2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar selam bisey sormak istiyorum sizin yigun kasık agrilariniz var mi? Ben bosunami evham yapiyorum acaba
Oluyor canım ama benim 7. Haftadan itibaren azaldı aralıklarla oluyor. Pazartesi doktoruma sordum dayanılmayacak gibiyse ve kanama varsa sorun var demektir stres yapma dinlen dedi

Benimde oyle dr. Ama yinede insan endiseleniyo cok tezekkur ederim ☺
Benim daha adet olacakmışım gibi sancım oluyor, sanırım rahim kendini hazırlıyormuş ondan oluyormuş ağrılar. Dün arabadan inerken birden bıçak saplanır gibi oldu iki büklüm kaldım ama üç beş saniye sonra geçti Allaha şükür. Hepimizde oluyor yani rahat ol :KK66:

Can'lar ben hastneden geliyorum 4 hastane gezdım düşük tehlıkem varmış kan geldi zaten ama az kızlar dua edin en son gtthgim dr kalp atışını gördük

endless love endless love canim.cok geçmiş olsun Allah acil sifalar versin anneciğine ama arkadaslarin da dediği gibi göğüs kanseri tedavisi olan bir kanser türü.

O O bir Anne sana da geçmiş olsun canim.güzelce dinlen kanama hemen hemen herkeste oldu bu topikte.kendini yorma.doktor progesteron takviyesi filan vermistir zaten.

İkiz bebeklerde hamilelik belirtileri iki kat fazla oluyormuş diye duymuştum da , ama olsun herşeye değer :21:
Aslında canım çok şiddetli değil.kusma falan olmadı hiç.kendimce çözümler buldum.soda ve naneli sakız iyi geliyor.hatta sakız çiğnerken tamamen normale dönüyorum.sonra midem kazınıyo tabi.ama içimde benzin istasyonu var gibi.herşey ,hatta ben ,etraf benzin kokuyo:halay::halay:

Can'lar ben hastneden geliyorum 4 hastane gezdım düşük tehlıkem varmış kan geldi zaten ama az kızlar dua edin en son gtthgim dr kalp atışını gördük
Düşüğe karşı iğne falan vurdular mı yada ilaç verdiler mi ? Benim de kaç defa kanamam oldu ama şükür bu günlere gelebildimm yani korkma stres yapma..

Aslında canım çok şiddetli değil.kusma falan olmadı hiç.kendimce çözümler buldum.soda ve naneli sakız iyi geliyor.hatta sakız çiğnerken tamamen normale dönüyorum.sonra midem kazınıyo tabi.ama içimde benzin istasyonu var gibi.herşey ,hatta ben ,etraf benzin kokuyo:halay::halay:

Neee benzin mi? :KK70: hay Allah :KK70:

endless love endless love canim.cok geçmiş olsun Allah acil aialar versin anneciğine ama arkadaslarin da dedugu gibi göğüs kanseri tedavisi olan bir kanser türü.

O O bir Anne sana da geçmiş olsun canim.güzelce dinlen kanama hemen hemen herkeste oldu bu topikte.kendini yorma.doktor progesteron takviyesi filan vermistir zaten.

Teşekkür ederim Canım ben dger hamileliğimde de yaşadım ama insan üzülüyor ister istemez evet ilaçlari yazdı ama nöbetçi ecz uzak yarın sabah alıp hemen başlayacagm Rabbim güç versin benm ılk 3 ay hep zor geçiyor

Düşüğe karşı iğne falan vurdular mı yada ilaç verdiler mi ? Benim de kaç defa kanamam oldu ama şükür bu günlere gelebildimm yani korkma stres yapma..

Hayır canm ne iğne ne başka bırsey yapmadılar zaten 2 hastnede muayene oldjm canm bırıncısı beni deli etti kese bozuk vs vs saçmaladı bende ne dıosn sen dedım bırak istemıyorm dedım cıktım sonraki dr ameliyatydo 4. Son dr saolsun cok güzel ilgilendi çokta rahatlattı kalp atışını bıle gördü yapmam gereknelerı söyeldı ilaç verdı canm

Ay bana da sular gaz kokuyor kafayı yicemm:KK71: Kız sakız fazla çiğneme bebiş doğunca çok kaka yapar diyorlar , bana böyle söylediler , koca karı masalları işte :spor:

Hayır canm ne iğne ne başka bırsey yapmadılar zaten 2 hastnede muayene oldjm canm bırıncısı beni deli etti kese bozuk vs vs saçmaladı bende ne dıosn sen dedım bırak istemıyorm dedım cıktım sonraki dr ameliyatydo 4. Son dr saolsun cok güzel ilgilendi çokta rahatlattı kalp atışını bıle gördü yapmam gereknelerı söyeldı ilaç verdı canm
Bir iğne yapsalardı iyi olurdu aslında , kanamayı en etkili durduran o çünkü.
Sen yine de yatıp istirahat et canm , Allah ne yazdıysa onu göreceğiz.

X