2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Tamam şimdi yazıp göndereceğim. Teşekkürler Bilgi verdiğin için...

Doktorun da tersi tersmis he.Ne alaka sanki biz tipci miyiz testlerin adini şakır şakır soylicez.Hem yapmasi gerek zaten.Bende özele gittim 62 lira odedim tum testlerimi de yaptirdim ekstra ucret odemeden.Hem ozele gidip hem testler icin para odeniyorsa tabiki hakkiniz istediginiz yerden yaptirirsiniz.
Saglik ocagina musait bir zamanda bildirimini yaparsin arkadasim.vakti yok diye biliyorum ama en kisa zamanda olsa iyi olur.Hemsiren seni takip ediyor ve bunun icin ucret aliyorlar devletten galiba bana oyle demisler bi gebe daha geldi yasasin diye sevinmisti.arada cagiriyor kan degerlerini işliyor kilona bakiyor daha ilerde kalp atisini dinliyor daha ilkel bi aletle.ben beta hcg icin gitmistim artik alistigindan kizimda bana doktora git gel bana ugra dedi mesela.dogumdan sonrada aşilar icin cok sık haberlesiyorsunuz 2 yasina kadar

Canım çok sevindim maşallah darısı bize inşallah :)) çok güzel ya böyle güzel haberler almak bende haftaya çarşmba gidicem böyle gidip güzel haberler alanları duydukça heyecanlanıyorum

Biz heyecanla doğmasını bekliyoruz tecrübesiz olduğumuz ve Başımıza neler geleceğini henüz bilmediğimiz için çok tuhaf ya bi kalp atışını da duyabilseydik hayırlısıyla beklemek çok zor zaman Geçmek bilmiyor

Sevgili annişler size bişe sorucam da . Şimdi biz eşimle haftasonu 3 günlük bi seyahat planladıkta acaba sakıncalı olur mu ya ? Gitme diyen var git bişe olmaz diyen var bu konu hakkında bilgsi olan var mı ? Ben doktora daha erkene randevu bulamadığım için mecburen haftaya çarşambaya kaldı yoksa seyahatten önce gidip bi danşmak istemiştim ama

Kızlar sat 19/07/2016 bat 12/08/2016 17 ağustos çatşamba günü test sonucum beta hcg 6122 geldi sizce çok mu yüksek şimdi gitsem kese görünür mü?

Kızlar sat 19/07/2016 bat 12/08/2016 17 ağustos çatşamba günü test sonucum beta hcg 6122 geldi sizce çok mu yüksek şimdi gitsem kese görünür mü?
Canim karindan 3000 uzeri gorunuyor diyor doktorlar ama gec dollenmeye bagli bazen gorunmuyor.biraz beklemekte fayda var

babypooh ve amigurumi maşallah yaa Gözünuzaydın a dostlar bebisler kaç mm kese filan.beni aydınlatin ayol karindan mi gordunuz ?Günlerimiz aynı üçümüzün heyecan yaptım bi an ben de
Sagol canim benim en son 2 hafta once 12bin kusurdu hcg.bi daha baktirmadim.karindan gorundu benim.keseyi soylemedi ama bebegi olctu.1.25 cm.sende git artik

Doktor bana agir kaldirma dedi kizini kucaklama dedi.bide iliskiye ara ver dedi.10 haftaya kadar.ama biz rahattik aslinda bu konuda☺napariz bilmem.iyice tutunana kadar bekleyin dedi doktor.kizimda 8.hafta kanama gecirmistim.ondan sonra da 9 ay ara vermistik esim bu konuda cok sıkılmısti evhamliyim diye.yine ayni sey olsun istemiyorum ama Allah kolaylastirsin insallah

babypooh ben de çarşamba gideceğim inşallah ya:) kalp atisini ekrandan görebildin mi pit pit Bi de idrara sıkışık miydin? Öyle gel diyormus bazı doktorlar da

babypooh ben de çarşamba gideceğim inşallah ya:) kalp atisini ekrandan görebildin mi pit pit Bi de idrara sıkışık miydin? Öyle gel diyormus bazı doktorlar da
Evet gordum sesini de dinledik.oyle gitmeye niyetliydim ama tutamadimyani bombostu yine de gorundu.ama yapabilirsen oyle git cunku idrar tahlili aliyo ben beklemek zorunda kaldim su ictim.

Canım her doktor farklı birşey söylüyor. Mesela benim doktorum 3 ay boyunca uzun yolculuğu, tatili, ilişkiyi yasakladı. Günlük yaptığın şeyleri bile minimum düzeyde yap dedi. İlk gebeliğin vücudunu tanımıyoruz, tepkisini bilmiyoruz o yüzden hiçbir şekilde risk almayalım dedi. Bazı doktorlarda rahat bırakıyor. :)

baktım cnm göremedim bende benimkinde uzunluk diye yazıyor üstünde cnm bebeği görmediği için sata uyumlu değilmi geç döllenmemi o yüzden söylememiştir bu arada bebek görünüyor dedimi ben kaçırdım galiba erkek kız konusundada bebeğin sağda ya da sol da olmasına göre yorum yapıyor arkadaşlar banada herkes senin ki erkek yüzün güzelleşmiş dedi kaç kişi hayırlısıyla kalp atışlarını duyarız inşallah cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…