2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bugün sabah calpol vermiştim iyiydi bi saha vermedim. Akşamüstü 5 civarı alnı sıcak gibi geldi ölçtüm 37,2 çıktı hemen calpol verdim yine. Bu aşılar ateş yapıyor ya uyuttum 7 de biraz önce ağlayarak uyandı yavrum. Ağrısı mı var nedir huzursuz yavrum. Yarına geçer inşallah

Reactions: mnt
37,2 çok yüksek değil ya panik olma.ama gecede takipte kal.

Bugün patatese geçtik.kaşık kabul etmiyor hanımefendi.bende elma dilimi gibi kesip haşladım eline verdim.öyle ağzına götürdü biraz yedi ama ben çok tedirgin oluyorum.benim kız kendinden blw ci olacak herhalde.

37,2 çok yüksek değil ya panik olma.ama gecede takipte kal.
Yüksek değilde yazık ya çocuklara huzurları kaçıyo

Kim neyi istiyosa tam tersi oluyo :) biz de blw yapalım dedik bizim minik adam elini bile sürmüyo bakıyo öyle :))

Aynen öyle.ben pimpirikli bir tipim.kendi aç kalır gibi hissederim.birde boğulacak fobisi var bende.bakalım şimdi daha 4. Gündeyiz.hiç yorum yapamıyorum.büyük kızım 9 aya kadar hapur hupur ağzına ne versem yedi bitirdi.sonra iştah bir gitti.şimdi 4,5 yaşında.aç geziyor resmen.onu çok zorladım yemekten soğuttum.sürekli şunu yer misin bunu yer misin diye soruyomuşum çocuğa bir gün tv izliyordu. Bişey sordum bana yemiycem diye cevap verdi.öyle bir işlemişimki çocuğu sadece yemeğe odaklanmış beyni.şimdi küçüğüdeona benzetmemek için onu hiç zorlamamaya kararlıyım.

Canım endişe etme iki güne toparlıyorlar.

Yüksek değilde yazık ya çocuklara huzurları kaçıyo

Kim neyi istiyosa tam tersi oluyo :) biz de blw yapalım dedik bizim minik adam elini bile sürmüyo bakıyo öyle :))
Sabır et canım benim kızım da başta öyleydi şimdi yiyor kendi azda olsa önce kendi yemesine izin veriyorum arada ağzına veriyorum zamanla beceriyorlar vazgeçme

Günaydın beni de aranıza alın uykusuz anneler :) dün akşam erken yatıı oğluş 7 de sonra 12 de tam bşz yattık uyandı miniko. Gece 2 ye kadar oyaladım sonra uyudu. Ama tabiki sürekli kalktık bu saate kadar. Şimdş uyandı ve kahvaltı yapacak beyfendi

Günaydın afiyet olsun paşama

Arkadaşlar sabah bebeğim kaka yaptı bende banyo yaptırdım banyodan öncede biraz lor pekmez yumurta karışımı verdim çok az bişi ve bebeğim az önce iki defa kustu o kadar üzgünüm ki üşüttüm mü zehirlendimi anlamadım o kadar çok kustuki ne ara onca sütü içti anlamdım napim bilmiyorum

Korkma bazen benim oğlanda da oluyor. Sindiremiyor tabi biz anlamıyoruz sürekli veriyoruz sonunda da çıkarıyorlar. Eğer kusma ve ishal olursa doktora götürürsün

Korkma canım takip et ters bir durum olursa götür doktora

Reactions: mnt
Kızlar ben bugün kızıma bir dilim elmayı buharda yumuşattım göz kararı avakado ve yoğurtla karıştırdım güzel bir tat oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…