2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım keseyi gördükten sonra bunları hiç kafana takma dua et sağlıkla büyüsün gelişsin bebeğini gör kalp atışını duy. Değerler artışa göre sağlıklı bir gebelik olduğuna işaret ediyorlar ancak doktorların önemsediği şey kese Bebek kalp atışı

@Aysegul239 canım benimde öyle ultrasyonla adet tarihim arasında 5 gün fark var doktor bişe söylemwdi ama bilmiyrm bundan önceki gittiğim doktor geç döllenmedir demişti çok problwm etmedim yani onu.

Kilim ve tohum canım msjları tam okumadm da neye hayırlı olsun demişler :) ne olsuysa inşallah hayırlı okur hayatın ve bebişin için :)

Kızlar korkutmak istemem ama bulantılar 10. haftada tavan yapıyormuş , kusmalar başlıyormuş , çok fena tırsıyorumm
hiç korkma canım seninki zaten hep tavandı artık biraz durulur inşallah herkesin aynı olmuyo zaten ablam 9ay kustu arkadaşım da hiç bulantı nedir bilmem hamilelikte demişti..

Valla aynen başa gelince çekiliyor.yalnız benim halsizlik ve tansiyon tam gaz devam ediyor.seninde öyle mi hala?
Öyle canım halim hal değil vallahi iki gündür ruh gibiyim. Evim içinde süzülüyorum. Bir yayın hazırlığım var iki günde 30 sayfa kontrol yapamadım iki saat çalışıp beş saat dinlenmek istiyorum. Neden böyle bilemiyorum ama inşallah bu da geçecektir canım. Ben diğer belirtilerdense bu halimden memnunum.

9 haftalığım ama hala duyamadım kalp atışını dr un makinasımı eskiydi ne. iki hafta once gittim kalbi atıyor dedi gösterdi ama ses duymadım.iki haftaya bidaha gidicem inşallah busefer duyarım. bu arada ultrason da bnm de tarih üç gün geç çıkıyo ama ilerde değişebilir o makine bebeğin büyüklüğüne göre otomatik hesaplıyor

İnşallah canım çok teşekkür ederim hamilelik dışı bir paylaşımdı buraya yazıp sizlerden dua istemiştim doktora sınavımın sonucu belli oldu kazandım bunu paylaştım.

Ya ben adete göre 8+3 üm ve doktor karından kalp atışı duyulmuyo dedi saçmalık değil mi vajinal baktı sinir oldm bide dedi ki 7+5 sin uştrasyona göre yine de karından duyulurdu herkes 6 haftada bile duymş

hiç korkma canım seninki zaten hep tavandı artık biraz durulur inşallah herkesin aynı olmuyo zaten ablam 9ay kustu arkadaşım da hiç bulantı nedir bilmem hamilelikte demişti..
Ay inşAllah cnm , şimdilik birşeyler yiyebiliyorumm ya daha da şiddetlenir hep kusarsam yiyemezsem diyorumm kendi kendime. Böyle idare edebiliyorum inşAllah daha kötü olmayız

Arkadaslar merhaba.ben bebisi pazar gunu ogrendim.pazartesi sali cok fena kasintim oldu ozel bolgede.bugun daha azdi.dustan sonra baktim ic tarafta beyaz birikinti.sanki pecete gitmis gibi ama degil.mantar filan olabilir mi.boyle bisey yasayan var mi ?
Ogluma hamile kaldigimda da idrar yolu enfeksiyonu olmustum.niye oluyo aceba

Kızlar siz kese oluşurken bişeyler hissettiniz mi .. sanki ben göbeğimin aşağısında bişeyler hisseder gibi oluyorum ama anlık oluyor sanki birisi eliyle orayı açıyormuş gibi çok değişik bir his

meraba kızlar bende nisan annesi olacaktım ama gunlerdır suren kanamanın ardından bugun kontrolumde düşük olacagını öğrendim.. darısı diğer aylara inşallah.. herkese saglıklı bebekler ve rahat bır gebelık sureci diliyorum

Arkadaşlar ilk muayenede istenen testleri sağlık ocağında yaptırmak istiyorum. Çok da tatlı bir aile hekimimiz var sorun olmaz inşaallah ama bazı testler yapılmıyor galiba. Rubella ve tokso testlerini sağlık ocağı yapmıyordu en son mesela. İdrar testini yapmayabilirler gibi geliyor.

Size sormak istediğim kan haricinde illa idrar testi de isteniyor mu? Sağlık ocağında testlerini yaptıran var mı?

Devlete baktım ama çok iler tarihler var. Ben de biraz evhamlandım tokso testini bir an evvel yaptırmak istiyorum

İlk hamileliği olan hamişler bugünlerin kıymetini bilin bulantıniz da olsa agrinizda olsa halsizliginizde olsa yatıp dinlenebiliyorsunuz bi de yanınızda bir ekstra minik olduğunu düşünün nasıl olurdu. Basım ağrıdı biraz da halsizligim vardi azcık yatayim dedim üstüme oturdu, beni yatak gibi kullanip üstüme yattı, beni engel olarak kullanıp bi sağa bi sola atladı tabi arada sorduğu soruları sürekli anne demesini söylemiyorum bile bir de üstüne demez mi uykunu aldın mi diye :))) bugünlerin kıymetini bilin.

Beyazlık kaşıntı mantarı işaret ediyor ama Dr lar daha iyi bilir tabii..

sağol cnm insan telaş yapıyor işte kalp atışını duyana kadar rahat edemicem galiba neyse sabır artık beklicez napalım sizler kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…