2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar gunaydin bisey aklima takildi mide bulantisi olmamasi riskmi? Benim hic bulantim olmuyo
Canım benim de 7. Haftaya girene kadar hiç birseyim yoktu ama bu hafta çok bulantım var. Bu günlerinin tadını çikar yumurta bal ceviz yoğurt la güzelce beslen. Ben son günlerde bütün günümü 1 simiti gün boyu az az yiyerek geçiriyorum su bile midemi bulandırıyo

süt var masamda o bana bakıyo ben ona zorla içiyorum
mrb cnm bende sen gibi sütü çok zor içerim hatta içemem ama kendimce biçözüm buldum sütü ısıtırken içine bi çay kaşığı kahve bi çay kaşığı şeker katıyorum çok lezzetli oluyor hem okadarcık kafeininde hiç bi zararı olmadığını söyledi doktorum sanda bi fikir olsun belki denemek istersin

Bana da geliyor öğürme hissi ama tutuyorum kendimi , birde benim dişlerim mi diş etlerim mi ne kanıyor hep..

Dis eti kanamasi hamilelikte olabilen birseymis canim kitapta oyle diyor.vucutta cok fazla kan dolaştığı icin dislerinizi fircalarken kanama gorebilirsiniz diyo

ya ben normaldede süt sevmem dolaptan çıkarıp biraz ılımasını bekliyorum ısıtmıyorum o zaman çok kokuyo fondip yapıp hemen arkasından o tat gitsin diye ceviz badem yiyorum

ya ben normaldede süt sevmem dolaptan çıkarıp biraz ılımasını bekliyorum ısıtmıyorum o zaman çok kokuyo fondip yapıp hemen arkasından o tat gitsin diye ceviz badem yiyorum
fondip yapabiliyosan yine helal valla ben onuda yapamam oğlumda hiç içemedim bundada böyle bi çözüm yolu buldum işte

fondip yapabiliyosan yine helal valla ben onuda yapamam oğlumda hiç içemedim bundada böyle bi çözüm yolu buldum işte
:)) su gibi içiyorum valla napim ama ağzımı bile kapatamıyorum o tat gelicek diye ağzım açık nefes alıyorum sonra hemen badem ceviz :)))

Canım ben 1 haftadır simit, çubuk kraker ve meyve dışında ne yesem çıkarıyorum sabahları kuru simit çok iyi geliyor. Ama iyi beslenemiyorum diye de çok üzülüyorum
Cnm hiç üzülme zaten ilk 3 ay çocuk senden beslenmiyor 3 aydan sonra da bulantilar tiksinmeler kalmadığı için güzel beslenebilirsin

Merabalar
Ben kbb ye gittim sabahtan. Ilac onefmedi. Antibiyotik fskan verdi de coook zor durumda kalirsam kullancam. Bu durumda kullanmiycam :)

Asermeler baslamis :) ben ssbahlari kptu oluyorjm halsixlik bilantiyla. Sonra hafifliyo...

Kilolar ne durumda kacla basladiniz kilo alan var mi

Bende hemen hemen ayniyim seninle bulantı tok tiksinme yok ağrı yok çok şükür ilk hamileligimde de yoktu hamilelik nasıl geçti anlamadım ama çabuk yoruluyorum geçen gün sadece evi supurdum nefes nefese kaldım daha önce olsa hem supurur hem yerleri siler hem toz alırdım bu kadar yorulmazdim

Geçmiş olsun cnm inşallah ilerlemez antibiyotik içmek zorunda kalmazsin
Ben kilo aldim mi almadım mi bilmiyorum çünkü hazımsızlık var tuvalete cikamayinca 1 kilo fazla çıkıyorum ama tuvalete çıkarsam kilom daha az çıkıyor. Almissam da yarim kilo falandir sadece karnımda bir siskinlik var

Bakalim gorucez 7. Haftada ne gibi degisiklikler olacak insallah bulantisiz rahat bi hamilelik geciririz hepimiz ☺

Ben de sabah sutle basliyorum gune yumurta ceviz yiyorum meyve yemeye calisiyorum yogurt yiyorum asitli ve hazir gidalardan uzak duruyorum insallah boyle devam edebilirim

Kızlar bu arada ben ebeyim sormak istediğiniz bişey olursa çekinmeden sorabilirsiniz
Ben sorayım o zaman doktora gitmem gerekiyo mu bilmiyorum ama çok kötü oldu yani herhalde ölüyorum dedim sabah uyandım tuvalete gittim biraz açık olcak afedersin popomdan su renginde renksiz bi sıvı aktı biraz ondan sonra büyük idrarım varmış gibi hissediyorum ama sadece gaz ve bu sıvı çıkıyo aynı zamanda karın ağrısından ölüyorum bunlar olurken bide kusma isteği geliyo öğürüyorum ama sabah olduğu için boş mideden sadece salya gibi sıvı geliyo çok korktum ya o kadar acı çektim ki sırılsıklam terledim 6+3 haftalığım

Bende epidural normal istiyorum da nasildi? Zorlugu oldumu dogum sonrasi? Kimi belde agri kalici olabilir vs diyor da. Bir de sanciyi azaltiyor mu dayanilabilir yapiyor mu:)
Ben yaptırdım belde hiç ağrı falan kalmadı sadece yan etkisi baş ağrısı yapıyo doğumdan sonra.fakat çok riskli yani iyi biyerde yaptırmak lazım felç kalma riski var yanlış yere iğne sonucu oyuzden güvenilir kişiye yaptırınca hiçbi problem yok.sancıya gelince azaltmıyo tamamen kesiyo ben sancıyı 4cm acılmaya kdr çektim ondan sonra iğne yaptılar hiç sancım olmadı.bide diyolarki ıkınmayı hissetmiyosun öyle de bişey yok afedersin büyük tuvaletim geldi sandım doğummuş meğerse.biraz pahalı ama deger

Geçmiş olsun canım hamileyken baş ağrısı ilacı bile zor kalmadıkca vermiyolar. Biraz dinlenerek atlatmaya calıs. Kiloya gelince korkulu rüyam daha hiç almadım hatta sabah kalkınca karnım dümdüz keşke birazda verseydim nasıl olsa alıcam yine

Kızlar doktor bana salı günü gel dedi ama salıgünü 30 ağustos ve mhrs de doktorun günleri artık gözükmüyor. Bu arada doktor Ankara Zübeyde hanımda nasıl yapıcam başka doktora da gitmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…