2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ne yapıcaklar ki yine iğne , fayda etmiyor işte , kesmiyor , demek ki ters giden birşeyler var.
Bu hayatta hiçbir isteğim olmadı ki benim , eşimle evlenmemize bile herkes karşıydı , çok zorluklarla evlendik , zor ikna ettik ailemi
Demek ki şimdide çocuğumuz zor olacak , hiçbir şeyimiz kolay olmadı
İyice duygusala bağladımm şimdi
Ayy kiyamam ya inşallah hersey istediğin gibi olur canim dua et

Ya neden durmus peki :KK43: belırtı vermedimi hıc :KK43:
Yoo hiç belirti yoktu cinsiyetini öğrenirim bi de tahlil sonuçlarını öğrenmek için gittim doktora hatta muayene bile olmıcaktım aslında nerdeyse sırf tahliller için ama oldum muayene devlete gittim zaten tek başıma eşim de yoktu kalbi durmuş dedi 12. Haftamdı şok oldum ağlaya ağlaya çıktı hastaneden oysa giderken nasıl mutluydum arabada şarkılar söyleye söyleye gittim ama nasip değilmiş napalım:KK43:

Benimde gögüslerim cok agrıyor ve dediğin gibi. İnş öyledir bel agrım var. Ama bulantı yok inş. Bir sorundan değildir. Ama beslenmeme dikkat edemiyorum sürekli dışardayım kendimi cok suçlu hissediyorum bebeğime iyi bakamıyor muyum diye :KK43:

Canim ne yersen ye o suphe seni birakmiyor emin ol 12 haftadan sonra dikkat etmeye calis ama. En azından sutunu ceviz bademini duzenli yemeye icmeye çalış.

Ben de ilk düşüpümde okula başlamam o kadar zor olmuştuki kim ne dese ağlıyordum tutamıyordum kendimi bi de benimle birlikte hamile olan 3 arkadaş daha vardı onlara baktıkça içim kan ağlıyordu ama tekrar nasip etti rabbim çok şükür bu güzel duyguyu.
Aynen öyle canım benimde arkadasim ben kaybettikten sonra dogum yapti bebegini okula getirdi benim elim kolum bomboş off sizinde canininizi sikmayim ama ben inaniyorum bu cektiklerimizin mukafatini rabbim yolladi ve saglikla gelecekler inşallah

Aynen öyle canım benimde arkadasim ben kaybettikten sonra dogum yapti bebegini okula getirdi benim elim kolum bomboş off sizinde canininizi sikmayim ama ben inaniyorum bu cektiklerimizin mukafatini rabbim yolladi ve saglikla gelecekler inşallah
İnşallah canım ben de öyle düşünüyorum her ne kadar bunda da sıkıntılar yaşasakta geçecek inşallah.

İçimi rahatlattın hayatım.. Zaman'la bulantının kesilmesinden bile insan pimpirikleniyor:) perş günü kontrolüm olcak inş

Az kalmis hadi iyi haberlerle gel... ya kontrole gidiyorum sonrasi 1 hafta cok iyiyim 2. Hafta acabalar basliyor kafamda. 12. Haftadan sonra saglik ocaginda kalp atisi dinlenebiliyormus artik icimi yemektense bi oraya giderim :)

Kızlar gebelikte vajinal kaşıntı yaşayan var mı? Çamaşırlarımı da iyi yıkar ütülerim ama bugün biraz kaşıntı var sanki rahatsız etti beni. Daha doğrusu geçen hafta da iki gün olmuştu alakası yok muhtemelen ama arkasından da kanama olmuştu korkuttu.
Benimde oldu canim gunde 3 .4 kere camasir degistirip mumkun oldugunca kuru tutup bol si ictim gecti kendiliginden progestanin yan etkilerinde de yaziyor o yapti bana sanirim

Kanama olursa diye ped koydum ondan mı acaba diye düşündüm. Çarşamba kontrol var zaten geçmezse soracağım doktora.
Sor canım unutma ilerlerse mahvolursun ben hep tedavilerden dolayı vajinada mantar oluştu öldüm resmen canım çok yaniyodu rabbim dusmanima vermesin bu acıyı

Az kalmis hadi iyi haberlerle gel... ya kontrole gidiyorum sonrasi 1 hafta cok iyiyim 2. Hafta acabalar basliyor kafamda. 12. Haftadan sonra saglik ocaginda kalp atisi dinlenebiliyormus artik icimi yemektense bi oraya giderim :)
Canım bi alet var evde bebeğin kalp atışını dinliyebiliyosun üç ayı atlatayim alcam bi tane acabalar öldürüyor insani

Kızlar yaa ben çok fena kaşınıyorum heryerim kaşınıyo ya :KK43: araştırdım da hamilelik alerjisiymiş bebek hormon salgılıyomuş vücutta kaşınıyomuş o yüzden çok fena bişey geçer mi acaba hep böyle kaşınmam inşallah :110:

Canım bi alet var evde bebeğin kalp atışını dinliyebiliyosun üç ayı atlatayim alcam bi tane acabalar öldürüyor insani

Biliyorum canim doppler adi cok pahali degil ama onuda alirsam hepten manyak gibi yanımda falan tasimaya başlarım :KK70:

Kızlar yaa ben çok fena kaşınıyorum heryerim kaşınıyo ya :KK43: araştırdım da hamilelik alerjisiymiş bebek hormon salgılıyomuş vücutta kaşınıyomuş o yüzden çok fena bişey geçer mi acaba hep böyle kaşınmam inşallah :110:

Canim 21 haftalik hamile arkadasim var o da butun gece uyuyamadim diyodu ama 19 20 haftalarinda falandi

Biliyorum canim doppler adi cok pahali degil ama onuda alirsam hepten manyak gibi yanımda falan tasimaya başlarım :KK70:

Canim 21 haftalik hamile arkadasim var o da butun gece uyuyamadim diyodu ama 19 20 haftalarinda falandi
Evet son haftalarda daha çok yaşanıyo sanırım ama ilk aylarda da yaşayanlar var cidden çok kötü bişey geçer inşalah :KK43:

Kızlar benim bulantılarım yokoldu.. Yani bu haftalarda bulantı azalıp bitebilirmiş ama bundan bile şüphe duymaya başladım.. Karnım şiş göğüslerim şiş uçları karardı bile aslında.. Benimle aynı zamanlarda olup bulantısı azalan yoklan varmı?
Bu arada @Svartbabe çok güzel haberlerin varmış hayatım.. Çok sevindim senin adına.. Ultrasonda neşe kalınlığı fon incelendi mi?
Bizim aynı heralde bat:) benim de bu hafta kusma ve bulantım çok azaldı. Ama göbeğim altı aylık gibi:) özellikle de akşamları

X