2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım yazın 3 litre içmen lazım. Bende çok su içen biri değildim ama şimdi içiyorum. Gözümünün önüne su şişesini koydum , 1-2 yudum derken bitiyor şişe.

Merhabalar hamişler:)) okadar uzun zamandir takip ediyorum ki uye olmak bgune kismetmis.. Artik dayanamayip ben de yazmaliyim dedim:)) ilk olarak hepimize hayirlisiyla bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin Allahim
Bugun itibariyle ben de 10+4 haftalik hamileyim tahmini dogum tarihimiz 1 mart cikiyor ama ultrasonda son iki seferde bikac gun gec gozukuyor. Dr um normal oldugunu 3. Ayda eslesebilecegini soyledi..
Bir de benim sizlere bir sorum olacak.. 2li test yada nift test yaptircak olanlar var mi? 11-14 hafta arasinda ikisinden birini yaptircaz ama henuz karar veremedim..

Canım benimde 1 mart aynıyız hayırlı olsun baba doktor henuz bilgı vermedi ama ikili yaptırmayı dusunuyorum

Bir de benim cok gariptir ki bulantilarim aksamlari oluyor yani 6dan sonra bisey yememem lazim ama acikiyor insan penir ekmek dahi yesem cikartiyorum.. Hafta basinda 2 gun bulantim olmayinca cok korktum ve feci bir bel agrim vardi dr u aradim hmn gel dedi ama cok sukur bebis iyi.. Bel agrin icin ayakta kalma dedi.. Bulanti 2 gun sonra geri geldi zaten.. Oncesinde bir dusuk yasadigim icin ufacik seyden korkuyorum.. Allahim bebislerimizi korusun sizde de bel agrisi aksam bulantisi oluyormu? Buarada 10+4 haftalik olduk

Canım benimde 1 mart aynıyız hayırlı olsun baba doktor henuz bilgı vermedi ama ikili yaptırmayı dusunuyorum

Cok sevindim cnm bnm oncesinde bir dusugum var ondan nifty testi cok arastirdim dr umuzda cok anlatti ama karari bize birakti tabi buldr dusunduren testin pahali olmasi (2500tl) ama %99,9 kesin sonuc veriyormus.. Bnm gibi bu testi dusunen yada yaptiran varmi acaba?

Bende lierac ve mustela iyi diye duydum canım birdahaki aya bende baslicam
.
Bende önümüzdeki ay başlıcam şimdiden araştırayım dedim internettede en çok 2 markadan bahsediyorlar ben sanırım mustela alacağım onun sonuçları daha iyi gibi geldi bana. Bu arada sen izmirdeydin sanırım bende izmir deyim hangi doktora gidiyorsun ?

Günaydın kızlaarr
Hoşgeldin aramıza Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :)
Canım benim de 8 haftalıkken 138 di doktor gayet iyi demişti ben senin de bi sorunun olduğunu düşünmüyorum. Bebeklerin kalp atış hızı annenin o anki heyecanı ve stresine bağlı olarak da değişebiliyormuş büyüdükçe kalp hızı da artıcak inşallah içini ferah tut :)

Kizlar, bacak , gogus ve bel bolgemde mavi damarlar iyice belirginlesmeye basladi bide arada kilcal damarlar var varis gibi daha cok erken degil mi?

Hoşgeldin canım :) ikili testi yaptırıcam ben bu cuma kontrolüm var bakalım doktor ne dicek

Hoşgeldin canım :) ikili testi yaptırıcam ben bu cuma kontrolüm var bakalım doktor ne dicek

Tesekkurler cnm:))
İns saglikli hayirli sonuclar alirsin cnm.. Ben daha karar veremedim hangisini yaptiracagima kontrolumde ayin 19unda.. Sonucunuda paylas hayatim

Canım test negatif cıksa napcaksın ki ben kesinlikle dokundurtmcam bebegıme ama tabı yınede korkularım var hep dua edıyorum saglıklı olsun diye

Canım test negatif cıksa napcaksın ki ben kesinlikle dokundurtmcam bebegıme ama tabı yınede korkularım var hep dua edıyorum saglıklı olsun diye
İsin birde o kismi var tabi.. Ama sonuc iyi ciksin ve 9ay kafam rahat hamilelik geciriyim diyor insan bir yandan da.. Sonuc koyu cikarsa kismini hic dusunmek istemiyorum.. Allahim korusun meleklerimizi

Amin canım Allah razı olsun gülüm.. Bende seninle aynı fikirdeyim.zaten doktor bana çişe sıkışık gel dedi. Gittim doktor acil ameliyata girmiş. O halde bir saat adamı bekledim. Muayene ederken kendimi sıktım altıma kaçırmıyım diye. Doktor hatta bana kendini rahat bırak diyordu ama bıraksam altıma kaçıracam bilmiyorki... Çok sıkışmışdım.sonra karnıma bastıra bastıra beni mahvetti ya...bunlarda bu duruma etken olmuştur diye düşünüyorum...

Bir de bu hamilelik gunlugunu nasil ekledin:)
Direk alıntı yaptım :)

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-02-2017

Paylaşırım tabi ki inşallah sağlıklıdır bebeklerimiz, içimde bi korku da yok değil ama iyi düşünmeye çalışıyorum

Aynen canım bu doktorlar da bi tuhaf valla öyle sıkışık bi halde bi de karnıma baskı yapıldığını düşünemiyorum dayanamaz bırakıverirdim heralde

Tskler cnm., hemen denicem bunu:))

Herzaman iyi dusunmemiz lazim ki bebegimiz de iyinolsun.. Allahim onlari korusun sagliklarindan eksik etmesin

Benm göğsümdeki damarlar bayadır bar hatta çok sızlama oldu damar yerlerinde ondan sonra çıktı sanırım

Bnmde gogsumdeki damarlar nerdeyse ilk belirtimdi ama giderek koyulasti tabi uclari mesela suan baya kahverengimsi:))

Ama bacagimdaki belimdeki mavi damarlarin belirginlesmesi beni korkuttu varis falan olur muyum acaba diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…