsun kuzum

canım o fitilden kaynaklanıyordur.ben de jel kullandığım için arada geliyor öyle.hatta lor peyniri gibi akıntım da oluyor arada.

kizlar steteskopa ihtiyaç olmadan esim dun aksam ve sabah kulagini dayayarak kalp sesini dinledi oldu
Yok tatlım o dinlediğiniz bebişin değildir mesela sende aynı şeyi eşinin karnına kulağını daya sende bi kalp sesi duyarsın çünkü eşinin kalp sesi :KK200:bunu yapmak için henüz daha çok minnaklar tatlım:emir_bebek::nazar:

Allah razi olsun T Tosbikellim . Citolesgen Citolesgen deli_mavi_59 deli_mavi_59 . Tek cozum dinlenmek sanirim esim sagolsun cocugumada banada bakiyor.doktorlarda bir tuhaf her kanamada gelmeyin diyor ki ozel hastane paramizla rezil oluyoruz.pihti seklinde oldugunda gel diyor.ama insan dayanamiyor kalbi atiyormu bisey oldu mu merak ediyor tabi.bu sıkıntilari yasayan herkesin sıkınntisi insallah biter biran once.

Selam kizlar 5+3 gunluk gebeyim ve dun hastaneye gittim doktor rahmin gebelik icin hazir gebelik oluşuyor fakat keseyi goremiyorum dedi cok kafama takildi siz gordunuz mu ne zaman gordunuz birde hala inanamiyorum sizde oylemisiniz ben 4 senedir bu ani bekliyordum

sana 7 ahftalıkken fotomu yolluyorum. bak kağıtta sağ yukarı tarafta. :) ama esasen solumda. kağıttaki soldaki de kocaman bir kist :)

Eki Görüntüle 1876890
Mahsallah canim ne kadar buyuk kesen
Benimki dr oyle olacak mi acaba yaa :)
Hiç tere benzemiyordu , suydu ya resmen rengi hafif sarıya da çalıyordu. Eğer öyle birşeyse bebeğim susuz kalmıştır ve ölür ki Allah'ım sen koru :KK43:
Canim gecmis olsun. Her gece dua etmeden yatma. Bir de bi acile git istersen icin rahat etsin

Gecmis olsun canim. Sakin internetten arastirma yapma,moralini bozma. Benim oncekindr cok az kanamam olmustu ben de progestan kullanmistim
Hicbir is yapma sadece wcye kalk. Benim sonu kotu olmustur umarim senin iyi olur canim

Canım korkma. O bende de olmuştu ve hala oluyor çok terliyorum çünkü o yüzden oluyormuş. Gebe büyük ihtimal rüyanın etkisinde kalıp terledin o yüzden olmuştur. Bebeğin suyu falan değil yani için rahat olsun kuzum
Sağol eksik olma kuzum vallahi rahatladımm biraz. Bildiğin günlük pede su dökülmüş gibiydi. Kim olsa paniklerdi

Selam kizlar 5+3 gunluk gebeyim ve dun hastaneye gittim doktor rahmin gebelik icin hazir gebelik oluşuyor fakat keseyi goremiyorum dedi cok kafama takildi siz gordunuz mu ne zaman gordunuz birde hala inanamiyorum sizde oylemisiniz ben 4 senedir bu ani bekliyordum
canım bende 5+4 günlükken gitmiştim banada hemen hemen aynı şeyleri söyledi doktor. keseyi göremedi ama görünmeyişi çok normal daha cok yeni dedi 10 gün sonra gel dedi bende cuma günü tekrar gidicem inşallah görürüz bebişimizi:emir_bebek:bende hala inanamıyorum, çok değişik duygular var içimde :KK200:

X