2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
uconn uconn canım Allah kardeşine geçim versin Mutlu olsunlar inşallah. Saç rimeli harika çözüm vallahi. Sen yorgunlukla Nasıl başa çıkabildin esas öyle yoğun bir süreçte?
Canım çok teşekkür ederim.valla yol çok yorucuydu.kızım hastalandı düğün esnasında.hem onla uğraş hem kalabalık hemde hep kardeşimin yanında olmak zorundaydım kuaför fotoğrafta falan baya yoruldum.ama bitti şükür.annemdeyim dinleniyorum burda.haftaya dönücem evime inşallah.bu arada bende seni tebrik ediyorum.başarıların daim olsun inşallah.

cloud17 cloud17 gözün aydın canım.şöyle bir göz atabildim geçmişi çok okuyamadım sanırım sg26 sg26 hastanede yatmışsın sanada çok geçmiş olsun inşallah tehlikeyi en kısa sürede atlatırsın

slm kızlar moralim çok bozuk bugün hastaneye gittim normalda 6. haftamda olmam gerekiyodu gecen hafta carşamba günü gittigimde 5+3 günlüktü neyse bugün ultrasona girdim bana demesin mi 5+4 günlük ama gecen hata aynıydı hiç büyümemişmi kese hem bebek de ozaman pazartesi günü gözükürdü demiştiniz dedim. yok ben kese demişimdir falan dedi çok moralim bozuldu 3 hafta sonra gel dedi. neyse ben eve gelince gecenki ultrason kagıdıyla bugünkünü karşılaştırdım bir hafta önceki kese küçüçük bişeymiş ama bugünkü baya büyük sanki içinde bebekde var gibi bilmiyorum gercekten çok kafam karıştı hani gec döllenme olayı falan desem öyle olmadıgına eminim

5
slm kızlar moralim çok bozuk bugün hastaneye gittim normalda 6. haftamda olmam gerekiyodu gecen hafta carşamba günü gittigimde 5+3 günlüktü neyse bugün ultrasona girdim bana demesin mi 5+4 günlük ama gecen hata aynıydı hiç büyümemişmi kese hem bebek de ozaman pazartesi günü gözükürdü demiştiniz dedim. yok ben kese demişimdir falan dedi çok moralim bozuldu 3 hafta sonra gel dedi. neyse ben eve gelince gecenki ultrason kagıdıyla bugünkünü karşılaştırdım bir hafta önceki kese küçüçük bişeymiş ama bugünkü baya büyük sanki içinde bebekde var gibi bilmiyorum gercekten çok kafam karıştı hani gec döllenme olayı falan desem öyle olmadıgına eminim
5+ 3 te benim sadece kese görünmüştü bebeği görememiştik.ben açıkcası o ölçümleri hiç dikkate almıyorum.çok fazla kafana takma derim.

buda ultrason fotosu alttaki bir hafta önceki üstteki bugünkü

Eklentiler

• IMG-20160824-WA0001.jpeg
    IMG-20160824-WA0001.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 87
5

5+ 3 te benim sadece kese görünmüştü bebeği görememiştik.ben açıkcası o ölçümleri hiç dikkate almıyorum.çok fazla kafana takma derim.

canım aslında bende kafama takmıyordum ama bir hafta hiç büyümemiş acaba gelişimi mi durdu diyorum of kafamda deli sorular

Canim cokta kafani takma o ölçümlere.bendede ayni sorun var ben farkli doktorlara gittim yalniz 10 gun once 5+4 tu bugun 6+4 kesenin boyuda daha kucuk doktora ve cihaza gore değişiyor sanirim. benimki gec döllenme %90

Biz 6+4te bugun pit pit larini duyduk.3.5 yasindaki oglumda yanimizdaydi o bizdende heyecanliydi tepkisi cok hoştunormalden 1 hafta geriyiz ama doktor yeri cok guzel dedi bebegimizi gosterdi.testler yapildi.
Tsh degerimde sorun vardi zaten ilaca devammis.1 hafta geriden geldigi ici tedbir amacli 10 gun sonra yine gidicem bakalim.bizden haberler boyle

Canim cokta kafani takma o ölçümlere.bendede ayni sorun var ben farkli doktorlara gittim yalniz 10 gun once 5+4 tu bugun 6+4 kesenin boyuda daha kucuk doktora ve cihaza gore değişiyor sanirim. benimki gec döllenme %90

gecenki gidişimde çok ilgiliydi dr bunda pek umursamadı anlamadım gitti neyse 3 hafta daha belkicez inşşalah bişey olmaz

Kızlar korkutmak istemem ama bulantılar 10. haftada tavan yapıyormuş , kusmalar başlıyormuş , çok fena tırsıyorumm:KK17:

Canım çok teşekkür ederim.valla yol çok yorucuydu.kızım hastalandı düğün esnasında.hem onla uğraş hem kalabalık hemde hep kardeşimin yanında olmak zorundaydım kuaför fotoğrafta falan baya yoruldum.ama bitti şükür.annemdeyim dinleniyorum burda.haftaya dönücem evime inşallah.bu arada bende seni tebrik ediyorum.başarıların daim olsun inşallah.
O zaman şimdi bol bol dinlen uzan canım maşallah tempoya dayanabilmişsin başa gelince çekiliyor değil mi? :)
Kızına çok geçmiş olsun hava değişimi kalabalık küçükler için hayli yorucu oluyor haklısın. Sağlıkla dönün evinize inşallah.
Bu arada çok teşekkür ederim canım

Cok tesekkur ederim kizlar. Hastaneden çıktık simdi evde dinlenmeye başladım. Esim izin aldi o bakicak bu surecte bana ablam da geliyor gunduzleri. Insallah daha da iyi oluruz bugun kanamam baya azaldi doktor bikac gune kahverengiye dönüp kesilecek dedi. Pek bisey yiyemiyorum bulantim da iyice artti. Iki hafta once azcik belirtim olsun dedigim icin pismanim:KK49: buna şükür diyelim daha kotusu olmasin da ben buna raziyim:anne::KK200:
Çok şükür evindesin oh güzel haberler verdin bize çok sevindik. Eşinin yanında olması manen de çok iyi gelir sana. Kanaman azalır biter inşallah hemen. Kendini zorlama hiç canım. Artık hep daha güzeli olacak inan bebişini sana Allah bağışlasın.

Bugün kendi doktoruma gittim kalpa atışını dinletmedi demistim.tup bebek doktorum bazi genetik testler istedi bunun icin arastirma hastanesine genetik bölümüne geldik.o da kadin doğumun da once gormesini istedi.kadin dogum doktoru beni iceri aldi esimi almadilar.basimda stajyerler filan 4 tane doktor.kadin sak diye kalp atışını dinletti ben şokk.esim cok bozuldu o duyamadi diye.cok guzeldi.kulaklarimdan gitmiyor sesi
Eşinin yerinde olsam ben de bozulurdum vallahi keşke o da dinleyebilseymiş.:110::110:

ben sürekli uzak tutmaya çalışıyorum. işyerinde ister istemez etkileniyor ama evde benim ve oğlanın bulunduğu odada kesinlikle telefon bulundurmuyorum. hele oğlan bebekken sürekli bulunduğu yerden telefonları toplar dışarı koyardım. 2 yaşına geldi yeni yeni bıraktım. psikopat gibiydim :KK70:
Benim elimde sürekli telefon var yattığımız odada var her gün bilgisayar başında işim var Nasıl koruyalım kendimizi :anne::anne:

merhaba sevgili hamişler bende hamile olduğumu yeni öğrendim çok şaşknı ve mutluyum sizlere danışmak istediğim birşey var iki gün önce hcg değerim 6000 çıktı ben 6 haftalık falan düşünüyodum aynı gün ultrasonda 5+2 çıktı keseyi gördük değerim böyleyken ultrasonda daha küçük çıkması normalmi acaba

canım aslında bende kafama takmıyordum ama bir hafta hiç büyümemiş acaba gelişimi mi durdu diyorum of kafamda deli sorular
alet veya ölçüm farkıdır bence.içini ferah tut.
Biz 6+4te bugun pit pit larini duyduk.3.5 yasindaki oglumda yanimizdaydi o bizdende heyecanliydi tepkisi cok hoştunormalden 1 hafta geriyiz ama doktor yeri cok guzel dedi bebegimizi gosterdi.testler yapildi.
Tsh degerimde sorun vardi zaten ilaca devammis.1 hafta geriden geldigi ici tedbir amacli 10 gun sonra yine gidicem bakalim.bizden haberler boyle
Benimde 3 yaşında kızım var.henüz söylemedim.çok kıskanacağını düşünüyorum ben.

Cnm ne güzel nice mutlu bebisli yillariniz olsun inşallah. Gözün aydın ne güzel kalp atişlarini da duymussun darısı bize inşallah daha pazartesiye gitcem. Benim kızımda karnımdan dinlemistik sesleri çok da güzeldi ilk defa böyle söyleyen bir doktor gördüm. İçine sinmiyorsa değiştir bence cnm.

Sağol canım darısı inşallah sana :)) inşallah mutlu mutlu geçiririz hamileliklerimizi :)) değiştircem zaten giç bişe anlatmadı açıklamadı nasıl doktorlk yapıyolar bilmiyrm ilk defa oldugunu da söyledim aöa

O zaman şimdi bol bol dinlen uzan canım maşallah tempoya dayanabilmişsin başa gelince çekiliyor değil mi? :)
Kızına çok geçmiş olsun hava değişimi kalabalık küçükler için hayli yorucu oluyor haklısın. Sağlıkla dönün evinize inşallah.
Bu arada çok teşekkür ederim canım
Valla aynen başa gelince çekiliyor.yalnız benim halsizlik ve tansiyon tam gaz devam ediyor.seninde öyle mi hala?

X