2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oyuncak trenin bir parcasini kirmis onuda yutmus. O an yaninda kiz kardesim vardi hic farketmemis. Ben kakasinda gorunce sok oldum buyuk bir parcaydi hemen neyin parcasi oldugunu baska eksik parca var mi ona baktim eksik parca yoktu baska. Doktora goturdum ucuz kurtulmussunus dedi.

Surekli gozum ustunde 1 2 saat bile kimseye guvenip birakamiyorum. Babannesine gittigimizde de 2 dakika mutfaga gittim yaninda babannesi vardi top almis agzina zor cikarttik.
Ay canım ya çok geçmiş olsun, çok şükür zararsız atlatmışsınız. Ben de paranoyak oldum sürekli çocuğun ağzını kontrol ediyorum :işsiz:

benim kızımda vardı her şeyi agzına atma huyu. ama şükür oglumda yok nedecek kadar az. yerde bişey buldugu zaman bana getirir. agzına falan aldıgındada ver oglum deyince cıkartır verir.masanın üstünde yarım dolu su bardagını getirir iç oglum derim içer .
Maşallah oğluşunuza:) bizim durum sıkıntılı maalesef gözümü üstünden ayıramıyorum ne atacak acaba ağzına diye..

Kızlar benim oğlumda öyle. Bide ağzını kilitliyo zor çıkarıyorum
Bizim favorimizde bahçede oynarken bulduğu taşlar :KK70:
Evde zaten ne bulursa ağzında bende evde çözümü eline büyük erik vererek buldum. Çok büyük olduğu için boğazına kaçma korkusu yok ağzında bekletiyo çıkarıyo tekrar alıyo. Hatta yerlere duvarlara sürüp tekrar tekrar erik emiyo :KK70:
Oy oy taşlar mı:eek: aman Allah korusun çok dikkat etmek lazım inşallah en kısa zamanda geçer şu huyları.

Arkadaşlar geçmiş bayramınız kutlu olsun öncelikle.
Bayramda malum akraba gezmesi olunca insanların karşılaştırmaları ve soruları sebebiyle biraz stres oldum.
Oğlum 15 ayına girdi ve hala yürümüyor, tay tay da durmuyor, sadece emekliyor. Bir yerden tutunup yürüyor ve tutunduğu yerden yere inebiliyor. Bu durumda olan var mı? Hala yürümüyor olması normal mi, bizim gibi olan var mı?

Bayramda malum akraba gezmesi olunca insanların karşılaştırmaları ve soruları sebebiyle biraz stres oldum.
Oğlum 15 ayına girdi ve hala yürümüyor, tay tay da durmuyor, sadece emekliyor. Bir yerden tutunup yürüyor ve tutunduğu yerden yere inebiliyor. Bu durumda olan var mı? Hala yürümüyor olması normal mi, bizim gibi olan var mı?
Yurtdışında yaşıyorum burdaki doktor 18 aya kadar normal dedi.

Canım benim 15 aylik bir kızım var. Aynen senin anlattığın gibiydi . Tutunup gidiyordu sadece. Bir haftada önce desteksiz ayakta durdu sonra da birden yürüdü. Endişelenme yakında yürüyecektir. Başkalarının sözlerine aldırma. Kıyaslamaya bayılıyorlar. Her konuda da uzmanlar. Bilmedikleri yok.

Canım benim 15 aylik bir kızım var. Aynen senin anlattığın gibiydi . Tutunup gidiyordu sadece. Bir haftada önce desteksiz ayakta durdu sonra da birden yürüdü. Endişelenme yakında yürüyecektir. Başkalarının sözlerine aldırma. Kıyaslamaya bayılıyorlar. Her konuda da uzmanlar. Bilmedikleri yok.

İnşallah diyeyim.
Dediğin gibi herkes uzman her şeyde. Keşke boşa atan tutan herkesin geçmişine ayna tutabilecek bi teknoloji olsa. O zaman boşuna insanları üzmemeyi, strese sokmamayı öğrenirler.

merhaba arkadaşlar, ben ağustos annesiyim, kızımın doğum günü için fikir arıyorum. ilk doğum gününü kutladınız mı? ne giydi bebeğiniz?nasıl bir konsept yaptınız? kaç kişi çağırdınız?

merhaba arkadaşlar, ben ağustos annesiyim, kızımın doğum günü için fikir arıyorum. ilk doğum gününü kutladınız mı? ne giydi bebeğiniz?nasıl bir konsept yaptınız? kaç kişi çağırdınız?
Canim ben disarda pazar kahvaltisi olarak bir dogum gunu yaptim. Restoranin cafe bolumunu kapadik tamamen. Serpme kahvalti yapildi. 55 kisi civariydi. Suslemeyi kendim yaptim ama gercekten cok ozenerek sik bir susleme yaptim. Benim kizim ayicik cok seviyordu butun konseptimiz ayicikti . Pastamiz hediyeliklerimiz ayicikliydi

Canım benim oğlum da hala yürümüyor. Birkaç defa düştü ve korktu sanırım. Ayakta durabiliyor ama farkettiği anda hemen oturuyor.Ben de çok üstüne gitmek istemiyorum ama kafaya da takmıyor değilim. Deneyimli arkadaşlar bize yardımcı olabilirler mi?

Benim oğlum 37+4te normal doğumla oldu
13.20de :KK68:
Erken doğum olmuş sağlık sorunu yaşamadınız inşallah

Maşallah bende normal çok istedim ama sabah 6:20 den saat 11 e kadar sürekli suyu gelince doktor sezeryana aldı sancı hissetmediğim için sezeryana alindim. Çok şükür ciddi bir sorunu olmadı . Kan tahlili sonucu kan şekeri yüksek oranda düşük çıkınca kuvoze aldılar . Onun peşine kalsiyum dusuklugu emme nefes poroblemi başladı oksijen aldı ve sarılık oldu . Toplam da 10 gün kuvozde kaldı .

Maşallah bende normal çok istedim ama sabah 6:20 den saat 11 e kadar sürekli suyu gelince doktor sezeryana aldı sancı hissetmediğim için sezeryana alindim. Çok şükür ciddi bir sorunu olmadı . Kan tahlili sonucu kan şekeri yüksek oranda düşük çıkınca kuvoze aldılar . Onun peşine kalsiyum dusukldüş emme nefes poroblemi başladı oksijen aldı ve sarılık oldu . Toplam da 10 gün kuvozde kaldı .
Çok şükür gelip geçmiş :)

X