2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Canım lor pekmez ve yumurta karışımı şööyle bir düşününce hiç güzel gelmiyor tamam vitamin alsın iyi beslensin diyoruz ama kendimden örnek vereyim; annem ben ilk çocuğu olduğum için bana ne karışımlar ne püreler yediriyormuş hevesle beslesin diye ben tabi öğüre öğüre yutuyor sonra kusuyormuşum. Şimdi bana o yedirdiği hiçbirşeyi yemiyorum bu yaşa geldim hala kokuyor bana onlar öyle bir travma. Yani dikkat etmek lazım besleyeyim derken tamamen soğutmayalım bebişlerimizi. Daha sade sindirebileceği şeyler olmalı naçizane fikrim. Ben oğluma öyle yapacağım ek gıda zamanı.

İlkkez yemiyo zaten yarım çay kaşığı kadar yemiştir bilmiyorum niye kusuyo nesi var her gece ağlıyor o kadar mutsuzum ki

G

Günaydın uykusuz ama mutlu anne
Allah şükür sağlıklı olsunlar gülsünler hep o an en mutlu kişi benim dünyada

canım verdiklerinin sindirimi zor gıdalar birde bebeklerin midesi küçücük bir kusunca hepsini çıkarıyor doğal olarak. Daha az ver yumurta sarısını bile 8 ayında vermek daha iyi ancak gelişiyor bağırsakları

Kızlar ben bi işe giriştim inşallah alnımın akıyla çıkarım :)) Aşure yapıyorum ve hayatımda ilk defa yapıyorum inşallah güzel olur :)
oooo kolay gelsin kesin muhteşem olur insanın ilk yapıştığı şeylerin tadı muhteşem oluyor :))

Verdim ama yemedi fazla bişi ondan mı oldu üşüttümü anlamadım bir aydır hep ağlıyor gece uyku yok

Allah kabul etsin canım bende girişcem o işe bir ceseret kolay gelsin
Ay çok güzel oldu ama çok teferruatlı iş :))

Kızlar ben bugün kızıma bir dilim elmayı buharda yumuşattım göz kararı avakado ve yoğurtla karıştırdım güzel bir tat oldu
Denicem bende güzele benziyo :)

Valla güzel oldu eşim beğendi alt komşumda msj attı çok güzel olmuş diye :))

Verdim ama yemedi fazla bişi ondan mı oldu üşüttümü anlamadım bir aydır hep ağlıyor gece uyku yok
Bağıraakları problemli çocuklar kolik gibi ili yaşına kadar problem yaşaya bilir benim Yegen ablan hep özel çorbalar yapardı ve ilaç kullanıyordu acaba gaz sıkıntısı mı var

Kızlar kakasında ara sıra beyaz iplik benzeri şeyler görüyorum ama normal kakası gibi gelmişti kıl kurdu olabilir mi sorusu geldi aklıma sizdede oluyomu hiç

Kızlar kakasında ara sıra beyaz iplik benzeri şeyler görüyorum ama normal kakası gibi gelmişti kıl kurdu olabilir mi sorusu geldi aklıma sizdede oluyomu hiç
de söyleseydin bir tahlil yapsalardı olabilir belki o yüzden bu kadar huzursuz pazartesi dr ile görüş istersen

Günaydın kızlar bugün kızıma brokoli tadımı yaptırcaktım eşim yumurta yedirmiş yumurta tadımı yapmış oldu üç gün beklersen brokoli bozulucak geçen hafta aldığım bozuldu çünkü başlayıp saklasam sorun olurmu sizce yada yumurta tadımı ile birlikte mi yaptırım brokoli tadımı

Kızlar migrosun organik reyonundan alış veriş yapan varmı
Bizim burda migros yok olsa yapardım :)))

Alerji olsa hangisinin yaptığını bilemezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…