2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bu nasıl bir saçmalık doktoruna git deme hakları yok hastanın psikolojisi zaten allak bullak o an böyle bir davranış olamaz valla büyük şehirlerde yaşanmıyor ne bu ya ben hiç gelemem öyle şeylere hem özel hem kadın doğum hastanesi bana on dk uzaklıkta hangi saatte gidersem gideyim ultrasonla bakar serum takarlar doktoruna git diyemezler
Valla öyle , kaç defa ağladığımı bilirim devlet hastanesinde , eşimi zaten yanıma almıyorlar , koğuş gibi bir yerde bekletip duruyorlar çok sinir bozucu , düşük yapmayacağın varsa da o sinirle yaparsın

Can'ım tekirdağdamısın bizde bir dönem oradaydık yaşam hastanesi var orda Abdulrahman hoca var iyi bir kadın doğumcu ona gidebilirsin tabi hala ordamı bilmiyorum , oranın acilinede gidebilirsin normalde takibi kim yapıyor ?
Abdurrahman Dağcı zaten Dr um , ona gidiyorum :oops:

Valla öyle , kaç defa ağladığımı bilirim devlet hastanesinde , eşimi zaten yanıma almıyorlar , koğuş gibi bir yerde bekletip duruyorlar çok sinir bozucu , düşük yapmayacağın varsa da o sinirle yaparsın
Yok canım ya bu kadar olmaz özel hastanede mi böyle davranıyorlar ben dayanamam direk hastane ayağa kalkar

Benim normal yolla oldu canm hamileliğim
Benimde kurtajdan sonra normal oldu hatta devlette kürtaj oldum gece her zamanki evhamligim tuttu devletin aciline gittim beni kürtaj eden doktor nobetciydi o baktı bana anlattım hocam siz kürtaj etmistiniz beni şimdi normal oldu bana bak içini ne güzel temizlemisimki hemen hamile kaldın dedi allah razı olsun ondan çok iyi bi doktor :)

Tekirdağda yaşıyorum canm , ama devlet hastanesi çok berbat bizim burda , birşeyin yoksa da sinirini bozup gönderiyorlar , yüzüne bile bakmıyorlar

Çoğu devlet oyle canim ya gelen gidenden bikmis doktorlar insanin yuzune bile bakmiyor ama mesai saati disinda tek care onlar oluyo maaleseff

Biliyorum cnm yaşadıklarını , imtihanın çok zor , dua ediyorum hep sana.
Benim bir kimyasal gebeliğim bir düşüğüm var , düşüğümde de aynı böyle olmuştu , ne iğneler vuruldum hergün ama hiçbir şey fayda etmedi ve kürtaj oldum. Bilmiyorum artık ne olacak , hayırlısını diliyorum

Cnm inşallah kavusacaksin bebeğine korkutma kendini belirtilerin flan var mıydı ?

Çoğu devlet oyle canim ya gelen gidenden bikmis doktorlar insanin yuzune bile bakmiyor ama mesai saati disinda tek care onlar oluyo maaleseff
Canım o zaman doktor olmasinlar degilmi bu iş sabır gerektiriyor eğer sabrin yoksa doktor olma ha cokmu doktor olmak istiyolar gitsinler veteriner olsunlar hayvanlar soru sormuyor onları sıkmiyolar gitsinler onlarla ugrassinlar dimi

Benimde kurtajdan sonra normal oldu hatta devlette kürtaj oldum gece her zamanki evhamligim tuttu devletin aciline gittim beni kürtaj eden doktor nobetciydi o baktı bana anlattım hocam siz kürtaj etmistiniz beni şimdi normal oldu bana bak içini ne güzel temizlemisimki hemen hamile kaldın dedi allah razı olsun ondan çok iyi bi doktor :)
Ben hiç öyle iyi bir doktora denk gelmedim devlette maalesef

Ben hiç öyle iyi bir doktora denk gelmedim devlette maalesef
Aralarında cins olanlarida var canım ben bir cinsede denk geldim yeni tüp bebek yapmıştım ağrım vardı yine acilin yolunu tuttuk doktor baktı hocam dedim ilki düşük oldu buna korkuyorum inş hersey yolundadir bana ne dese iyidir düşükte olabilir düşükte yapiyo olabilirsin ben orda bittim

Onun cep telefonunu aldın mı Can'ım ordan arayabilirsin yardımcı oluyordu o dönem ben Keşan da oturuyordum Tekirdağ'a geliyordum biliyorum devlet hastanelerini oraların malesef .sen memnun değilmisin ?
Abdurrahman beyden memnunum , zaten Tekirdağ'da en iyi doktorlardan biri.
Devlet hastanesinden hiç memnun kalamadım bu güne kadar

Canım o zaman doktor olmasinlar degilmi bu iş sabır gerektiriyor eğer sabrin yoksa doktor olma ha cokmu doktor olmak istiyolar gitsinler veteriner olsunlar hayvanlar soru sormuyor onları sıkmiyolar gitsinler onlarla ugrassinlar dimi

Yani hasta psikolojisi cok farkli hepsi bunu dusunemiyor maalesef ki eskideb bu tarz durumlar daha cok yasanirdi smdi sikayetleri degerlendiriyorlar o yuzden kotu davranamazlar. Doktor cok tanıdığım oldugu icin onlarada hak veriyorum ben yasadiklari ve calisma sartlari cok iyi degil herkes uzerine duseni yapsa sorun kalmayacak halbuki :KK66:

Aralarında cins olanlarida var canım ben bir cinsede denk geldim yeni tüp bebek yapmıştım ağrım vardı yine acilin yolunu tuttuk doktor baktı hocam dedim ilki düşük oldu buna korkuyorum inş hersey yolundadir bana ne dese iyidir düşükte olabilir düşükte yapiyo olabilirsin ben orda bittim
Bana da öyle demişti cins bir Dr , atmıyo bunun kalbi demişti , meğer bebeğimin kalbi durmuş.
Bir de seni kürtaj edemem kanın çok düşük demişti , kan değerim 7 lerdeydi o zaman.
E napıcaktım içimde ölü bebekle mi yaşayacaktımm , mecbur bayıldım özele parayı , kürtajımı oldum

Yani hasta psikolojisi cok farkli hepsi bunu dusunemiyor maalesef ki eskideb bu tarz durumlar daha cok yasanirdi smdi sikayetleri degerlendiriyorlar o yuzden kotu davranamazlar. Doktor cok tanıdığım oldugu icin onlarada hak veriyorum ben yasadiklari ve calisma sartlari cok iyi degil herkes uzerine duseni yapsa sorun kalmayacak halbuki :KK66:
Canım bunların hepsini göze alıp doktor oluyolar bu doktor olanlar doktor olmadan hicmi hastaneye gidip o ortamı gormediler aynı muameleyi gormediler bunu düşünerek daha ılımlı olsunlar

X