2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benmde genelde sabahları iyi öğleden snra baslıo bulantı bazı akşamları kusuyorum herkeste farklı oluo işte

Benmde genelde sabahları iyi öğleden snra baslıo bulantı bazı akşamları kusuyorum herkeste farklı oluo işte

Bnm de 8. Haftamdan sonra cogaldi bulantilarim.. heraksam yedigimi ictigimi cikartiyorum malesef 2 kilo verdim.. Sabah ne yediysem o.. Ama tabi oyle yumurta sut falan yaklasamiyorum bile

Kizlar size bir sorum daha olacak:) tabi gec uye olunca sorular boyle arka arkaya geliyor
Karniniz belirginlesmeye basladimi? Bnm hazimsizlik ve gaz cok var hele aksamlari zeplin gibi sis oluyorum :) ama gunduz uyandigimda gobek deligimin altinda cok tatli bi sislik var:)) tabi kiyafet sorunu da cabasi..
Siz de durumlar nasil?

İsin birde o kismi var tabi.. Ama sonuc iyi ciksin ve 9ay kafam rahat hamilelik geciriyim diyor insan bir yandan da.. Sonuc koyu cikarsa kismini hic dusunmek istemiyorum.. Allahim korusun meleklerimizi
Amin canım aslında hayata ben de senın gıbı garantıcı bakarım ama onu öğrendıkten sonra daha kotu olurum dıye ıleri tetkık yaptırmak istemıyorum bır de canım gecende sarkıcı özgürün bir roportajı vardı bebeği down sendromlı dogmus ve her tetkıkı yaptırmıslar hersey cok normal cıkmıs ama dogumdan hemen sonra bebegı gorunce ılk şok oldugunu ama sonra onu kendı canından ote sevdıklerini soyluyodu alnımıza yazılmıssa ne yapsak bos canım

Aynı şişlik bende de var :) ve hep gaz sorunu hepımız yasıyoruz hatta gecen hafta baya komustuk :)

Aslinda cok dogru soyluyosun.. Rabbim bize hangi melegi gonderdiyse o icimizde buyuyor.. Bu tarafindan bakinca hic test yaptirmamak lazim aslinda.. Ama edimde bende biraz detayciyiz sanirim.. Neye karar vericez daha bende bilmiyorum..

Aslinda cok dogru soyluyosun.. Rabbim bize hangi melegi gonderdiyse o icimizde buyuyor.. Bu tarafindan bakinca hic test yaptirmamak lazim aslinda.. Ama edimde bende biraz detayciyiz sanirim.. Neye karar vericez daha bende bilmiyorum..
Aynen tatlım ben kendımde bı morluk gorsem hemen hemogram yaptırırım o derece garantı eder korkarım ama bu iş cok farklı bır damladan bir insan oluyo ha bi kromozom fazla ha eksık netıcede onun için canımı verırım allah hepımıze saglıklı bebekler nasıp etsın aminn

Bnm de 8. Haftamdan sonra cogaldi bulantilarim.. heraksam yedigimi ictigimi cikartiyorum malesef 2 kilo verdim.. Sabah ne yediysem o.. Ama tabi oyle yumurta sut falan yaklasamiyorum bile
Ben cok kusunca ilaç iciyorum iyi geliyo dr kendni zorlama kötü olunca ic dedi

Benim karnımda hiç şişlik yok yani bebeğe dair daha erken değil mi bunlar için ?Ben bulantılarım geçtikten sonra da dikkat edeceğim ya 10 kilo alarak gebeliği bitirmek istiyorum , zaten şimdiden 4 kilo vermişim umarım çok almadan tamamlarım.Hamilelik bittiğinde olan kıyafetlerime girebilmek istiyorum.

Başucumda yarim lt 5 tane pet şişe bulunduruyorum.hepsi bitiyo.idrar yolu enfeksiyonu olmamak için aklıma geldikçe içiyorum

Hepimizde oluyor canım hemen hemen , ben çok yoğun kanamalar dahi yaşadım korkma rahat olmaya çalış, yat bol bol doktor progesteron vermiş miydi?
Evet canım hamıle kaldıgımdan beri gece yatmadan progesteronniçiyorum iğneden verdı daha cuma vuruldm tam bugun kendımı iyi hıssettım biraz eşimle dısarı cıkacaktık yıne eve mahkum oldum bıse olmasından korkuyorum

Bende 4 kılo vermısım canım zaten zayıfım ama alıcaz ilerde baya

Kızlar doğru düzgün birşey yiyemiyorum açım cnm hc brsey istemiyor ve o yüzden halsiz kalıyorum ne zaman iştahla yemek yiyeceğim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…