2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
gecmis olsun ay o nerden cikti simdi hay allah duymamistim valla kolonya falan sür tüm vücudunmu

iyi bir aksam yemegi yedim bugün sükür bütün ögünler normaldi insallah sizde düzelirsiniz ve tahminim bisey yiyemiyoruz diye kabiz oluyoruz bugün normal bi sekilde wc ye cikabildim sabahlari 3 tane kuru kayisi yiyin su icin ac karnina iyi olur hem bi zarari yok dogal seylerle halletmeliyiz bence

Yemeye çalışıcam, anında kusuyorum çünkü çok sevindim adına inşallah normal bi şekilde wc çıkmaya devam edersin.

Kızlar ne zamandır giremiyorum hepiniz iyisinizdir inşallah.. Güzel haber alanları okudum ama çok sevindim hepiniz için.. Rabbim başka sıkıntı vermeden sağlıkla doğurmayı nasip etsin inşallah hepimize

Az kalmis hadi iyi haberlerle gel... ya kontrole gidiyorum sonrasi 1 hafta cok iyiyim 2. Hafta acabalar basliyor kafamda. 12. Haftadan sonra saglik ocaginda kalp atisi dinlenebiliyormus artik icimi yemektense bi oraya giderim :)
Bak saglik ocaginda 12. Haftadan sonra kalp atisina bakildigini bilmiodum hayatim.. Ben daha haber vermedim aile hekimine bu kontrolden sonra gitmeyi dusunuyorum..
İcimizde hep bi pimpirik kusu var ondan aradan biraz zaman gecince meraklanmaya baslioruz.. Bende persembeyi sabirsizlikla bekliorum.. Bide bundan onceki kontrollerde hep 3-5 gun fark cikiodu usg'de.. Oda aklima takiliyor ins daha artmamistir o fark yada gec dollenme falandir ins..

Arada girip takip ediyorum ama yazamadan çıkıyorum güzel haberler geliyor maşallah hep böyle güzel sevinçlerle dolsun benim kontrolde haftaya pazartesi bakalım Nasıl olacak benim bulantı ve kusmalar devam sabırla geçmesini bekliyorum

Bizim aynı heralde bat:) benim de bu hafta kusma ve bulantım çok azaldı. Ama göbeğim altı aylık gibi:) özellikle de akşamları
Ay bak ne guzel ayniymisiz:)
Gobegimin alti sisti bnmde ama aksamlari ustude sisiyo:)) bgnlerde cok gaz sorunum var ondan heralde.. Birde belim kopuyor resmen biraz ayakta kalmiyim hmn belime vuruyor

Artık bikere daha yazmıcam yaş şehir vs. Üçüncü olcak bi eklenemedim listeye.gerçi çok da önemli birsey değil ama hamilelik hormonları olsa gerek alinganlik yapabiliyor insan.neyse içimde kalmasın yazıyım dedim.
Mide bulantısı birazcık hafiflemekle beraber hala var nezaman bitecek merak ediyorum. Evin hali perişan hiçbir is yapamıyorum.oturduğum yerden işler gözüme gözüme batıyor canım sıkılıyor. Üç yaşındaki kızım bile benden sıkıldı enerjim yokki çocukla oyun oynayayim.
Bu şehre taşınali bir yıl oldu ne biçim biyerki ne komşuluk var ne arkadaşlık apartmanda bir kişi bile gelmedi hala.hiçbir akrabada yok yalnız evde otur.okul açılsın diye bekler oldum dört gözle.
Sonuç olarak hamilelik halsizlik bulantı kusma ve bunların hepsini yalnız yaşamak beyin fonksiyonlarimi yaktı sanırım. En son arkadasin yaptığı listedede adımı görmeyip bunuda kendi kendime sorun edince dedim evet iyice bozdun sen kafayı.
Çok uzun oldu ama yazdım yaa napiyim

Yürüyüş yapmaya çalışıyorum ama benim de belim ağrıyor , yatsam da ağrıyo, yürüsem de ağrıyo:) normal bir süreç sanırım.
Ay bak ne guzel ayniymisiz:)
Gobegimin alti sisti bnmde ama aksamlari ustude sisiyo:)) bgnlerde cok gaz sorunum var ondan heralde.. Birde belim kopuyor resmen biraz ayakta kalmiyim hmn belime vuruyor

Allah kolaylık versin canım hepimiz bi şekilde zorluklar çekiyorız ama inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza aldığımızda hepsini unutmuş olacağız. Listeye eklenmemeyi de takma yapan arkadaş görmüyordur onu etiketleyerek yapsan belki görür. Burda birbirimize destek oluyoruz önemli olan bu değil mi hem canım.

Bi haftadan fazla oldu banyo yapmayali canım dışarı cikmadigim için sıkıntı olmuyo çünkü korkuyorum biraz oturdummu belim zonkluyo

Yaptım banyomu canım , 4 5 gün olmuştu artık , olur kürtaj falan gerekir birşey olur temiz olayım dedim , soğuk suyla titreye titreye yıkandım , sıcak su iyi değil diyorlar..

kanamam var kızlar uyandım ve peçeteme kan sürüldü bir de hasta oldugumda yuvarlak kırmızı çatlamış yumurta gibi cok minicik parçalar gelirdi yine aynı geldi bir iki tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…