2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
aygisi aygisi katılıyorum sana.keşke normal yolla kalkabilseydik te bu kadar iğne ilaç almasaydık.ben de bir tane kendim yapıyorum bir tane de hemşire yapıyor.bebişlerimiz iyi olsun da napalım dayanırız...
Estrofem konusu benim de kafamı karıştırdı.günde 3tane alıyorum çünkü.
O yüzden tüp bebek dışında gittiğim profesörse sordum.normal bir gebelik olmadığını o yüzden yumurtalığın bize sağlamadığı hormonu estrofemle karşıladığımızı söyledi.12.haftada bırakacaksın çünkü o görevi plesenta devralacak Dedi.
Sonuçta hiçbirimiz doktor değiliz mecburen güvenmek zorundayız.Allah'a emanet bebişlerimiz

Tecrübeli anneler 7. haftada açık renkli az miktarda bir kanama normal sayılamaz değil mi ?
Daha henüz bebeğimin kalp atışlarını duymadım , ya durdu belki de hiç atmadı...
Korkuyorum , üzülüyorum ama herşey Allah'tan..

aygisi aygisi katılıyorum sana.keşke normal yolla kalkabilseydik te bu kadar iğne ilaç almasaydık.ben de bir tane kendim yapıyorum bir tane de hemşire yapıyor.bebişlerimiz iyi olsun da napalım dayanırız...
Estrofem konusu benim de kafamı karıştırdı.günde 3tane alıyorum çünkü.
O yüzden tüp bebek dışında gittiğim profesörse sordum.normal bir gebelik olmadığını o yüzden yumurtalığın bize sağlamadığı hormonu estrofemle karşıladığımızı söyledi.12.haftada bırakacaksın çünkü o görevi plesenta devralacak Dedi.
Sonuçta hiçbirimiz doktor değiliz mecburen güvenmek zorundayız.Allah'a emanet bebişlerimiz
Sanırım her hastanenin tedavisi farkli banada 7. Haftada burak estrofemi denildi 6 haftada biraktim

Sanırım her hastanenin tedavisi farkli banada 7. Haftada burak estrofemi denildi 6 haftada biraktim
Canım benim bildigim estrofem kalp atışı duyuldugunda bırakılıyor benim doktorumda bütün ilaclarini estrofem dahil üç aya kadar kullanacaksin demişti bide o crone jel vardı ayyyy nefret ediyodum ondan içimde topak topak kalmıştı hepsi kürtaj da anca temizlenebildi

Tecrübeli anneler 7. haftada açık renkli az miktarda bir kanama normal sayılamaz değil mi ?
Canım taze kan gibi bir kanamami yoksa koyu renkte bir kanamami

Benimde bugün belim çok ağrıyor birazda sancı var bende korkuyorum yarın olsa artık doktoruma gidcem :KK43:

Ya benc okudum da simdi lafa nasil giricem diye de dusundum ama bence bu durumlarda kimse kimseye igneyi birak, onu alma , sunu yapma demesin. He genel olarak tavsiye veriyoruz tabi ki ama ilac vs bunu kapsamiyor. Bence dr un ne diyorsa onu yap canim. Birisinde olmamistir ama Allah korusun birakirsin kotu birsey olur omur boyu vicdan azabi. Benim de tup bebek. Ben bugun 52.ignemi vurundum . Ve daha once yazmistim 10 gun once keselim dedi dr um. Artik igne vurunma dedi aksamina acillik oldum. Allaha emanet bebeklerimiz ama tedbiri elden birakmayalim.
canım yarin arayıp sorucam bi şikayetim yok çok şükür belkide birak diyecektir.ankarada yaşasaydım onun kontrolünde olurdum Bartin daki dr lar hiç bi ilacım hakkında karar veremiyor.

Beta hcg geçen pazar 24 bin küsürdü , yine iki gün arka arkaya hafif bir kanama yaşamıştım.
Bir de bugün geldi açık renkli bir kanama az miktarda.
Betam ikişer üçer kat artmıştı güzel bir şekilde.
Bebeğin yada hamileliğin sağlıklı ilerlediğini beta hcg belli ediyor mu acaba , ama öyleyse bu kanamalar niye oluyor :KK43:
Ters giden birşeyler var bence..

Beta hcg geçen pazar 24 bin küsürdü , yine iki gün arka arkaya hafif bir kanama yaşamıştım.
Bebeğin yada hamileliğin sağlıklı ilerlediğini beta hcg belli ediyor mu acaba , ama öyleyse bu kanamalar niye oluyor :KK43:
Keseyi gördünüz değil mi?Benim bildiğim kadarıyla Kese görüldükten sonra betahcg ilk takip etmiyor doktorlar.

Ah bu kanamalar ve lekelenmeler insanın omrumden ömür götürüyor resmen canım doktor kontrolün ne zaman eğer için rahat değilse bi acile git istersen benim yarın doktor kontrolüm olmasaydı şimdi kadın doğum hastanesine varmistim ben çok evhamliyim allahtan eşimde öyle

Keseyi gördünüz değil mi?Benim bildiğim kadarıyla Kese görüldükten sonra betahcg ilk takip etmiyor doktorlar.
Keseyi gördük kalp atışları için 7+1 de gidicektim , ben acilde baktırmıştım beta hcg ye kanamam olduğunda , acaba düşüşe mi geçti diye.. 24 bin küsür çıkmıştı.

Hiçbir iş yapmıyorum , yatıyorum yine böyle oluyor , kafayı yemek üzereyim
Bende öyle canım bugün gelinimiz gelmişti bana biraz oturdum diye belim kopuyo resmen benim bi arkadaşım var kız bir aylık hamile amasyaya kadar otobüs yolculuğu yaptı ordada durmadan gezdi maşallah hiç bir şeyi yok biz kipirdamiyos hemen bi sorun çıkıyo :KK43:

Ah bu kanamalar ve lekelenmeler insanın omrumden ömür götürüyor resmen canım doktor kontrolün ne zaman eğer için rahat değilse bi acile git istersen benim yarın doktor kontrolüm olmasaydı şimdi kadın doğum hastanesine varmistim ben çok evhamliyim allahtan eşimde öyle
Evde kimse yok , zaten gitsem de iğne vurup göndericekler , en kötüsüne de hazırladım ben kendimi artık , elden birşey gelmiyor

Keseyi gördük kalp atışları için 7+1 de gidicektim , ben acilde baktırmıştım beta hcg ye kanamam olduğunda , acaba düşüşe mi geçti diye.. 24 bin küsür çıkmıştı.
Canım keseyi gördükten sonra kan verme artık allah korusun rabbim yazdiysa bozsun inş şayet düşük olayı oluyosa kesede bozulma oluyo ordan anliyolar doktorlar düşük olacağını

X