2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba taze anne adaylari :) ben de geldim araniza... tüp bebek yaptirdim bugun 10. günüm değerim 54 çıktı çok şükür. insallah katlanarak artar ve aranizdan hiç ayrilmam
Canım sonucun gayet güzel çıkmış. Daha 10. Gün de böyleyse haftaya Coşar senin minnak. Allah sağ salim kucağınıza almayı kısmet etsin.

Bizde ağustosta tüp bebek yaptırmaya hazırlanıyoduk geldi bebişim kendiliğinden. Eşimde problem vardı ama Allah dualarımızı kabul etti.
Bugün bel ağrım arttı ve hala devam ediyor. Haftaya hayırlısıyla görseydim miniğimi

Oh maşallah annesini yormamış babasını üzmemiş anlayışlı bebiş. Maşallah canım

Kızlar keseyi gördüğümüz zaman içinde bebeği de görebilecek miyiz acaba çok merak ediyorum bunu

Kızlar keseyi gördüğümüz zaman içinde bebeği de görebilecek miyiz acaba çok merak ediyorum bunu
Bebeği henüz göremezsin canım önce keseyi bir hafta sonrasında kalp atışını yaklaşık 9-10. Haftalardada bildiğin kollu bacaklı bebeğini ekranda görürsün inşallah

Ben bugün doktorumdan randevu aldım.en erken 10 ağustosa randevusu varmış.dün değerim 167 idi.iki katı artarsa 6000 leri bulur randevuya kadar.nasıl bekliycem ben onca zaman

Bebeği henüz göremezsin canım önce keseyi bir hafta sonrasında kalp atışını yaklaşık 9-10. Haftalardada bildiğin kollu bacaklı bebeğini ekranda görürsün inşallah
Dedim belki nokta kadar falan gözükür bebiş Bekleriz ne yapalım , sonu iyi olsun yeter ki

Merhaba arkadaslar bende yeni araniza katiliyorum.cuma gunu ogrendim bende istiyordum ama hamile kalmayi hic beklemyordum bu ay biraz bos gecmistik.Rabbim nasip etti cok sukur.Bu 2. Gebeligim rabbim nasip ederse.1 kizim var 2.5 yasinda.beta hcg 473 cikti adet olmayi bekledigim gunde.

Öncelikle derin bir Ooooooooffffffff ooofffffff çekeyim... Hamiş arkadaşlar hepinize hayırlı olsun diyorum rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah .Bende üç seneye yakın oldu ugraşıyorum ilk ayında hamile kalan arkadaşları içtenlikle tebrik ediyorum valla ben beklemekten baya yoruldum ve yıldım tam kalktım diyorum ve yere kapaklanıyorum artık Can'ımı çok acıtıyo bu konu sizden ricam bana gerçekten içtenlikle dua etmeniz siz hamişsiniz duanız kabul olur lütfen dualarınızda banada yer verin İçimden geçenleri paylaştım umarım moralinizi bozmamışımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…