2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar gebelik için kitap alan var mı çok seçenek var karar veremiyorum önerisi olan varsa onları inceleyeyim? :)

Arkadaslar ne yesem aninda geri cikiyor cok kotu yediklerimi geri cikartirkende cigerim sokuluo sanki bebege bir sey olacak die korkuyorum ama elimde degil ne yapacam ya

Arkadaslar ne yesem aninda geri cikiyor cok kotu yediklerimi geri cikartirkende cigerim sokuluo sanki bebege bir sey olacak die korkuyorum ama elimde degil ne yapacam ya
Evet bende öyleyim doktor zorlama kendini dedi bebek hala bizden bağımsız çünkü. Ceviz yemeye dikkat et yeter dedi onu da yiyemiyorum diyince folik asit kullan yeter dedi:) ve bulantı için hap verdi onzyd ismi güvenli ilaç grubuna giriyor rahatlıkla kullanabilirmişiz ben henüz kullanmadım ama çok zorda olursak kullanabiliriz bence

Evet bende öyleyim doktor zorlama kendini dedi bebek hala bizden bağımsız çünkü. Ceviz yemeye dikkat et yeter dedi onu da yiyemiyorum diyince folik asit kullan yeter dedi:) ve bulantı için hap verdi onzyd ismi güvenli ilaç grubuna giriyor rahatlıkla kullanabilirmişiz ben henüz kullanmadım ama çok zorda olursak kullanabiliriz bence
Hic bir sey yiyemiyorum yesemde aninda cikiyor bnde doktora sorayim bakalim hicte ilac kullanmk istemiyorum Allahim sonumuzu hayir getirsin

KıZlar bulantılarınız cok kotu olursa ve dırencınız duserse serum isteyın doktorunuzdan bana bugun cok iyi geldi sanki hıc bıse olmamıs gıbı duzeldım insallah yarın baslamaz mıde hapları ve suruplarıdq verdi 3 haftadır cekıyorum bosyere belkıde kesınlıkle bebegı etkılemedıgını soyledi doktor

canlar her zaman giremiyorum ama girdiğim zaman hepsini okuyorum.. aramıza katılanlar olmuşş çok çoğaldık maşallahh:) herkes kabulumuz ama kişi listesi yapamadım yaa her kişi eklendiğinde yeniden baştan yazmam gerekiyor yada daha kolay yolu var ben bilmiyorum bilen varsa yapabilir yada bana tarih ederse bende listeleyebilirim tüm arkadaşları

Doktora giden n arkadaşlar hepinizin gözü aydın insallah hep birlikte bebeklerimizi saglikla kucagimiza alalim ben rahatız olduğum için çok yazamıyorum ama sayfa çok hızlı ilerliyo benimde randevum perşembe bir an önce gelsin ama guzel haberlerle

Arada bir kanaması yada kahverengi lekelenmesi olan var mi kizkar

kuzum yerleşme anında kanın toplanması durumu oluyor ve onuda zamanla atıyorsun içinde beklemiş kanda kahverengileşiyor. ben ultrasyonda ilk keseyi gördüğümde doktorum bir kan birikintisi var eger kahverengi kan gelirse endişelenme kırmızı gelirse mutlaka ara dedi.

kızlar ortak ve ciddi bir meselemiz daha var. KİLOO :))) bebişlerimizi veren Yaradanıma binlerce kez şükürler olsun.. ama bu aşamada bizimde kontrolü elden bırakmamamız gerekiyor. alınması gereken minumum kiloyla doğuma gitmek dileğiyle.. :) 60 kiloyla hamile kaldım bakalım doğuma giderken kantar ne gösterecek :/

Kızlar merhaba, herkesin hamileliği hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı:dua:
Ben de bugün öğrendim kan tahliliyle hamile olduğumu:halay:Allah ım tamamına erdirir inşallah.
Şöyle ki aslında Mart annesi miyim Nisan annesi miyim emin de değilim sat:23 haziran bat:21 temmuzdu
Bir de bu hamilelik takvimi nasıl oluşturuluyor biri bana yardımcı olabilir mi:KK200:
Kızlaaar yardım edin ben de takvim oluşturayım:KK200:

X