2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bu cam şişe günlük sütleri açtığımızda hepsini aynı anda tüketmek mi gerekiyor? Hani diyorum bir litreden değil de az az kıza kadar mayalasam nasıl olur, süt bozulur mu?1 litreden mayaladım olduğu gibi duruyor, iki günden fazla da aynı yoğurdu vermeyi istemiyorum. Nasıl yapsam acaba? Ama süt açılınca bana bozulur gibi geliyor

Canım ben sütçüden alıyorum sütü süt kaynadıktan sonra ağzını sıcakken kapatıp soğuyunca dolaba koyuyorum konserve mantığı yani sonra kullanıyorum ama çok beklemiyorum günlük sütle olurmu bilmem

Hala bebişimi alıp gdıp gelıp nasıl düştüğüne bakıorm.yatağım ıkı kademeli acaba nereye carptı dolapta var.hala inanamıorm bnm bebişim ognden snr oturmaya başladı sdece yastığın üstünde acaba pturmk istedide dengesınj mi alamadı dıorm.ve inan dha odadan cıkmamla dönmem bir oldu.beyın tomografısı cektrdm temiz cıktı cok şukur.nörolojıye gttm o brz içimi sıktı şuan bellı olmaz ama yıllar snr bişe diemem dedi.ona canm cok sıkıldı.beyın cerrahı hiiö bişe olmıck gör dedi ama hayatımda bukdr korktuumu hatrlamıorm.acaba onlar hatrlıomudr.bizmki düştükten10dkka snr gülüodu.inşallah Allahım korusn hani önlem almasam tam kafayı yerdm ama buda bna ders oldu bianda ayağa bile kalkabılırler

Tekrar versem ayrı ayrıda olsa yemeyecek gibi vay başıma gelenler
Yok yok ümitsiz olma canın muhakkak sevecek. Ama şu an tepkileri normal. Ilk defa tattigi her şeye kötü tepki verebilir ama 2. Ya da 3. Denemeye tepkisi duzelecek yediklerini taniyor olacak ve sevmeye başlayacaktır.
Ben dün garniturlu yemek yapmıştım.
Bebeğim e patates bezelye havuç hepsinden bir tane ufak ezip verdim yedi şaşırdım
Daha önce begenmemisti.

Reactions: mnt
Küçük kavanozlara böl yap canım öyle bir hafta kalsada sorun olmaz

O sütler 10 gün içinde tüketilmeli yani hepsiyle yapmana gerek yok

Benim mutfakla pek aram yok, açlıktan ölmeyecek kadar kendime bi şeyler yapıp yiyorum. Eşim gece çalıştığı için haliyle birlikte yemek yiyemiyoruz, öyle değişik çeşit çeşit yemekler yapıp yediğim yok. Tek olunca da özenemiyor ki insan.. Kız da fırsat vermiyor yemek yememe, genelde aparatif bol yeşillik salata falan takılıyorum Mayalama konularını zaten hiç bilmiyordum, burada öğreniyorum sayenizde, çok sağolun valla ya Daha kimbilir neler öğrenicem. O yüzden sorular sorup duruyorum kusura bakmayın :))
Eşime bazen isyan ediyorum bıktım yalnızlıktan, bırak şu işi, başka iş bul diye. Üzerine gidip ona haksızlık ediyorum. Onu üzüyorum sonra pişman oluyorum. Ama işsiz kalsa daha mı iyi. Çocukta var önümüz kış doğal gaz faturaları kapıda. Böyle iki arada kalıp duruyorum. Ama bu yalnızlık bezdirdi beni. Ne bileyim öyle dertleşmek istedim sizlerle arkadaşlar..

Yalnız zor olsa gerek Allah kolaylık versin hayat şartları zor gerçekten

İlk tadınca öğürüyor gibi suratı ekşiyo ama sonra normal yiyo beğenmediği için yapmıyor belliki ilk olduğu için yapıyor

Aventin suluğunu aldım damlatmayan eğitici bardak olanından bildiğin plastik kokuyor.kızlar siz nasıl veriyorsunuz suyu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…