2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ins oyledir canim kalbim pir pir kucagima alana kadr gecmiyecek herhalde rabbim burdaki bütün arkadaslarin bebeklerini koru
Ahh ahh o pirpir hali hepimizde var hayatim.. Bende oncesinde bi dusuk yaptim oyuzden bnde herseyden pimpirikleniyorum ama rabbim herseyin en iyisini bilir deyip biraz kafayi rahat birakmali.. Mesela bgn bnmde istahim acildi arada aklima gelmiyor deil ama herhalde artik bulantilarim bitmistir diye dusunuyorum belki havanin serinlemesinin bile etkisi vardir

Doğru söylüyosun aslında.ama bırakmaya da korkuyorum.her 2 kalcamdada bezeler var resmen ceviz kadarlar

Doğru söylüyosun aslında.ama bırakmaya da korkuyorum.her 2 kalcamdada bezeler var resmen ceviz kadarlar
Allah yardımcn olsun canm.. Ben kendi kararımla tüm tüp bebek ilaçlarımı bıraktım çünkü psikolojimi etkiliyodu. Eşimde istemiyodu kullanmamı benim eşim eczacı ve zorunlu durumlar dışında gebelkte ilaç tavsiye etmiyor.. Estrofem vermişlerdi mesela çok zararlaymş o ilaç.. Tamamen bırakmasan da 2 güne bir düşürebilirsin iğneni

Sağlık ile ilgili hele ki böyle ciddi bir durumda bir başkasına böyle bir tavsiye vermeseniz? Biz doktor değiliz, takibini yapan değiliz. Ne zaman ne kadar iğne vurulması gerektiğini doktoru bilir.

Canım hemşire geliyo eve ignemi yapiyo hep uzaniyorum iş yapmıyorum

Ya benc okudum da simdi lafa nasil giricem diye de dusundum ama bence bu durumlarda kimse kimseye igneyi birak, onu alma , sunu yapma demesin. He genel olarak tavsiye veriyoruz tabi ki ama ilac vs bunu kapsamiyor. Bence dr un ne diyorsa onu yap canim. Birisinde olmamistir ama Allah korusun birakirsin kotu birsey olur omur boyu vicdan azabi. Benim de tup bebek. Ben bugun 52.ignemi vurundum . Ve daha once yazmistim 10 gun once keselim dedi dr um. Artik igne vurunma dedi aksamina acillik oldum. Allaha emanet bebeklerimiz ama tedbiri elden birakmayalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…