2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ilk kez oluyor evet. oglumda hic yasamadim boyle birsey. bugun oglumu tasidim biraz. ondan sonra karin agrisi bel ağrısı kanama derken artti şikayetler. hala bel agrim var cok. kanama da var
Canım Allah yardımcın olsun. Hiç moralini bozma Sağlıksız bir gebelik olacaksa bunu baştan yaşamak daha hayırlı. Bu hafta bende Bebeğimi düşürdüm halada kanamam devam ediyor.Bol bol sıvı al ve yat başka yapıcak birşey yok.

devlette mudahale etmediler. ozelde iki yeri aradim simdi. birinde kadin dogumcu yok birinin hakkındaki yorumlarda cok kotu. gece gece kendimi yorup gene sonuc alamicam diye korkuma gitmiyorum sabahi bekliyorum

Canım ben senin yerinde olsaydım şimdi çıplak ayak hastane hastane koşuyor olurdum. En kötü dr bile şu an senin için en iyi seçenek aslında. Hem alttan baktırmak zorunda değilsin, kimse sen onay vermedikçe ve hayati bir durum söz konusu değilse sana böyle bir müdahalede bulunmaz. Bakarsın dr a güven vermediyse alttan muayene istemezsin ama en azından bir serum yada düşük önleyici iğne vurunur rahatlarsın. Sabaha kadar bekleyip tehlikeye atmaya değer mi?

Canım Allah yardımcın olsun. Hiç moralini bozma Sağlıksız bir gebelik olacaksa bunu baştan yaşamak daha hayırlı. Bu hafta bende Bebeğimi düşürdüm halada kanamam devam ediyor.Bol bol sıvı al ve yat başka yapıcak birşey yok.
Canin geçmiş,olsun sana da çok üzüldüm dediğin gibi olacagi varsa oluyor Allah hakkimizda hayirlisini versin

Selam arkadaşlar , aramıza bur sürü yeni katılan olmuş. Hepiniz hoşgeldiniz. Çok sayfa birikmisti herkese tek tek yazamadim.
Çok acikiyorum iki gündür ellerim titreyerek yemeğe saldiriyorum. Karnımda batmalar devam ediyor bunlar normal dimi? kahverengi akintim çok az devam ediyor. Normal kontrol tarihimde gideceğim doktora Allah'a sığındım

oglum 3 yasinda. ya sagliksiz gebelikse duser zaten diye bekliyorum. vermedi iste muayne oldugum doktor. cok kucuk dedi kan uyusmazligini sordu. yapilacak bisi yok takip edilecek dedi. bi kere muayene oldugum icin tekrar gitmek istemiyorum. ne zaman acile gitsem baska konularda da yorgunluk ve eziyetten baska bi katkisi olmadi maalesef. ozelde olsa ayni. yasayacagim seyi biliyorum. oraya gidene kadar nobetci eczaneden progestan alsam daha iyi. ama zaten dusecekse durdurmaya calismamak daha iyi diye biliyorum.

kanamasi olanlar icin soruyorum. 5+6 yim sanirim bugun. vajinal muayene etti ama kalp atisi duymadi doktor. sagliksiz bir gebelikti de ondan dusuyo mu acaba diye aklima geliyo
Canm doktorun sağlıksız bir gebelik olsa zaten söylerdi.kanaman coksa acile git derim ben

Ben oglumda her hafta girmek zorundaydım benim sağlıgimda tehlike oluştu neredeyse 2,3gunde bir gidiyordum genetigimde olan bir sebepten dolayı Rabbim kimseye vermesin ins.Bu kuzucugumu doğal büyütmek istiyorum ağustosun sonuna doğru gitmeyi düşünüyorum hem alttan bakılmasını istemiyorum.
Allah bebisini siz bağışlasın hoşgeldin aramıza canm

oglum 3 yasinda. ya sagliksiz gebelikse duser zaten diye bekliyorum. vermedi iste muayne oldugum doktor. cok kucuk dedi kan uyusmazligini sordu. yapilacak bisi yok takip edilecek dedi. bi kere muayene oldugum icin tekrar gitmek istemiyorum. ne zaman acile gitsem baska konularda da yorgunluk ve eziyetten baska bi katkisi olmadi maalesef. ozelde olsa ayni. yasayacagim seyi biliyorum. oraya gidene kadar nobetci eczaneden progestan alsam daha iyi. ama zaten dusecekse durdurmaya calismamak daha iyi diye biliyorum.
:KK57::KK57: bu nasil bir soguk kanliliktir :skandal:

hatta muayene oldugum doktor persembe gidersin randevuna dedi. normalde persembe randevum vardi. hemen yarin yine gel falan demedi yani. kanama var gördü .

tek pismanligim saat cok gec olmadan progestan alip kendi kendime kullansamiydim diye. ama o da dusuge engel degil diye biliyorum..sadece biraz geciktiriyor

Arkadaşlar benim adetim hep lekelenme ile başlar ve ertesi gün yoğunlaşır kırmızı pıhtı halini alır. 3 gün önce lekelenmem oldu adetim başladı sandım. Ama 3 gündür kahverengi pembe lekelenme olarak devam etti, yogunlasmadi. Çok stresli bi dönemden geçiyorum ondan etkilendi doğru düzgün olmicam heralde bu ay dedim. Sonra aklıma yerleşme kanaması geldi gittim nöbetçi eczaneden test aldım sonuç böyle. En silik olanı bir iki dk içinde cektim ve zamanla da koyulasti. Yani üstüne görme mi yaşıyorum, yoksa adet döneminde hormonlar yükselip idrar testinde pozitif çıkartır mı?

Eklentiler

• 20160731_213226-1.jpg
    20160731_213226-1.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 67
  • 20160731_214203-1.jpg
    20160731_214203-1.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 56
  • 20160731_220256-1.jpg
    20160731_220256-1.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG-20160731-WA0002-1.jpg
    IMG-20160731-WA0002-1.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 55
Arkadaşlar benim adetim hep lekelenme ile başlar ve ertesi gün yoğunlaşır kırmızı pıhtı halini alır. 3 gün önce lekelenmem oldu adetim başladı sandım. Ama 3 gündür kahverengi pembe lekelenme olarak devam etti, yogunlasmadi. Çok stresli bi dönemden geçiyorum ondan etkilendi doğru düzgün olmicam heralde bu ay dedim. Sonra aklıma yerleşme kanaması geldi gittim nöbetçi eczaneden test aldım sonuç böyle. En silik olanı bir iki dk içinde cektim ve zamanla da koyulasti. Yani üstüne görme mi yaşıyorum, yoksa adet döneminde hormonlar yükselip idrar testinde pozitif çıkartır mı?
sanirim hamilesin. kanaman yerlesme kanamasi da olabilir. kan testi yaptirirsin yarin

Günaydın canim pozitif gibi duruyor benim de hamileliklerim lekelenmeyle başlıyor üstüne görme olabilir kan testinde net sonucu öğrenirsin insallah

cnm bnmde oyle olmustu ilk gun adet sancisi gibi sanci oldu baktim kanama var adet oldum sandim ama cok az 2-3 gun bu boyle devam etti normalde bnde adetimi cok yogun ve pihtili geciririm oyle olmayinca anneme dedim annemde ustune gorme olmasin dedi test yaptim seninki gibi silik cikti ve cok sukurki hamileyim seninde oyle olabilir canm git kan testi yaptir sonuc netlessin insallah

X