2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İştahsızlık yaşayan anneler var mı aranızda , canım hiç bir şey yemek istemiyor , su bile içemiyorum , iştahsızlığa ne çözüm olabilir ? Bulantım da var tabii :işsiz::işsiz:
Geçmiyor günler ya ...
bende öyleyim aynen. hiç bişey yemiyorum su bile içmiyorum. ağzımın tadı yok hiç. ama zorlanmaya başladım artık şu süreç bitsin istiyorum

Günden güne değişiyor iştahım zaten ilk doğumun kilolarını veremedim çok yememem lazımo_Obide kızlar siz bu haftalardaki ultrason görüntülerine bitiyosanız 30. Haftadan sonrakilerde naparsınız acaba:KK36::KK200:

Bnde normalde cok istahsizdim ama bugun baya istahliydim herseyden fazla fazla yedim yemeyi ozlemisim ya :KK66:
darisi sana insallah cok istahta iyi degil ortasi olsa iyi :)
Çok dalgalanmalı şu mide bulantıları , dün yediğimi bugün görmek bile istemiyorum , azıcık karnımı doyuracak kadar yesem yeticek bana.. Ama yok hiç canım istemiyor bugün , bu böyle ne kadar sürecek merak ediyorum , çok zayıfladım yaa:KK12:

bende öyleyim aynen. hiç bişey yemiyorum su bile içmiyorum. ağzımın tadı yok hiç. ama zorlanmaya başladım artık şu süreç bitsin istiyorum
Senin yine az kalmış canm az daha sabır , ben çok çabuk kilo veren birisiyim bide , zar zor iki buçuk kilo alabilmiştim hamilelik öncesi kan ilaçları ile , şimdi onlarda gitti on günde yine 49 a düştüm :KK12:
Valla çekilecek şey değil şu bulantılar , depresyondayım resmen ..

Çok dalgalanmalı şu mide bulantıları , dün yediğimi bugün görmek bile istemiyorum , azıcık karnımı doyuracak kadar yesem yeticek bana.. Ama yok hiç canım istemiyor bugün , bu böyle ne kadar sürecek merak ediyorum , çok zayıfladım yaa:KK12:
Cok kotuysen doktora git bnce canm vucudunda direncsiz dusebilir serum filan takarlarsa iyi olur ilk aylar cok normal diolar ama yinede bir seyler yemek lazim

Cok kotuysen doktora git bnce canm vucudunda direncsiz dusebilir serum filan takarlarsa iyi olur ilk aylar cok normal diolar ama yinede bir seyler yemek lazim
Kusmam yok henüz , iştahsızlık ve bulantım var , kusmam olursa Dr umu ararım tabii , henüz kese gördük biz , 10 gün kadar sonra kalp atışları için gideceğiz.. Benimki daha çok minik susam tanesi kadar :KK16:

Kizlar randevum çok güzel geçti çok şükür gördüm miniğimi :) doktor hersey yolunda dedi :) kalp atışını da duydum :)) öyle işte şükürler olsun . Testleri yaptr sonuçlarıyla 2 hafta snra gel dedi. Siz ne kadara yapttdnz testleri kızlar
Benim de 8. Hafta:KK66: biz on gün önce yaptırdık. D vitaminim yerlerde geziyor. Hiç kızamıkçık oolmamısim başka da sıkıntı görmedi doktorum şükür

Senin yine az kalmış canm az daha sabır , ben çok çabuk kilo veren birisiyim bide , zar zor iki buçuk kilo alabilmiştim hamilelik öncesi kan ilaçları ile , şimdi onlarda gitti on günde yine 49 a düştüm :KK12:
Valla çekilecek şey değil şu bulantılar , depresyondayım resmen ..
Ben de aynıyım çok iştahsızım bir şeyi yiyorum sonra ondan da tiksiniyorum ben de 50 ye indim daha da inmek istemiyorum bir de doya doya yemeyi özledim ağzımın tadı hep bozuk:bicak:

Ben de aynıyım çok iştahsızım bir şeyi yiyorum sonra ondan da tiksiniyorum ben de 50 ye indim daha da inmek istemiyorum bir de doya doya yemeyi özledim ağzımın tadı hep bozuk:bicak:
Hakikaten yaa beş dakika önce yediğinden tiksinir mi insan çok ilginç , ben de öyleyim , ondan tiksin bundan tiksin yemeye bişey kalmadı :rolleyes:

Ne guzel ya siz zayifmissiniz hamilelik boyunca 15 kilo alsan bnm simdiki kiloma ulasirsin
bn kendimi dusunemiyorum :KK48:

Hakikaten yaa beş dakika önce yediğinden tiksinir mi insan çok ilginç , ben de öyleyim , ondan tiksin bundan tiksin yemeye bişey kalmadı :rolleyes:
Ahaha aynen bende de o durum var diyorum tamam bundan tiksinmedim bunu yiyeyim artık ertesi gün aklıma gelince bile midem bulanıyor:olamaz::olamaz: 4 kiloya yakın verdim doktora sordum zararı olur mu diye de vermesen iyi ama çok kasma kendini dedi su iç bol bol onu eksik etme dedi.

Ne guzel ya siz zayifmissiniz hamilelik boyunca 15 kilo alsan bnm simdiki kiloma ulasirsin
bn kendimi dusunemiyorum :KK48:
Sen de çok kilolu değilmişsin ki canım HoppaAslında ideali 10 kilo falanmış bebekle beraber ödemi plasenta falan derken 10 kilo gidiyomuş gerisi anneye kalıyomuş hepimizin hedefi o olsun başladığımız kiloda bitirelim:KK36:

Sen de çok kilolu değilmişsin ki canım HoppaAslında ideali 10 kilo falanmış bebekle beraber ödemi plasenta falan derken 10 kilo gidiyomuş gerisi anneye kalıyomuş hepimizin hedefi o olsun başladığımız kiloda bitirelim:KK36:
Bnm vucudum kilo almaya musait o yuzden hamurislerinden mumkun oldugunca uzak duruorum ne kadar az kilo o kadar iyi bnm icin saglikli besinler yesek yeter bosa mideyi doldurmaya gerek yok :KK66:

Kızlar bugün tahlil sonuçlarımı göstermek üzere doktora gittim. Doktor bana kızamıkçık mı geçiriyorsun diye sordu. Deride kızarıklık ya da döküntüm olmadığını söyledim ama bazen bu belirtiler olmadan da halsizlik gibi şikayetlerle geçirilebiliyormuş. Yakın zamanda ateşli bi hastalık geçirdin mi dedi hayır dedim. Hemen enfeksiyon hastalıklarına görünmelisin dedi ve bunu söylerken yüzündeki ifadeden ciddi bişey olduğunu anladım. Doktora randevu aldım gidene kadar tabiki netten ne olduğuna bakayım dedim ve okuduklarımdan sonra adeta yıkıldım. Ilk 12 haftada ortaya çıkarsa büyük ihtimal gebeliği sonlandırıyorlarmış. Düşük ihtimali dışında ölü doğum ya da engelli olarak doğma ihtimali epey yüksekmiş. Ihtimaller bile bu kadar acıyken yaşaması kimbilir nasıldır. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Canım benim içini ferah tut Rabbim ne dilerse o olur o söylediğin ihtimaller hepimiz için geçerli kendini kötü hissetme moralini yüksektut dua et. Rabbim ssağlıklıkkucağınaaalmayı nasip etsin insallah

Ahaha aynen bende de o durum var diyorum tamam bundan tiksinmedim bunu yiyeyim artık ertesi gün aklıma gelince bile midem bulanıyor:olamaz::olamaz: 4 kiloya yakın verdim doktora sordum zararı olur mu diye de vermesen iyi ama çok kasma kendini dedi su iç bol bol onu eksik etme dedi.
Kusma oldu mu sende canm ?

Iyi akşamlar bayanlar bir iki gün yazamadim sayfaya epey muhabbet etmişsiniz tüm yazıları okuyamadım çok fazlaydı. gördüğüm kadariyla kalp atışını duyanlar olmuş nice güzel haberlerini de duyarız inşALLAH. Bulantısı ve kanaması olanlara tez zamanda sifa diliyorum. benimde yarın sabah randevum var.dualarinizi bekliyorum.karışık bir durum var .inşALLAH yarın aydınlığa kavuşur güzel haberlerle. Umarim size güzel haberler verebilirim.

X