2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım kanama alanın hâlâ varmı bide lekelenmen oluyomu

Valla bulantı gecti ama hıc ıstah yok kızlar hala yerken bıseyleri tuhaf oluyorum ınsallah bu da gecer bebek nasıl beslenecek bılmıyorum hep gazlı içecek canım cekıyo ama içmiyorum

Kizlar cok kotuyimmoralim cok bozuk sanki bişeyler yolunda gitmiyomus gubi hissediyorum mesala dunden beri goguslerim agrimiyor sag kasigima igne batiriyolar sanki offfff canim cok sikkin dua edin bana rabbim icime genislik versin bebegime de omur
Cnm gogus agrisi arada gifip geliyor takma kafana.. Kasık agrisi da rahim genisledigi icin oluyor

Canım kanama alanın hâlâ varmı bide lekelenmen oluyomu

Cnm en son bir buçuk hafta önce gittim doktora o zaman kanama alanım baya büyüktü o zamandan bu zamana baya kanama yaşadım şuan ne durumda bilmiyorum ama dünden beri lekelelenmerim çok az ve kahverengi sarı arası birşey yarın gidicem bakalım ne diyecek doktor inşallah geçmiştir

Valla bulantı gecti ama hıc ıstah yok kızlar hala yerken bıseyleri tuhaf oluyorum ınsallah bu da gecer bebek nasıl beslenecek bılmıyorum hep gazlı içecek canım cekıyo ama içmiyorum

Geçer inşallah canm zor zamanı atlattın şimdi yavas yavas açılır inşallah iştahın eger dusuk riskin kanama alanın flan yoksa eşinle deniz kenarında ya da yeşillik bi alana gidebilirsin iyi gelir belki

Bence senin de bulantinin sin zamanlaridir hayatim.. Bnm bikac gundur cok sukur grcti bulantim.. Bende ilk panikledim ama artik geciordur heralde diye panik yapmak istemiorum

Bencede geçmesi gerekir artık bakalım 12. Haftaya yeni adım attık belki bi kaç güne geçer oyle umut ediyorum

Ins canım hepimizin geçmiştir benim lekelenmem devam ediyor

Cnm gogus agrisi arada gifip geliyor takma kafana.. Kasık agrisi da rahim genisledigi icin oluyor
Ins oyledir canim kalbim pir pir kucagima alana kadr gecmiyecek herhalde rabbim burdaki bütün arkadaslarin bebeklerini koru

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum çok kararsız kaldım beş gün önce farklı bir doktora gittim kanama alanın var dedi kalkıp yurumiyceksin dedi yarın kendi doktoruma sabah randevum var ne diyosunuz yarın kendi doktorumami gideyim yoksa bu ay sonuna kadar dinleneyimmi

Canım progestanin fitilini dealiyorum günde 3 kez.bugun acile gidicem zaten iğnemde var bakalim ne önerecekler.burdaki dr lar ilaçlara karışmak istemiyor tup brbek drina bırakıyor ona da yarin ulaşabilirim.sen ne durumdasın yazamıyorum ama takip ediyorum seni.bugunlerde geçicek hayırlısıyla

Ra
Yok canım normal benim iki tüp bebek gecmisim var ilki iki aylıkken düşük yaptım ikincisi boş gebelik oldu kurtaj oldum bu normal oldu onun için iğne vuruyorum
Insallah bu kez saglikla kucagina alicaksin.Rabbim 5. Denemede yüzümüze baktı.bukadar bekledikten sonra katlanıyoruz mecbur

Bnde canim kiz hissediyrm ama herkes karnin sivri erkek diyor bnde son gunler de oglusum diye karnimi sevmeye basladm ama nasip tabi Rabbim sagliklisini hayirlisini versin

Kızlar hepinize günaydın. Sol bacağımda dizimin üstünde 1 lira kadar bir beze var 3 gündür. Çok da ağrıyor. Off daha da büyüyor sanki.

Canım beni de ekler misin? 17 Mart yaş 28 1.çocuk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…