2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Valla bulantı gecti ama hıc ıstah yok kızlar hala yerken bıseyleri tuhaf oluyorum ınsallah bu da gecer bebek nasıl beslenecek bılmıyorum hep gazlı içecek canım cekıyo ama içmiyorum
Canim cok cekiyosa azıcık icmekten bir şey olmaz canım tabiki faydali bir şey değil ama abartmayinca sorun olacağını sanmıyorum

Ins canım hepimizin geçmiştir benim lekelenmem devam ediyor

Lekelenmeden korkma cnm olabiliyor yorma kendini geçer inşallah

Bende şimdilik günde 3 tane progestan a devam ediyorum iki gündür lekelenmem var sadece normalde hep kanamam oluyordu kahverengi ya da kırmızı ve iki üç gündür aşırı kötüyüm migde bulantısı kusma birşey yiyemiyorum genede safra kusuyorum

Canım senin mideni fena yapan kusturan progestandır , az diil günde 3 tane o haptan içmek , onun yan etkileri çok fazla , ama ne yapıcaksın mecbur herşey bebeğin için , güzel günler çok yakında inşaallah ..

Canım ben progestani fitil olarak aliyorum.dr illa hap olarak mi kullan dediki sana o da bulanti yapiyo diyenler vardi

Alttan alıyorum canm progestani onu yutunca daha fena kusuyorum

Kızlar benim gibi göbeği sanki 5 aylık gibi dolanan var mı? Ay bu göbek daha 3 ay bile dolmadan niye böyle oluyor anlamadım. Şimdi bu haldeyse 2 ay sonra önünü alamam herhalde hayır kilo da almadım sadece göbek.

Cnm onun çoğu gaz bende de bazen aşırı şişiyor sonra iniyor bakıyorum normal bi göbek çıkmış :)

Günaydın canım verdi üç günde bir proluton iğne günde üç defa progestan hap alıyorum
İğne yapmayı bilen birisi varsa hiç çıkma evden dinlen geçer canm. Benm iğnelerimi eşim yaptı sürekli evde yattım.. Yata yata şiştim de malesef çol erken karnım çıktı. Üstelik kimseye demiyorm hamileyim die soranlara kilo aldm diyom

Çok fazlaymş iğneler yapma bence o kadar iğneyi.. Tüp Bebek mi ?? Benmde tüp bebek doktoruma kalsa sürekli progestan iğne vurulmam gerekiyodu ama ben kullanmıyorum sadece kanama old hafta kullandm. Eğer embriyolar sağlıklıysa her türlü tutunuyor ve gelişiyor. Tüp bebek merkezleri insanları denek yerine koyuyor resmen.. Eziyet o kadar iğne oturup kalkamıyosundr şimdi sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…