2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Başta baya zorlandım ama şimdi alıştım, büyüklüğünü düşünmeyip bol suyla yuvarlıyorum :KK70: Bende bi de kalsiyum magnezyum hapı var, o daha da büyük düşün halimi :KK70:

Ay hadi ya işkence resmen o hapları yutmak ben baya bi yaşıma kadar hap yutamazdim babam hap yutma dersi verirdi bana :kızgın: sonra alistim ama büyükleri hala gözumu korkutuyor :KK70:

Ay hadi ya işkence resmen o hapları yutmak ben baya bi yaşıma kadar hap yutamazdim babam hap yutma dersi verirdi bana :kızgın: sonra alistim ama büyükleri hala gözumu korkutuyor :KK70:
Hahah beni de bi panikletiyodu aynı şekilde :KK70: hatta hap boğazıma takılıp kusmuşluğum var ama sonra sakin oldukça rahat yuttum

Başta baya zorlandım ama şimdi alıştım, büyüklüğünü düşünmeyip bol suyla yuvarlıyorum :KK70: Bende bi de kalsiyum magnezyum hapı var, o daha da büyük düşün halimi :KK70:

yuru mutlaka 20dak yuruyorum hemsire ihmal etme yuru demisti ben sabah aksam kullaniyorum uzun zamamdir tup bebek benim

Benm normalde çok ayakta durmam yasak ya ondan cnm neyse evde dolanrm artk ilacı kyllanfiktan hemen sonrami yuruym yoksa biraz uzanıp öylemi

Canım her oda sıcacık oluyo yıllık 800 dolar veriyoruz her yer sıcak oluyo doğalgaz sıkıntılı isitmiyo ablam izmitte kaliyo kışın ona gitmiştim ev isinmiyodu birinci katta oturuyordu altı boş dukkandi ev dahada isinmiyodu dondum resmen
Bizim daha önce kalorifer di çok fazla kromu vardı 5senedir doğal gaz oldu çok memnunum hem havası daha temiz hemde daha hesapli benim evin güneş gördüğü için faturam fazla gelmiyo

X