2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlarrr 2016 nisan annesiyim canim yavrum kollarimda bende sizin gibiydim kese goruncekmi bebek goruncekmi cok zor bi hamilelik gecirdim ama degdi cok guzel bi duygu rabbim sizlerinde hepinizin kucaklariniza almayi misss kokusunu icinize cekmeyi nasip etsin evlat cennet cok guzel bi duygu Allah isteyen herkezin kucagini bos birakmasin

Günaydın kızlar gece sol kasığıma inanılmazbir ağrı girdi uykumdan uyandırdı. O kadar çok korktumki bişey oluyo diye. Nefesimi kesecrk kadar ağrıdı. Şimdi o kadar çok ağrı yok ama yine hissettiriyo hafiften

Canım benim de oluyor o ağrı sancı hali. Ayaklarının altına bir yastık koy uzan dinlen.

İnşallah a
Hadi inşallah allah dualarınızı kabul eder amin. allah isteyipte olmayanlara nasip etsin

Şimdi nasılsın cnaım. Kanama falanolmadı dimi

Canım gaz sıkışması da kasığa baskı yapmış olabilir. Benim bazen oluyor canım cok acıyor. Hemde durup dururken oluyor yattığım yerde oluyor. Dizlerini göğsüne cek yattığın yerden biraz öyle bekle. O zaman geciyor bneim.

Canım benim de oluyor o ağrı sancı hali. Ayaklarının altına bir yastık koy uzan dinlen.
İlk defa bu kadar şiddetli oldu korktum o yüzden neyse ki geçti çok şükür :)

Aynen durup dururken oldu. Kanama olcak diye çok korktum zaten hemen wc ye gittim şükür bişey yok. Dediğin gibi dizlerimi çektim öyle uyumuşum tekrar :)

Peki beta hcg ölçtürmüş müydünüz , beta hcg kaçtı bebek gözüktüğünde
Canim ilk olcturdugumde beta hcg 878,5 cikti ama kesem gorunmedi en son gittigimde bebegimi gorunce inan sormayi unuttum bende ilk basta kesem gorunmeyince ve ilk gittim doktor sacma sapan konusunca cok umutsuzlandim ama buradaki kizlar beni sakinlestirdi sagolsun 6 haftada gorunuyormus normalde

C coznur günaydın
Ben de 2016 nisan anneleri grubundaydım ama nasip olmadı bebeğimi kaybettim. Şimdi de 2017 nisan annesi olucam Allah nasip ederse ..
Size bir sorum olacak , sizde progestanı vajinal kullanmışsınız , ben de öyle almayı tercih ettim yan etkileri çok olduğu için..
Gece uyumadan önce afedersiniz eşim atıyor bana kapsülü , baya da ittiriyor içeriye ama sabah ilaç sanki geri çıkıyor , niye öyle oluyor ki , hiçbir faydasını göremiyor muyum ben bu ilacın

Uyurken yanliş bir harekette yapmış olabilirsin canm , bebek hissettirmiştir sana kendini Uzun süreli ağrılar normal değil demişti bana Dr um , kısa süreli olanlarda korkulacak birşey yok

canim agrilar normal heralde cok kanama olmadığı surece. ben de dün resmen adet agrilarindan kivrandim ama bugün geçti cok şükür

ohhh bee nihayet okumayi bitirdim. baştan sona tüm mesajlarinizi okudum :)
ben se izmirliyim 27 yaşındayım 26 aydir ugrasiyordum hamile kalabilmek icin tüp bebekle nasip oldu cok şükür, Rabbim hayirla devam etmesini nasip etsin...
daha önce kimyasal gebeligim oldu ama değer cok düşüktü anlamistim kimyasal olacagini. bu sefer umutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…