2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar az önce peçeteye açık kahverengi akinti geldi :KK43:
Ödüm kopuyor bişey olcak diye yaaa
Canm sana nacizane bisey söylemek istiyorum o kadar streslisin ki daha kalp atislarini duymadigin icin.herkes duydu ben duymadm ya duyamazsam kaygilarindan kendni asiri strese soktun inan ondan geldi o akintinda.az daha sabir bak cumaya bsy kalmadi sunun şurasında.
Cumaya kadar bekleyemeyeceksen yarin git canm illa cuma gtmen sart degil.yeterki su kafan az bi rahatlasin artk

Canm sana nacizane bisey söylemek istiyorum o kadar streslisin ki daha kalp atislarini duymadigin icin.herkes duydu ben duymadm ya duyamazsam kaygilarindan kendni asiri strese soktun inan ondan geldi o akintinda.az daha sabir bak cumaya bsy kalmadi sunun şurasında.
Cumaya kadar bekleyemeyeceksen yarin git canm illa cuma gtmen sart degil.yeterki su kafan az bi rahatlasin artk
Canm kafam rahat zaten o stres bana anlık gelip yarım saat snra geçiyor. İlki 1 hafta önce geldi. Bu da ikincisi şimdi geldi. Bişey olur mu ki ya :KK43:

Yok canm kullanmıyorum. Bu ikinci gelişi. 1.si bir hafta önce geldi. Bu da ikinci şimdi geldi
Kahverengi lekelerden korkmayın diyor Dr lar , pembe yada kırmızı parlak kan olmadıkça..
Benim de lekelenmelerim vardı , hatta bir gece kanama geldi ama belki de yerleşme kanamasıydı bilemiyorum , progestana başlayınca kalmadı o yüzden sordum kullanıyor musun diye.. Bence panikleme canm yat uzan dinlen , korkulacak birşey yok :KK16:

Kahverengi lekelerden korkmayın diyor Dr lar , pembe yada kırmızı parlak kan olmadıkça..
Benim de lekelenmelerim vardı , hatta bir gece kanama geldi ama belki de yerleşme kanamasıydı bilemiyorum , progestana başlayınca kalmadı o yüzden sordum kullanıyor musun diye.. Bence panikleme canm yat uzan dinlen , korkulacak birşey yok :KK16:
İnşallah canm sağol. Aslında bunları bnde biliyorum ama korkuyor insan. Bide ağrılı bi şekilde kan gelirse korkun diyorlar. Benm şuan hicbiyerim agrimiyor. Insallah bidaha gelmez ya. Tedirgin ediyor insanı

Kızlaaar yardım edin ben de takvim oluşturayım:KK200:

Hayırlı olsun bebişin, sağlıkla mutlulukla gelsin inşallah. Topikte gündem yoğun malum bazen gözden kaçıyor mesajlar.
Kendi profilinde kişisel bilgiler kısmına girip muhtemel doğum tarihini doldurursan ve kaydedersen seninde nur topu gibi bir hamilelik takvimin olur :KK66: gününü öğrenmek içinde forumdan portal kısmına geç araçlar sekmesinde hesaplamaları bulabilirsin. umarım karışık olmamıştır.

İnşallah canm sağol. Aslında bunları bnde biliyorum ama korkuyor insan. Bide ağrılı bi şekilde kan gelirse korkun diyorlar. Benm şuan hicbiyerim agrimiyor. Insallah bidaha gelmez ya. Tedirgin ediyor insanı

Ayaklarini dik ve yat canim kahveden korkmamalisin bencede.

Hayırlı olsun bebişin, sağlıkla mutlulukla gelsin inşallah. Topikte gündem yoğun malum bazen gözden kaçıyor mesajlar.
Kendi profilinde kişisel bilgiler kısmına girip muhtemel doğum tarihini doldurursan ve kaydedersen seninde nur topu gibi bir hamilelik takvimin olur :KK66: gününü öğrenmek içinde forumdan portal kısmına geç araçlar sekmesinde hesaplamaları bulabilirsin. umarım karışık olmamıştır.
Çok teşekkür ederim, gayet açıklayıcı olmuş. Profil oluşturdum bile:anneadayı:
Hepimiz sağlıkla kucaklayalım yavrularımızı inşallah:dua:

Ben de 61 kilo ile kaldım;doktor maximum 9-10 kilo almanı istiyoruz dedi.hamur işi,makarna,pilav yeme dedi.az az sık ye;bol su iç dedi.hayırlısı artık...

Yakınımda devlet hastanesi yok beve olsafa muhtemelen tercih etmem daha önceki teceübelerime göre fakat doğumdan sonraki hastane odası,doğum günü ve babyshower için dediklerinize katılıyorum. Babyshower yapmayı kesinlikle düşünmüyorum. Doğum günü de aynı şekilde.
Bende hastane konusunda devlet hastanesini tercih etmem. Zaten ömrü hayatımda kaç kere doğum yapcamki olmuşken en güzeli olsun :KK68:

Kızlar hayalimde, devlete bağlı doğum hastanesinde çatır çatır doğum yapıp eve gelmek var. Ne süslü püslü oda, ne abartılı jestler istiyorum. Son zamanlarda kazanç işine dönüşen doğum ve doğumgünü olayının endüstrileşmesi ztn midemi bulandırıyor. 20 tane dikişle canı burnunda yeni doğum yapmış kadının kafasına kurdeleli kukuleta geçirip 50 tane poz alınması.. Hele ki 1 yaşına gelen çocuğa sanki dünyaya gelen tek çocuk o'ymuş gibi cafe kapatıp, tüm yetişkinleri çağırıp, bütün duvarları 'bilmem ne 1 yaşında' yazısı ile donatmak.. Bana görgüsüzlük gibi geliyor.Sakin ve metanetli bir doğum ve annelik istiyorum. Maddi bir sıkıntım yok, çalışıyorum ama tercihim böyle olacak aksilik çıkmazsa. abimin eşi çalışmıyor, orta halliler ve kadın 3 tane çocuğu doğum hastanesinde bir kere şımarmadan doğurdu. Ve öyle yetiştiriyor.Onu çok takdir ediyor ve imreniyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Canım çok güzel dedin ağzına sağlık,, bende öyle yapmak istiyorm. Ama sanki yapamicam gibi geliyo mesela kontrol için gittiğim doktorun muaynesi 200 tl doktoru değiştiriyim diyorm gene özele en azndan uygun fiyat alan birine gidiyim diyorm sonra vazgeçmiyorm doktorum ii diyorm kalsın.. Sanırım süslü püslü odalara bi ton paralar saçan görmemişlerden biride ben olucam :KK64:

Selam canim .
Geçmiş olsun leke ic çamaşırı da gölge gibi bi kahverengi lekeyse hiç tedirgin olma bana da oldu dün .
Şimdi dinlen güzelce ama devamı gelirse tedbir amaçlı yarın bi görün.
İç çamaşırıma hiç gelmedi sadece sildigimde tuvalet kağıdına 2 damla geldi. Devamı gelirse giderim. Daha gelen giden yok bakalım

Canm kafam rahat zaten o stres bana anlık gelip yarım saat snra geçiyor. İlki 1 hafta önce geldi. Bu da ikincisi şimdi geldi. Bişey olur mu ki ya :KK43:
Canm birsy olmaz Allahn izniyle.burda kimlerin yoğun kanamasi oldu da şükür birsey olmadi bebeklerine.seninkine de bsy olmaz insallah kalbini ferah tut yat dinlen

Ah kızlar bu saat oldu ama kabızlık karnımı taş gıbı yaptı wc ye cıkamıyorum makatıma ve karnıma sancılar gıriyo sabah işe de gıdıcem uyuyamadım resmen ıkı kasık zeytınyagı içtim ins faydasını gorurum offf offfff :KK43:

X