2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canim yaninda igg yazanlar daha once bunu gecirdigin anlamina geliyor. Yani cmv nedir bilmiyorum ama. İgg onu daha once gecirdigini belirtiyor. Yani o her neyse ona bagisiksin demek oluyor. Mikrop su anda degil gecmiste vucudunda bulunmus. Anca bu kadar biliyorum tatlim. Bana sormadin ama atladim :)
sağol canım cevabın için şimdide araştırıyordum ya ben daha önce ne gecirmişim :)

kadınlarkk.JPG

benim akıntım biraz yavaşladı gibi progestan fitili 4 e çıkardım pet kullanıyorum günlük ped den kanatlı olarak hangisini önerirsiniz?

Bu kusma hissi beni benden aldı kızlar , elimde poşetle dolaşıp duruyorum , çıkaramıyorum da , çıksa belki rahatlicam.
Banyoya giricem giremiyorum kokulardan , offf günlük yaşantım altüst oldu :KK57:

Bu kusma hissi beni benden aldı kızlar , elimde poşetle dolaşıp duruyorum , çıkaramıyorum da , çıksa belki rahatlicam.
Banyoya giricem giremiyorum kokulardan , offf günlük yaşantım altüst oldu :KK57:
Banada ayran kokuyor durup dururken az önce. Garip kokular alıyorum. Aman dikkat et başın dönmesin ayakta durma canım.

Ay sağol canım acıklama için. Ben çiğ et yemem hayvan barındırmam ondan yoktur heralde
Bulasmasi bayagi zor zaten canim. Ben surekli etli cigkofye yerim eti az pismis severim falan. Ama benim de negatif. 9ay cok dikkatli olmaliyiz. Olmaz diye bisey yok. Bunca sene bulmayan mikrop hamilelikte bulmasin Allah korusun.

benim akıntım biraz yavaşladı gibi progestan fitili 4 e çıkardım pet kullanıyorum günlük ped den kanatlı olarak hangisini önerirsiniz?
Canım ben günlük ped orkid ulrta ince yaprak kullanıyorum. Onun birde kalın olanı var o da cok iyi. Orkid large günlük ped. Ama kanadı yok onun canım. Orkidin normal pedleri varya adet için, kanatlı normal istersen ondan kullan ince olanlardan.

D

ışarda yediğin salatadan bile bulaşabilir toxoplazma o yüzden doğuma kadar dikkat et. Etli yemekler yapacağın zaman eldiven kullan çıplak elle dokunma
Ay canım gercek mi tamam ete dokunmam daha. Dışarda yememeye özen gösteriyorum zaten salataları sebzeleri sirkeli suda bekliyorum :) dikkat edeyim ben o zaman

Canım ben günlük ped orkid ulta ince kullanıyorum. Onun birde kalın olanı var o da cok iyi. Orkid large günlük ped. Ama kanadı yok onun canım. Orkidin normal pedleri varya adet için, kanatlı normal istersen ondan kullan ince olanlardan.
orkidle çok hoş anılarım yok hava geçirmiyor sanki hışır hışır.soğudum orkidden ama normal ped olarak kotex kullanıyorum.

Bulasmasi bayagi zor zaten canim. Ben surekli etli cigkofye yerim eti az pismis severim falan. Ama benim de negatif. 9ay cok dikkatli olmaliyiz. Olmaz diye bisey yok. Bunca sene bulmayan mikrop hamilelikte bulmasin Allah korusun.
Cok haklısın canım. Cok dikkat etmek gerekiyor. Ben ciğ et yemem ama rafadan yumurta yerdim yani kayısı kıvamında. Artık yemiyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri

Bende de cin takvimi kız rus takvimi erkek çıktı bakalım ne olacak. Benim bir tane kızım var. Hem kız istiyorum hem de erkek :)) yani erkek istememin sebebi bir kızım var bir de oğlum olsun. Kız istememin sebebi kizima bir kız kardeş herseyini paylasacagi bir arkadas olsun istiyorum yani hangisi olursa olsun çok sevincem.
Benim ikisinde de kız çıktı :anneadayı:

orkidle çok hoş anılarım yok hava geçirmiyor sanki hışır hışır.soğudum orkidden ama normal ped olarak kotex kullanıyorum.
Ah canım şu 9 ay boyunca zaten ped kullanmıycaz :) ama günlük olarak benim dediğim orkid günlük large kulllanabirsin. Cok iyi ben adetimin son günü onu kullanıyordum ped gibi.

X