2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızıma hamileyken 6. Haftada kahverengi lekelenmem 8. Haftada açık pembe kanamam olmuştu proluton iğne vurunmuştum dinlenmiştim çok şükür geçmişti şimdide sarı açık kahverengi lekelenmem oluyor inşallah yine aynı şeyleri yaşamam perşembe günü doktor randevum ozamana kadar geçer umarım
bizim bebeklerin dogum zamanlari ayni gorunuyor umuyorum ve diliyorum saglikla dogacaklar

Ben hamileliğimi bilmeden denize girmiştim kızlar. Hicbisey olmZ korkmayın. Tabi denizin temiz olduğuna güvendiğiniz denizde girin. Bende bir an önce şu yazın bitmesini istiyorum. Vallahi sıcaklardan çok sıkıldım

Kızlar tatildeyim ama devamlı yatiyorum daha evden bir kere cikmadim sizce denize girsem birşey olur mu?
Canım ya bence girme. Bana doktor girebilirsin dedi tatile de git dedi. Sonra ilk kanamam ben tatildeyken oldu. Hep kendimi suçladım ondan sonra. Keşke gitmeseydim tatile felan diye. Hem de hiç yormadım kendimi oysa.

Arkadaşlar tansiyonum sürekli düşük ama sabahtan beri iyice düştü sanırım hiç ayakta duramiyorum napsam tuzlu bişey yemekte kâr etmiyor

Evet ya çok sıcak klima açıyoruz oda havasız kalıyo kapatıyoruz anında ısınıyo nemden yapış yapış oluyoruz bitsin artık şu sıcaklar dayanılcak gibi değil ya

Aynen tatlım ben kendımde bı morluk gorsem hemen hemogram yaptırırım o derece garantı eder korkarım ama bu iş cok farklı bır damladan bir insan oluyo ha bi kromozom fazla ha eksık netıcede onun için canımı verırım allah hepımıze saglıklı bebekler nasıp etsın aminn
Cok dogru soyluyorsun hayatim.. Hepimizin bebekleri saglikli hayirli evlat olsunlar ins:nazar:

Merhaba güzel anne adayları.. Bn daha önce yazmıştım ama tabi kısa cevaplar vakit bulup uzun yazamadım. Bn de 8+2 haftalığım şuan. Daha önce 2 gebelik geçirdim ama maalesef birini 5 haftalık diğerini 8 haftalıkken kaybettim. Şimdi tekrar başlıyorum bu sürece ve en korktuğum yani bende tramva yaratan haftadayım.. Her daim panik için de sürekli tuvalate gidiyorum ama çok şükür şimdiye kadar kötü bi durum olmadı.. Böyle sizler yazdıkça okuyorum ve herkes için bol bol dua ediyorum.. Rabbim hepimizin bebeklerini kucağımıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah :KK200:
Merhaba cnm, seni cok iyi anliyorum cunku bu hamileligimden once bende bi dusuk yasadim yani kalbini dinlemeye gittigimizde durmustu malesef.. Allahim o aciyi kimseye yasatmasin.. Bu hamileligimdede 7-8-9 bu haftalar cok zor gecti.. Hele kalp atislarini dinledigim gun boyunca aglamistim.. Hep dua ettim.. Umarim sende sevinc gozyaslari yasarsin.. Sen iyi dusun iyi olsun hersey..

X