2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar bende ilk defa çarşamba gideceğim doktora çok heyecanlıyım çatlayacağım 2 gün var daha bir ben kaldım galiba doktora gitmeyen aranızda birde folbiol ishal yapar mı kızlar
Olmaz mi bende sali gidicem cok heyecanliyim.daha kan degerime bile baktirmadim sadece 11 gün gecikmem belirtilerim ve idrar testlerime güveniyorum

Sen bilrsin canm ben sadece fikrmi söyledm içemiyosan zorlama kendini tabi .

Benimkide tüp bebek benimde hiç aklıma gelmemiş sormak.günlerdir kendimi yiyip bitiriyorum.sata göre 5+4 de iki kese vardı.ama içinde bebek görünseydi dr söylerdi heralde henüz yoktu.ama benim dr başka bir hesap yaptı 4+6 sın dedi.böyle karışık işte

5+3 te ben sadece keseyi gördüm karından.belki vajinal bakılsaydı bebekte görünürdü.
İnşallah hersey yolunda gider ve kalp atışlarıni duyarız.

yaa kızlar çok korktum biraz önce gördüm açık kahverengi akıntım gelmiş ilk defa oluyor yarın gideceğiz doktora karar verdik çok korkuyorum

yaa kızlar çok korktum biraz önce gördüm açık kahverengi akıntım gelmiş ilk defa oluyor yarın gideceğiz doktora karar verdik çok korkuyorum

Korkma canım yat dinlen benden bir hafta geldi bugün kesildi şükür önemli bişey olsa koyu kan gelir burda kaç kişiden geldi aynı leke

Benden kanama bile geldi , aktif olmadığı sürece panikleme..

Korkma canım yat dinlen benden bir hafta geldi bugün kesildi şükür önemli bişey olsa koyu kan gelir burda kaç kişiden geldi aynı leke
sağolun kızlar rahatladım. kesildi peçeteye bile gelmiyor eşime söylemiştim işten geldi panik olduk bi anda şimdi dinleniyorum sabahtan beri ayaktaydım ondan oldu sanırım

Arkadaşlar bisey soracm. 5 haftalık benimki şimdiye kadar gogusler ağrıyordu bugün azalmış ya ağrısı . Çok çok az kaldı. Bi sorun yoktur dimi

kızlar bende ilk defa çarşamba gideceğim doktora çok heyecanlıyım çatlayacağım 2 gün var daha bir ben kaldım galiba doktora gitmeyen aranızda birde folbiol ishal yapar mı kızlar
Bende henüz gitmedim doktora bu hafta içi veya cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum ama Nasıl sabredicem bilmiyorum folik asit olarak bende folbiol kullanıyorum yaklaşık 2 ay oldu başlayalı. Hiç ishal olmadım gerçi genel olarak kabızlık çekiyorum ama bünyeden bünyeye değişebilir ilaçların etkisi

Arkadaşlar bisey soracm. 5 haftalık benimki şimdiye kadar gogusler ağrıyordu bugün azalmış ya ağrısı . Çok çok az kaldı. Bi sorun yoktur dimi
Sorun olur mu bilmiyorum ama bende de oluyor bu. Bir gün azalmış oluyor bir gün artıyor.

benim göğüslerim 5.haftada ağrımaya başladı cnm özellikle akşamları şimdi ise ağrımıyor yoktur cnm içini ferah tut
Canım bende de oldu doktor progestan verdi iki gündür iciyorum kesildi. Sende bi git doktora ve korkma inşallah
sağol canım benim. leke kesildi ama batma tarzında ağrılar var yarın gideceğiz heyecanlıyım bakalım inşallah bişey yoktur ilk olunca tedirgin oluyoruz hepimiz .

canım insallah olmaz çünkü ben de de aynı sorun var. Her gün göğüslerime dokunuyorum bazen agriyor bazen çok iyi oluyor. Bende çok korkuyorum.acaba yolunda olmayan bir şey mi var diyorum.

bende çarşamba gitmeyi düşünüyordum cnm ama leke gelince yarın gitmeye karar verdim keşke bukadar beklemeseydim diyorum şimdi inşallah güzel haberlerle geliriz cnm

Kızlar çok üşüttum. Ailecek boluya geldik ama hava çok soğuk ve dondum. Kasiklarim ağrıyor ayaklarım ısınmıyor. Birsey olur mu. Isınamıyorum bir türlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…