2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cane yapalımım keseyi gördükten sonra kan verme artık allah korusun rabbim yazdiysa bozsun inş şayet düşük olayı oluyosa kesede bozulma oluyo ordan anliyolar doktorlar düşük olacağını
Ne yapalım Allah'tan gelen herşeye razıyız.. Hayırlısı olsun inşallah

Geçmişte bir düşüğüm olduğu için kan sulandırıcı iğne ve progestan fitil kullanıyorum
Benimde bir düşük bir boş gebelik var bana pıhtılaşma testi yapılmadan dayiyolardi igneyi tüp bebek zamanında şimdide verdi doktor niye bir dusugum var diye onu vurdum ilk günler lekelenmem çoğaldı ve sancı yaptı iğne bende bıraktım şimdi sadece coraspin içiyorum allaha emanet ettim yavrumu

deli_mavi_59 canm ne bekliyorsun doktora gitmek için ? Git biran önce belki bebeğin kalp atışını duyup rahatlayacaksin şuan boş boşuna stres yapıyorsun kendine

Belki de bu kan sulandırıcılar yapıyor bu kanamaları , lekeleri olamaz mı ?
İyiyi düşünmek istiyorum yine de..

Keseyi gördük kalp atışları için 7+1 de gidicektim , ben acilde baktırmıştım beta hcg ye kanamam olduğunda , acaba düşüşe mi geçti diye.. 24 bin küsür çıkmıştı.

Bnmde 6. Haftada az miktarda kan geldi acile gittik kanama alanim yoktu ama kese ve bebek gorundugu icin hcg takibi yapmamislardi.korkulacak bi durum olmayabilir bnce bi gorun acile hem icin rahat eder. Progestan verip yat diyecek yapacak birsey yok cunku belki igne verir gorunmekte fayda var

deli_mavi_59 canm ne bekliyorsun doktora gitmek için ? Git biran önce belki bebeğin kalp atışını duyup rahatlayacaksin şuan boş boşuna stres yapıyorsun kendine
Öyle bir imkanım yok ki , gittiğim hastanenin nöbetçi kadın doğumcusu falan yok , ultrasonla falan bakmıyorlar , iğne vurup yolluyorlar.
Devlet hastanesine gitsem yüzüme bakmıyorlar , Dr un kimse ona git diyorlar. Ne yapabilirim ki ?

Benim bu ilk gelen kanamam değil zaten , en baştan beri ara ara oluyor , Dr keseyi gördüğünde rahimde kanama alanı yok demişti , şimdi durum nasıl bilmiyorum

Nerede yasiyorsun canim devlet kadin dogum hastanelerine gidersen muhakkak bakarlar zaten su siralar tehlikeli donemdeyiz hepimiz

Canm ya baska hastane yok mu normalde nereye gidiyorsun? Sabah gitsen? Kendini çok korkutma bak ben ne kanamalar yaşıyorum

Nerede yasiyorsun canim devlet kadin dogum hastanelerine gidersen muhakkak bakarlar zaten su siralar tehlikeli donemdeyiz hepimiz
Tekirdağda yaşıyorum canm , ama devlet hastanesi çok berbat bizim burda , birşeyin yoksa da sinirini bozup gönderiyorlar , yüzüne bile bakmıyorlar

Canm ya baska hastane yok mu normalde nereye gidiyorsun? Sabah gitsen? Kendini çok korkutma bak ben ne kanamalar yaşıyorum
Biliyorum cnm yaşadıklarını , imtihanın çok zor , dua ediyorum hep sana.
Benim bir kimyasal gebeliğim bir düşüğüm var , düşüğümde de aynı böyle olmuştu , ne iğneler vuruldum hergün ama hiçbir şey fayda etmedi ve kürtaj oldum. Bilmiyorum artık ne olacak , hayırlısını diliyorum

Bu nasıl bir saçmalık doktoruna git deme hakları yok hastanın psikolojisi zaten allak bullak o an böyle bir davranış olamaz valla büyük şehirlerde yaşanmıyor ne bu ya ben hiç gelemem öyle şeylere hem özel hem kadın doğum hastanesi bana on dk uzaklıkta hangi saatte gidersem gideyim ultrasonla bakar serum takarlar doktoruna git diyemezler

Can'ım tekirdağdamısın bizde bir dönem oradaydık yaşam hastanesi var orda Abdulrahman hoca var iyi bir kadın doğumcu ona gidebilirsin tabi hala ordamı bilmiyorum , oranın acilinede gidebilirsin normalde takibi kim yapıyor ?

Sen kurtajdan hemen sonrami tüp bebek yaptın yoksa ara verdinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…