2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya

Canım ben bi yerde okumuştum eğer kanama alnınız varsa vücut bunu ya emiyormuş ya da leke şeklinde dışarı atıyormuş belki kanama alanını atmışsındır
Yanı tam kanama bıle denmz koyu sarı kahveye calıyo benim dusundugum ilk bebekya ya kan pıhtılasma sorunu varsa bunun için bı test bıle yapmıyolar ıllakı ıkı dusuk olcakmıs ne sacma ya

Kizlar sari akintisi olan var mi?
Benim kahve lekeler kendini sariya birakti. Bazen aarda kahveye de caliyor. Acaba lekelerin devami mi bu sarilar yoksa normal akinti midir? Dr.um sari akinti lekeden sayilmaz dedi ama bazen anlayamiyorum sari mi acik kahve mi diye.

Bnmde kahverengi akinti yerini sari akintiya birakti ama sari akinti sknti degil die biliyorum ama yarin kontrolum var soracam doktoruma

Merhaba güzel anne adayları.. Bn daha önce yazmıştım ama tabi kısa cevaplar vakit bulup uzun yazamadım. Bn de 8+2 haftalığım şuan. Daha önce 2 gebelik geçirdim ama maalesef birini 5 haftalık diğerini 8 haftalıkken kaybettim. Şimdi tekrar başlıyorum bu sürece ve en korktuğum yani bende tramva yaratan haftadayım.. Her daim panik için de sürekli tuvalate gidiyorum ama çok şükür şimdiye kadar kötü bi durum olmadı.. Böyle sizler yazdıkça okuyorum ve herkes için bol bol dua ediyorum.. Rabbim hepimizin bebeklerini kucağımıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Canım az once benım tam bu yazdıgın gıbı geldi akıntım yogun ve kahve koyu sarı gıbı kahve bıle denmez ınsan korkuyor hıc kanama olmadan doguranlara nasıl özenıyorum ya

Arkadaşlar 6. haftamin içindeyim. 2 gündür pembe kırmızı kanamam oluyor az miktarda. Yine mi düşük yapacağım
Clexane kan sulandırıcı iğne kullanıyorum o mu yapıyor acaba?
Daha kalp atışlarını bile duymadım bebeğimin..
Onu kaybetmek endişesi çok korkutuyor beni

Benim de bie haftadan fazladır hep sarı akıntım var çok açık kahve gibi

hos geldinn nift testi dediginmi 2500 tl bu ne yavv ne pahali

Canım iyi düşünelim iyi olsun inşallah. Bu hafta içinde doktoruna bir görün istersen için rahatlasın hem kalp atışlarını da duyabilirsin artık inşallah. Benim de lekelenmelerim başladı yarın 12.30 da kontrolüm var biraz endişeliyim. Rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın

Kızıma hamileyken 6. Haftada kahverengi lekelenmem 8. Haftada açık pembe kanamam olmuştu proluton iğne vurunmuştum dinlenmiştim çok şükür geçmişti şimdide sarı açık kahverengi lekelenmem oluyor inşallah yine aynı şeyleri yaşamam perşembe günü doktor randevum ozamana kadar geçer umarım

Kızlar tatildeyim ama devamlı yatiyorum daha evden bir kere cikmadim sizce denize girsem birşey olur mu?

hos geldinn nift testi dediginmi 2500 tl bu ne yavv ne pahali
Nifty testinde kanlar yurt dışına yollanıyor yeni bir test ve genetik bir test amniyosentezin yerini alabilecek bir test o yüzden pahalı , anne kanından fetüsün dnası alıp inceleniyor.%99.5 doğru sonuç veren bir test ama her hamilenin yaptırmasına gerek olan bir test değil zaten amniyosentez gerekenler onun yerine düşünebilir sadece maddi imkanı varsa.

Şu aşamada niftye gerek yok bence ikili test iyi ense kalınlığı normal burun kemiği var ve fetüste de anomali görünmüyorsa 2500 tl verip nifty yaptırmayı çok mantıklı bulmuyorum ben ha maddi imkan çok iyidir illa yaptıracağım denilir o ayrı da tıbbi zorunluluk yoksa gerek var mı ki hele de ilk aşamada?

Kızlar tatildeyim ama devamlı yatiyorum daha evden bir kere cikmadim sizce denize girsem birşey olur mu?

Bir sıkıntın yoksa yani dinlenmeni gerektirecek bi şey tabiiki denize girebilirsin.. Bn 5 haftalıkken gitmiştim tatile Dr denize girebilrsin ama havuz için temiz olup olmadığına bakmalısın temiz olduğunu düşünmüyorsan girme demişti.. Bi de güneş kremini ihmal etme demişti

Cnm benm kanama alanım var kanamam var yani o yüzden evden çıkamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…