2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım bizde alerji sorunu yoktu malesef bilmiyorum aleji şeklindede tarif vardır insallah
Ben gündüz yapıp attım dolaba. İyi olsun biraz denemeye başlıcam var tabiki güvenilir Bi siteden bisküvi karışımı tarhana pirinçunu filan sipariş ettim muzla zeytinyağı ile yaptım :).

offf, çok güzel de hepsi mi alerjik olur???ellerine sğlık ve bebeşine afiyet olsun canım.biz yiyemeyiz ya maalessef

LifeandFeel nasil yapabildi mi bezine bn 9 10 ranr kurr kayisi yiyordum bazen sutumden gecsin diye faydasini gordun ama sizinki alesrjik bebek olumsuz etkiker gibi..bebe buskivisi icin erken degil mi bu arada nasil veriyosuniz yogurdun icinde mi

Kizlar bizim kiz gece 5 6 defa uyandi dun ve bugun normalde 2 defa uyanirdi saat 6 da artik gizlrr tamen aciliyor..disden olaâbilir mi

Biz biz 2. Ayda yakalafık bu kıloyu ancak 3. Ayda 7 kılo ıle durakladı oğlumun kılosu işinin ehlı bır prof a gıdıyoruz artık baktı gırdu kılo almıyor mama takvıyesı defı vermefım cunku dogumkulosunu ıkıye katladı bununla bırlıkte hırıltı kakada problemler dr alerjık astım alerjık bronsıt dedı tabı kıde dr degıstırdım cunku hırıltı ve kakadakı problemler besın alerjısı gıbı geldı bana ve bu dr her gıttıgımde dememe ragmen uzerınde durmadı şimdı 3 gundur sut ve sut urunlerını kestım

Alerjık cocuklar malesef bıraz zayıf oluyor. Bırsey daha soyleyeyım ılk ıkı ay sadece ayda 1. 5 kılo aldı asıdan sonra duraksadı.4. Ay asısından sonra gr tartı almadı. Ben aşılardanda şüphelenıyorum ve 6 ay aşısını olmakta tereddutteyım

yaptı cnm kayısı var denediğim meyve olarak gaz yapıyor diye vermiyordu m dün püre yapıp zeytinyağı koyup verdim kaç gündür de ağırlıklı emzirdiğim için yumuşamıştı çok şükür :)) sağol ben yiyeyim sütten geçiyorsa hem daha az gaz yapar. Bisküviyi şimdi için değil cnm 15 gün sonrası için yaptım azıcık düzelsin öyle verirsemde meyve suyunda ezip veririm malum süt yoğurt yasak
Kizlar bizim kiz gece 5 6 defa uyandi dun ve bugun normalde 2 defa uyanirdi saat 6 da artik gizlrr tamen aciliyor..disden olaâbilir mi
dişde ağlayarak uyanmalar çok oluyormuş. bize yoğurt dokunduğu anda öyle olmuştuk çok şükür düzeldi artık eskisi gibi.

Bizde süt yumurta ve çoklu gıda var ama süt yumurta daha fazla dokunuyor cnm işin ilginç tarafı benim oğlum gaz sancısı kolik ağlamarı tutması dışında çok huzurluydu adını yakup koyduk gerçekten sabırlı bi bebek mi bilmiyorum. çok güzel kilo alıyordu ilk ay 2 kiloya yakın 2. 1200 aldı ama tüm belirtilerin hepsi vardı diye testte çıkmamasına rağmen çoklu gıda alerji teşhisi kondu çünkü süt yumurta diyetinde ağlamalar bitmişti ama belirtiler gitmemişti katı diyetle düzeldi. Şimdi kendimi çok alerjenler dışında kısmı yorum sütüm az diye ama süt yumurta dana eti hurma balık muz biber salçası baharat bunlar kesinlikle yemediğim şeyler. Geçmiş olsun inş en kısa zamanda atlatır yavrularımız Allah başka hastalıkla sınamasın

Son düzenleme:
Ah canım aslında bende sizi ozluyorum ama burdan gıdenlerde oldu yeni gırenlerde bi yabancıladım yoksa hamılelık serüvenimde burası hep bı anım olacak.. gercektende cok uslu teyzesi hamileyken cok cektım ama simdi hamd olsun masallah suphanallah diyeyim rabbim hepımıze kolaylık versin öpüyorum seni de yavrunu da :)

Sağol canım pek sevmedi sadece oturup sallanmak hoşuna gitti uykular aynı tık çıksa kalkıyo ayağımdayken daha kolay müdahale edip uykuya geri daldırabiliyorum :\
Bir çocuk en başta nasılsa sonrada aynı oluyor değişmiyor uyku konusunda sanırım. Benimkiside hiç değişmedi gündüzleri maksimum yarım saat uyuyor.
Bu arada doğum parasına geçmi başvurdun benimki başvurduktan 1 ay sonra yatmıştı

Doğru cnm gidenler çok oldu gelenlerde eskiden kalabalıktık muhabbet yoğundu ama artık böyle yapacak birşey yok . MaşAllahhh kıyamam yaa kızlar genelde uslu oluyor annesinin minik prensesi önce yordu ki usluluğunun kıymeti bilinsin bende öpüyorum kocaman sizleri cnm

Benimkinin uykusu 2,5 3 aya kadar süperdi hep aynı düzende gündüz bir kere 2 buçuk saat süpürge sesinde bile yatardı herşeyi mi yapardım sonra 1 saat 40 dk en az uyurdu yerine bırakırdım uyanık kalma süresi 40 dk bir saatti şimdide 1 buçuk 2 saat en maç 3 oda kucağına alır almaz ağlayarak uyuyor. Şimdide düzen aynı ama hep ayakta ve çit dese kalkıyo uyumazsa akşam yatırabilene aşk olsun uykusuzluktan mahvoluyo benide mahvediyor. Ben iyisi yrnbçekeyim param güme gitmesin :)

Ne güzel ben ilk bir hafta dışında gündüzleri bile uyutmaya çalıçıyordum uyumuyordu hiç hala öyle sallaya sallaya uyutuyorum. Bir kaç kez yorgun düşer kendi kendine uyur diye bıraktım bas bas bağırdı yinede uyumadı inadını sevdiğim

ay ben o uyku düzenini deli gibi takmıştım çok şükür hava kararır oğluş uyur. Gündüzleri de ilk zamanlar uykusu olmasada zorla sallayıp uyutuyodum öyle öyle oturdu. uyku sersemi emdiği için birde çok gürültü olduğu için binada çok salladım sallanmaya alıştı. Bunlar fenaaa bende denedim o yorma işini tüm gün ve geceye mal oluyo yorgunluk daha fena yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…