2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bebişleriniz emekliyor mu? Geçen bir arkadaşımı gördüm o da Nisan annesi oğlu emekliyormuş, maşallah ona.
maşallah bizde sağa genellikle dönüyor sadece dönüyor birde sırt üstü kendini geri atıyor

Bende bilmeye ihtiyaç duydukları için diğer yerleri keşfetmek adına erken harekete geçiyorlar diye okumuştum :) hem zeki hem güçlü olsunlar inşallah tüm bebişler
bütün bebeklere öğrenmeye çok açık hemen kapıyorlar bence kucakta dolaşınca mesela daha fazla şey görüyor nasıl biliyor oturunca ağlıyor yüksekte olduğunu hemen anlıyor

Reactions: mnt
O nasıl bir keyif onlar için benim kollar tutmuyo daha

bizim kızdasınız oyun halısında aynası var ona bakıp duruyor kendine mesela

sönecek dimi yani böyle kırmızı kırmızı dedim yanlış birşey mi var
Sönecek sanırım bekliyorum bende bi ara benim kolumdaki gibi şekil aldı sadece kırmızıydı aa geçiyo dedim ama yok yine kabuk bağladı

Sen ne kadar su içiriyosun? Ben bugün su verdim bıraksam 1 bardak içecekti :))) çok sevdi
Ben ek gıdadan sonra kahve yanı bardağı ile veriyorum öyle çok içmiyor ama gün içinde iki üç kez içiyor sıcaklarda daha çok içiyordu maşAllah senin oğluşa pek iştahlı

Merhaba kızlar bi süredir yoktum eşimin memleketine gitmiştik sonra da ufak bir tatil derken yazamadım hiç. Tabi ben yollarda oğlumu biraz daha üşüttüm sanırım nezle olmuş. Allah beterinden korusun bebişlerimizi. 5. Ay kontrolümüzü de yaptı herşey yolunda şükür bi aşılar kaldı 6. Ay aşıları yapılmış birkaç kişiye bizim daha 1 ay var ama korku saldı bile bebişler çok ağlamış. Şu aşıları bize yapsalar sütten geçse cidden ne güzel olurdu ah. Ek gıdayı sordum hala bekliyoruz 180 günü. Öyle yani

Bende şöyle düşündüm sonuçta patates yedi bir sorun olmadı eğer sorun olursa bezelyeden olduğu bilinir amaç zaten alerjik durum varmı görmek hemde tada alışt8rmak değilmi
Aynen katılıyorum :)

Ben ek gıdadan sonra kahve yanı bardağı ile veriyorum öyle çok içmiyor ama gün içinde iki üç kez içiyor sıcaklarda daha çok içiyordu maşAllah senin oğluşa pek iştahlı
Bende kahve fincanıyla verdim bugün veriyim artık bari

O nasıl bir keyif onlar için benim kollar tutmuyo daha
Benim kollarımda kas çıktı Sayesinde
Sönecek sanırım bekliyorum bende bi ara benim kolumdaki gibi şekil aldı sadece kırmızıydı aa geçiyo dedim ama yok yine kabuk bağladı
İnşallah soner de böyle kalmaz
Bütün kayınvalideler aynı herhalde.mercimek bebek çorbasıdır onu vermiycende ne vercen diyor.bal reçel vermeye kalkışıyor.neler neler.
Mercimek mi gazdan Ne olur bilemiyorum artık bebek bal kesinlikle yasak dikkat et

Geçmiş olsun.eşimde koltuktan düşürdü kızımı şagi halı olunca çok ağlamadı.ama insan korkuyor yiede.
evet 2 çay bardağını bende duydum.anlatırken daha fazla gibi anladım ben.o zaman normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…