2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben sadece bir arkadaş bahsetmiş derken kullanıcı adını hatırlamadım ben okuduğum birkaç sayfa yazıya cevap olarak yazdım içinde sizin bahsettiğiniz bir şey geçti diye alınmanıza hiç gerek yok ayrıca kimin bebeği zayıf kimin bebeği kilolu onu da ben bilemem ben sadece uzmanların anlattığını söyledim kimi bebek hareketli olur yedigini çok yakar o almaz annesi yemek yapamıyor veya bulamıyor demek değildir bu benim bebeğim de Çok tombul değil ama aşırı hareketli olmasına bağlıyorum ben mesela ama genlerle alakalı değil bunu biliyorum size yanlış bir şey söylemek istemedim siz kendiniz biraz alınganlık yapmışsınız sanırım

Kızlar bide her kıyafetınin üstğne yelek el örmesi giydiriorm ortalıkta muhtar gbi dolaşıyor.şeytan kulağına kurşun yelekten snr cok hasta olmamaya başladı

Benim oğlumda tepine tepine ne çorap ne patik bırakıyo ayağında :)
Külotlu çorap her zaman giydirmiyorum sıkar bunalır diye. Ucu çoraplı pijamalardan aldım daha rahat oluyo evdeyken onlardan giyiyo sürekli :)

Puding var :) Nutella filan :)
Bugün bor beslenme uzmanı ile görüştüm. Senin yiyecek mi gerginliğin bebeğe yansır dedi kafayi boşalt dedi. Birde çok karıştırma besinleri dedi. Ne kadar tek tek yerse damağı o kadar gelişir dedi. Yemeyi zevkli hale getir dedi. Ama benim kızım amuda kalksam da yemez :)

Benimki çoraplarını çekip çıkartıyo kilotlu çorabı bulanın elinden öpüyorum
benim hala çıkarmıyor çorapları keşfedemedi galiba evde ev potu tarzında biri aldım çorabın üstüne giydiriyorum dışardada iyi oluyor

benim hala çıkarmıyor çorapları keşfedemedi galiba evde ev potu tarzında biri aldım çorabın üstüne giydiriyorum dışardada iyi oluyor
ayağına çorap dışında bişi giydirince o kadar çok dikkatini çekiyo ki ağzı sulanıyo yemek için çıkartana kadar uğraşıyo.baya sorun bu soğukta kilotlu çorapta bezlerken uğraştırıyo :)

Ne güzel =) Çok üşütmeden kar havası aldırabilirsin tabii =) Bizim buraya Tekirdağ'a bekle de kar yağsın

Aynen malesef yemeyen yemiyo bende hamileyken yediğini yer yoksa zorlamam falan diyorum şuan yapmadığım şaklabanlık yok :) bide maalesef alerji kaynaklı peynir yoğurt yumurta falan veremiyorum iyice arada sıkıştım artık yediricek hiç bir şey bulamıyorum

Arkadaşlar merhaba
Bizim yemek yemede sıkıntı pek yok ama herşeyi hazır ağzına bekliyor. Elimle yada kaşıkla herşeyi ben yediriyorum. Kendi yeme gibi bi zahmete girmiyor hiç. Önüne koyuyorum öylece bakıyor, eliyle tutmayı beceremiyor. Erken midir bunun için normal mi yani yoksa sorun mu bilemedim =/

Haliya oyun yeri yapmistim.ortunun ustunde oynuyordu.simdi ne mumkun engelleri asip kaciyor masanin altina..bir hali bir yolluk alani genislettik.donup yuvarlaniyor.sonra gidip ciplak olan yeri buluyor.
Bir ara yurutec dusundum ama yok bu.kiz ucar gider..
Ek gidada tikandim.ilk cocuk da takir takir herseyi yapmistim
Alerji cok kotu birsey ya.rabbim saglik sihhat versin herkese

Hayır sorun değil tabiki :) eline koyup ağzına it ben öyle yapıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…