2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bizim bebeklerin dogum zamanlari ayni gorunuyor umuyorum ve diliyorum saglikla dogacaklar

Ben hamileliğimi bilmeden denize girmiştim kızlar. Hicbisey olmZ korkmayın. Tabi denizin temiz olduğuna güvendiğiniz denizde girin. Bende bir an önce şu yazın bitmesini istiyorum. Vallahi sıcaklardan çok sıkıldım

Kızlar tatildeyim ama devamlı yatiyorum daha evden bir kere cikmadim sizce denize girsem birşey olur mu?
Canım ya bence girme. Bana doktor girebilirsin dedi tatile de git dedi. Sonra ilk kanamam ben tatildeyken oldu. Hep kendimi suçladım ondan sonra. Keşke gitmeseydim tatile felan diye. Hem de hiç yormadım kendimi oysa.

Arkadaşlar tansiyonum sürekli düşük ama sabahtan beri iyice düştü sanırım hiç ayakta duramiyorum napsam tuzlu bişey yemekte kâr etmiyor

Evet ya çok sıcak klima açıyoruz oda havasız kalıyo kapatıyoruz anında ısınıyo nemden yapış yapış oluyoruz bitsin artık şu sıcaklar dayanılcak gibi değil ya

Cok dogru soyluyorsun hayatim.. Hepimizin bebekleri saglikli hayirli evlat olsunlar ins

Merhaba cnm, seni cok iyi anliyorum cunku bu hamileligimden once bende bi dusuk yasadim yani kalbini dinlemeye gittigimizde durmustu malesef.. Allahim o aciyi kimseye yasatmasin.. Bu hamileligimdede 7-8-9 bu haftalar cok zor gecti.. Hele kalp atislarini dinledigim gun boyunca aglamistim.. Hep dua ettim.. Umarim sende sevinc gozyaslari yasarsin.. Sen iyi dusun iyi olsun hersey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…