2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Nasıl anladın ki o tarafta olduğunu ilk gebeliğim ya bilmiyorum nerde nasıl. Bişey olmalı

elle çok bastirmadan kontrol ettim sag taraf daha sertti bide kesede ultrason da sagdaydii esime dedim bi dinle diye oda sag tarafi gosterdi garip ses geliyo dedi netten kalp sesini dinlettim ornek boyle bi sesmi dedim evet dedi hatta sanki icerde dozer çalışıyo ssesi gibi dedi ama ben duymadann esim duydu gicik oldum ama esinde dinlesin bi dduyulur artik ablamda ole yapiyodu ondan ogrenmistim bu yontemi hatta ablam 4 ayliktan sonra parmakla atışı hissdiyodu

elle çok bastirmadan kontrol ettim sag taraf daha sertti bide kesede ultrason da sagdaydii esime dedim bi dinle diye oda sag tarafi gosterdi garip ses geliyo dedi netten kalp sesini dinlettim ornek boyle bi sesmi dedim evet dedi hatta sanki icerde dozer çalışıyo ssesi gibi dedi ama ben duymadann esim duydu gicik oldum ama esinde dinlesin bi dduyulur artik ablamda ole yapiyodu ondan ogrenmistim bu yontemi hatta ablam 4 ayliktan sonra parmakla atışı hissdiyodu
benimde ilk gebeligim canim

Yok artık emin misin canım ya

Kizlar ya cildinizde bi seyler cikiyor mu benim kulagimin arkasi sacim falan yara oldu simdi de kabariyo boyle. Gecen hafta doktoruma sormustum normal demisti ama anlamadim gitti

ultrason fotoğrafımı atmıştım buraya daha önce canım olmalı yani gerilerde kaldı. şimdi bende yüklü değil en son 7 haftalıkken ultrasondaydım şimdi 9 haftalığım baya zaman gecti
Anladım canım . Karindan mi çekilmişti . Kağıda bakınca ne taraftaydi

benim alnımda minik minik kuru sivilceler cıktı isilek gibi. ama cok ufaklar elimle kazıyorum onları :)
Ben de yoluyorum yolunca da cogaliyor. Zaten gecen hafta korkmustum kizamikcik falan mi oldum diye. Rubella igg de yuksek cikmisti
Cok sukur oyle sey degil. Ama gul suyu aldim. Yuzumu onunla temizliyorum iyi gelir insallah

4753 4753 cnm bence duyduğu ya karın içi sesindir ya da senin nabız atışındir çünkü bizimkini bile ultrason aleti karindan nerdeyse duyamazken seninki bizimkinden cok daha küçük bebeğin kalp sesi olduğunu düşünmüyorum.

Dogum yapacagim yer istanbulun en iyi hastanelerinden biri, doktorlara guveniyorum. Epidurali her yerde yaptirmamak lazim duymustum Allah korusun felc riski var. Fiyati hic onemli degil yeterki bana kabus olmasin rahat gecsin. Kimi diyor sadece azaltiyor kimi senin dedigini diyor sanirim doktorun verdigi dozla alakali. Epidural normal istiyorum insAllah o gunleri hayirlisiyla gorebiliriz.
İnşallah canım hayırlısınla ben tavsiye ederim busefer kendimi zorlamak istiyorum acı eşigimi baktım çok canım yanıyo epidural isticem doğumu iyi hatırlamak çok önemli ilkim çok iyiydi inşallah buda öyle olur

Ben de yoluyorum yolunca da cogaliyor. Zaten gecen hafta korkmustum kizamikcik falan mi oldum diye. Rubella igg de yuksek cikmisti
Cok sukur oyle sey degil. Ama gul suyu aldim. Yuzumu onunla temizliyorum iyi gelir insallah
bende maske yapıyorum garnierin 3ü bir arada. bazen niveanın yüz temizleme jeliyle temizliyorum. sonra toknikle siliyorum pamukla. belkide ondan kuruyor sivilcelerim. bende yoluyorum bişey olmaz. ben kendimi bildim bileli nerede sivilcem cıksa yolarım dayanamam :) rubella ile ilgisi yok bence. bende daha önce gecirmişim kızamık orda öyle yazıyordu bağışkılığın var anlamına geliyormuş o

Eklentiler

• 20160822_170211.jpg
    20160822_170211.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 52
Şöyle miydi bu benim minnak :)
öyle değildi benimki farklıydı :) ama eşim videomu cekmişti benim hastanede. kalp atışlarını duymak için. burdan videoyu size yollamak isteirm yollanabiliyorsa. benim sağımda kistim var, solumda bebek. monitorden bakınca kist solda gözüküyor yani tam tersi.

X