2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar lütfen herkes cevaplasin.

sizin de bebeğinizin eli titriyor mu?

Ya ben bebektir normaldir diye düşünüyordum ama bazıları soruyor niye titriyor usuyor mu falan diye her zaman yapmadığı için önemsemiyorum. Ama bugün size sormaya karar verdim

Canım evet arada titriyor ama öyle üşüme gibi değil. Sadece eli veya sadece ayağı. Özellikle uyanırken. Hatta şu anda 3.5 aylığız. Sanırım 2-3 haftadır titrediği görmedim. Sanırım geçiyor zamanla

Can'ım benim oğlumda uykudan uyandığı Zaman titriyor ama bu normaldir diye düşünüyorum.

Evet Can'ım bende bir kaç defa denk geldim aynen çarşafı yüzüne çekip kendini nefessiz bırakıyor. Ondan sonra çok dikkat etmeye başladım sürekli uyurken kontrol ediyorum.

Göbek çizgisi normal onda endişelenmene gerek yok Can'ım. Benim yeğenimdede vardı geçiyor büyüdükçe. Göbekte ki beyaz leke kaç gündür var bilmiyorum ama daha yeni olmuşsa geçer belki bekle biraz bir haftadan fazla olupta geçmemişse bir dermotoloğa götür derim.

Ayyy 2 yaş sendromu ablamı bunalıma sokuyor du nerdeyse bende hep kendi yiyen çocuklara gıptayla bakmışımdır yarı yarıya güzel fikir sulu çorbalar bizden pasta börek makarnalar onlardan :))

yeni çıktı canım doğru diyorsun bekleyeyim biraz, cildi çok hassas bir sürü cilt problemi yaşayınca insan korkuyor. Teşekkür ederim içimi rahatlattın

Bizimkide oyle arada oluyor 5 ayligiz bazen oluyor ama daha kucukken sanki daha cok oluyordu titremesi

Nasıl bir titreme büyük insanın gibimi halsiz bir şekilde titrememi yoksa kollarda. Biraz dahil oluyormuş muhtemelen sinirden yapıyordur

Kizlar alti aylik bebek neler yapar diye baktigim da yuzukoyun yatarken oturabikir diyor ay hayal edenedim nasil yapacak onu ☺☺ eger oyleyse bnm besiginin yan kismini kaldirmam lazimm

Arkadaslar birde kizim dun fiskirarark kustu baya sicakdi disarda bi yere gidiyordum bnde cok yirgun ve hareretliydim henen emmek istedi emdi ve kustu bayaa teyzem de hemn hareretle emzirdigin icin cikarnistir dedi sizce de oyke midir

Kontrolde sor dr a canım bizimki de yeni doğduğunda ağlarken çenesi titriyodu ona normal dedi dr geçer dedi el için bilemem ne zamandır var ki hep mi vardı sonradan mı oldu

Arkadaslar birde kizim dun fiskirarark kustu baya sicakdi disarda bi yere gidiyordum bnde cok yirgun ve hareretliydim henen emmek istedi emdi ve kustu bayaa teyzem de hemn hareretle emzirdigin icin cikarnistir dedi sizce de oyke midir
Devamı oldumu tekrarlarsa dikkate alırsın

Kizlar alti aylik bebek neler yapar diye baktigim da yuzukoyun yatarken oturabikir diyor ay hayal edenedim nasil yapacak onu ☺☺ eger oyleyse bnm besiginin yan kismini kaldirmam lazimm
O nası bi pozisyon :) oturur destekli ama öyle yattığı yerden kalkıp oturcak gibide olmuyorlar her çocuk farklı ama anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…