2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bnm vucudum kilo almaya musait o yuzden hamurislerinden mumkun oldugunca uzak duruorum ne kadar az kilo o kadar iyi bnm icin saglikli besinler yesek yeter bosa mideyi doldurmaya gerek yok
Bence de ya eskiler iki kişilik ye diyor da hiç gerek yok proteinli beslenmek yeter fazla kilo almanın bebeğe hiç yararı olmuyor.
Kusma oldu mu sende canm ?
Ben de oluyor bazen başlarda daha çoktu şimdi günde 2 sefer falan oluyo azaldı ama kusacak bir şey olmuyo midemde çoğu zaman olsa da kussam rahatlasam diyorum o derece çatlayacak gibi oluyorum

4 kilo vermişsin de ondan sordum canım , benden de bir buçuk kilo gitti , bu iştahsızlığımla daha da gider , aman kusmam olmasında bir şekilde idare edeceğim artık

4 kilo vermişsin de ondan sordum canım , benden de bir buçuk kilo gitti , bu iştahsızlığımla daha da gider , aman kusmam olmasında bir şekilde idare edeceğim artık
Başlarda daha kötüydüm her hafta 1 kiloya yakın gitti evet 5. Hafta başlamıştı benim bulantım.Umarım çok uzun sürmez bu günlerimiz de rahatlarız

İyi haberlerinle gelirsin inşallah

Kizlar mide yanmasiyla nasil bas ediyorsunuz?
Ya bir de cok ilginc bisi oluyor afedersiniz agzimin ici surekli tukuruk doluyor yutuyorum habire o da midemi kaldiriyor. Aksamlari artiyor bu olay.

Kizlar mide yanmasiyla nasil bas ediyorsunuz?
Ya bir de cok ilginc bisi oluyor afedersiniz agzimin ici surekli tukuruk doluyor yutuyorum habire o da midemi kaldiriyor. Aksamlari artiyor bu olay.
Mide yanmasına maden suyu ve soğuk süt iyi geliyor diye duymuştum ben , ama ne kadar doğru bilemiyorum

Naptin cnm bnmde oluyor doktor normal dedi ama bnm icim huzursuz sen naptin doktora gittin mi
İlaclara devam dinlen dedi doktor fazla kendini yorma, 20 gundur hergun goruyorum((( boyle uzun lekelenmesi olan oldumu? (( ilk basta kahverenkti sonra pembe oldun son iki gundur bulanık kırmızı oldu, ne yapıcagımı bilemiyorum((

Crinone jel kullanıyor musun onu kullananlarda oluyormuş sanırım, onun dışında benim çok yoğun kanamalarım dahi oldu ara ara da kahve kırmızı geliyor , gebeliklerde sık rastlanan bir sorunmuş istirahat öneriliyor hep.Tek çaremiz beklemek galiba 12 haftayı bitirsek biraz rahatlarız

Benim 2 kere birden çok yoğun geldi baya adet gibi kırmızı, onun dışında hep kahve alıntı devam ediyor Can'ım. İnşallah atlatacağız bugünleri. Sürekli yatıyorum. Yemeği temizliği herşeyi eşim yapıyordu, sonra kalp atışı duyulunca anneme de söyledik şimdi annem yemek, eşim temizlik yapıyor :)) yat dinlen bol bol ben de kanamalardan çok korktum ama kahveden çok korkmayın diyorlar

Kilo verenler falan okuyorum mide bulantısı şok kötü birşey gerçekten inşallah kısa Zaman'da düzelir kızlar ama ilerde kilo olarak avantaja dönüşecek bu sizin için verip alacağınız için çok almamış olacaksınız :) benim iştahımızda maşallahı var ve doktor yat dediği için sürekli yatıyorum bakalım henüz 500 gr falan fazla çıkıyor o da normaldir oturmaktan ödemdir :) hep gazım şişkinliğim var zaten

kızlar oncelikle kanaması olanlara geçmiş olsun bolbol dinlenin.. bişey sorucam türk kahvesi içiyormusunuz ben şekersiz cok severdim şuanda neolur neolmaz içmiyorum ama netten araştırdım bazı yazılarda içme yazıyor bazı yazılarda bir iki fincanın zararsız olacağı .. sizin fikrinizi merak ettim

Ben de neskafe severim pek içmiyorum. Ama Türk kahvesi de neskafede hergün içen çok gördüm biz yine de ilk 3 ayı atlatalım bence

Canım sütlü içebilrsin bi fincan

Ben içiyorum. Doktorum seviyorsan günde 1 tane içebilirsin demişti. Her gün içmiyorum tabi ama canım isteyince yapıp içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…