2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kızlar uzun bir aradan sonra yazıyorum.özlemişim grubu.hamileyken hep buradaydık.yarın oglusun 4.ay aşılarını yaptırmaya götürecem.rotadan tam 30gün sonra olmalı demişti doktorumuz oda yarına denk geliyor.4.ay asısı yaptıranlar hangi asılar yapıldı acaba .sonrası agrı huyszluk ates oldumucevap verirseniz sevinirim.yarın doktorada soracam szlerede sorayım bebegim emerken burnundan süt damlıyor.iki sefer oldu.basına böyle bişey gelen varmı

Ay bu benim süt lokumum bir kaç
gündür tükürür gibi bbuuuu yapıyor, öldürüyor gülmekten :KK70: bazen de ben yapıyorum, hemen yeniden yapmaya başlıyor :)) büyüdükçe çok eğleniyorum :)
Ayyy onu benmki bayadır yapıyor bir de sıkılınca yapıyor bayılıyorum tükürükler saçıyor etrafa :) bi kaç gündğr de baya sesli ses çıkarıyor aaaaa hoooo -maşallah -

Merhaba kızlar uzun bir aradan sonra yazıyorum.özlemişim grubu.hamileyken hep buradaydık.yarın oglusun 4.ay aşılarını yaptırmaya götürecem.rotadan tam 30gün sonra olmalı demişti doktorumuz oda yarına denk geliyor.4.ay asısı yaptıranlar hangi asılar yapıldı acaba .sonrası agrı huyszluk ates oldumucevap verirseniz sevinirim.yarın doktorada soracam szlerede sorayım bebegim emerken burnundan süt damlıyor.iki sefer oldu.basına böyle bişey gelen varmı
4 ay aşısı bizde biraz ateş yaptı 2 bacaktan vuruldu burnumdan süt gelmesini anlamadım ama dr a sor canım mutlaka

Benim kızımda ateş yapmadı ama huysuzluk yaptı. Cuma oldu aşılarını o günden bu yana sürekli huzursuz, ağlamaklı.

Arkadaslar birde kizim dun fiskirarark kustu baya sicakdi disarda bi yere gidiyordum bnde cok yirgun ve hareretliydim henen emmek istedi emdi ve kustu bayaa teyzem de hemn hareretle emzirdigin icin cikarnistir dedi sizce de oyke midir

Hayır canım fışkıracak şekilde kısma hastalık belirtisi. Ama ensiselenecek bir sey yok. Çoğu zaman kendi kendine atlatiyorlar 1 gün içinde. Bu süreçte susuz kalmasın yani kusuyor diye emzirmekten imtina etme. 24 saatte geçmezse doktora götürürsün. Bizim de başımıza bir kaç sefer geldi. Ertesi güne sürmedi bile. Takipte kal yeter.

Kizlarrr an itibariyleee ayaklarini agzina almayi basardii ☺☺sapur supur artikk kendi yegeninm bike agzina sokunca bakamiyirdum ama bu bızdıka cok rahat bakiyorum ☺☺

Off emmek icin eller bitti ayaklar başladı desene. Hayırlı olsun. Bizimkinin de girişimleri var ama henüz başaramadı. Bir de bez değiştirirken hep bezin içine sokuyor ayağını. :KK43: hijyene nasıl dikkat edeceğiz yaa

Kızlar lütfen herkes cevaplasin.

sizin de bebeğinizin eli titriyor mu?

Ya ben bebektir normaldir diye düşünüyordum ama bazıları soruyor niye titriyor usuyor mu falan diye her zaman yapmadığı için önemsemiyorum. Ama bugün size sormaya karar verdim
Benim kizimda oyle surekli ellerini titretiyor heyecanlaninca, aglayinca daha cok yapiyor. Ben norologada sordum suan icin ciddi birsey degil dedi. Heyecandan yapiyor gibi duruyor dedi. Ama tabi takip etmek lazjm bence.

Benim kizimda oyle surekli ellerini titretiyor heyecanlaninca, aglayinca daha cok yapiyor. Ben norologada sordum suan icin ciddi birsey degil dedi. Heyecandan yapiyor gibi duruyor dedi. Ama tabi takip etmek lazjm bence.

Titreme normal çünkü tam kaslarını istediği gibi kontrol edemiyor. Ama takip etmekte fayda var tabi. Kaç aylık oluncaya kadar geçmeli bilsek iyi olurdu ama konuşuruz tekrar zaten.

Elini titretmesini çok seviyoruz. Örtünün altından çıkarıyor eli titrerken sanki bilinçli bize el sallıyormuş gibi oluyor. Çok tatlı.

Kızlar bu ara yoğun geçiyor düzenli giremiyorum. Kan damlasını ne yaptınız? Sağlık ocağı vegaferon yazdı, nette ferrum gördüm (bu ikisinde paraben varmış), bir de ferro sanol damla kullananlar var. Napsam ya.

Kızlar bu ara yoğun geçiyor düzenli giremiyorum. Kan damlasını ne yaptınız? Sağlık ocağı vegaferon yazdı, nette ferrum gördüm (bu ikisinde paraben varmış), bir de ferro sanol damla kullananlar var. Napsam ya.
bence hiç bir şey kullanma sen kan yapıcı şeyler ye bol bol. Sütten geçer. En güzeli doğal yoldan.

Kizlarrr an itibariyleee ayaklarini agzina almayi basardii ☺☺sapur supur artikk kendi yegeninm bike agzina sokunca bakamiyirdum ama bu bızdıka cok rahat bakiyorum ☺☺
bizde bir haftadır öyle çoraparı çıkarıp Şapur şupur ayakları nı emiyor :KK70:

Valla insallah iştahlı olurlar benim büyükte çok çekmedim sadece çok damak tadı kuvvetli hep zahmetli yemekler tatlılar sever ama yemeyen çocuk zor bakalım bu nası olcak
inş inş yasa yesinde varsın zor yeşim şimdi yemeye aşırı hevesli inş devam eder ne versem Şapur şupur yiyo :KK70:

bizde bir haftadır öyle çoraparı çıkarıp Şapur şupur ayakları nı emiyor :KK70:

inş inş yasa yesinde varsın zor yeşim şimdi yemeye aşırı hevesli inş devam eder ne versem Şapur şupur yiyo :KK70:
Maşallah zaten başta pek anlamıyorlar 3 ay kadar sonra yemek ayırıyorlar ben meyve ve yoğurdu rahat yediriyodumda püreler zordu sonra damak tadını anlayınca kolaylaştı sizin alerji durumuda var tabi çok seçenek yok insallah gecer

Maşallah zaten başta pek anlamıyorlar 3 ay kadar sonra yemek ayırıyorlar ben meyve ve yoğurdu rahat yediriyodumda püreler zordu sonra damak tadını anlayınca kolaylaştı sizin alerji durumuda var tabi çok seçenek yok insallah gecer
Aynennnn şimdi birşeyde veremiyorum sofrada anca patates filan tattırıyorumm parmağımın ucuyla dünya onun oluyo :) tatlı patates az alerjikmiş onu sipariş edicemtim netten stoklarda yoook:KK57:

Kızlar sizin bebişleri sinek ısırıyor mu? Oğlumu bir gecede mahvetmişler heryeri kabarık kolları yüzü doktor bi jel verdi onu sürüyorum kaşıntı için ama sinek gelmesini engelleyecek bir ürüne ihtiyacım var siz birşey kullanıyor musunuz

Kızlar sizin bebişleri sinek ısırıyor mu? Oğlumu bir gecede mahvetmişler heryeri kabarık kolları yüzü doktor bi jel verdi onu sürüyorum kaşıntı için ama sinek gelmesini engelleyecek bir ürüne ihtiyacım var siz birşey kullanıyor musunuz
Can'ım benim de oğlumu aynen sivrisinek kollarını ısırıyor dün yine çenesini ısırmış. Gündüz evde sivrisinek göremiyorum ama gece Nasıl oluyosa ortaya çıkıyor, 101 marketten geçenlerde prize takılan sivrisinek kovucu almıştım ama fazla etkili olmadı. Bebişler daha çok küçük vücutları çok hassas olduğu için vücuda sürülen birşeyde almak istemiyorum. Migros'a gidebilsem şu reklamlarda çıkan detan alıcam o bayağı etkiliymiş arkadaşım kullanıyor çok memnun.

X