2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bulantılarım azaldı çok şükür cnm ama bu mide yanması sanki yemek boruşu parçalanıyor gibi oluyor geceleri yaa
benim de dunden beri kahverengi toprak gibi koyu akintim oluyor arada doktor keseyi gordugumuzde olursa normal dedi kanama ve lekelenme icin ama yine de biraz tedirgin oldum.

Canım

Peki kanaman ne kadar süre devam etti canm??

Canım benim 2 hafta önce az bi kanamam oldu o zmaan vermişti kullandım sonra bir hafta sonra kontrole gittim kanama alanı yok dedi. Ertesi gün bardaktan boşalırcasına yoğun bir şekilde kırmızı kanamam oldu ve bir parça düştü çok korktum acile gittim acildeki doktor kanama alanımın hala durduğunu ve düşük riskimin devam ettiğini söyledi ama progestanı önermediğini ve yurtdışında kesinlikle kullanılmadığını söyledi. Geçen cumadan beri kahve lekelenmem devam ediyor ama dün yeni bir doktara gittim ve o kanama alanının olmadığını söyledi.

Kızlar benimki bulantısı geçti. Hemen yedikten sonra çıkarıyorum
Daha çok yemeğin bastırması lazım halbuki , aç mide daha çok bulanır çünkü , dayanılmicak gibi olduğunda ilaç yazar olmadı Dr un , Dr bana daha şimdiden yazdı günde 3 tane içebilirsin dedi ama çıkarmadıkça gerek yok diye düşünüyorum

Benimki ilaç vermiyor canım. hamile son gayet normal. Çıkar tekrar yarım saat sonra tekrar yemeğe devam diyor.

Benimki ilaç vermiyor canım. hamile son gayet normal. Çıkar tekrar yarım saat sonra tekrar yemeğe devam diyor.
Benimki gene dayadı daha beşinci haftada ilacı canım , metpamid galiba adı , ama hiç içmedim ben de içmeme taraftarıyım , bi zararı olsa sanırım vermezdi Dr um

Bi makalede okumuştum bulantı olması bebişlerin sağlıklı olduğunu gösteriyorms. Benimde bulantım olsun böyle çok tedirginm
Onunla hiç alakası yok canım endişe etme , çevremde çok var hiç bulantı yaşamayan , başta annemin iki gebeliğinde de hiç bulantısı olmamış , bence şükretmeniz lazım ne güzel yok ve rahat rahat yiyebiliyorsunuz

Çayı hayatımdan çıkaramadım ben yaa , bi ondan tiksinti gelmedi. Kahvaltıda bir fincan içiyorum her sabah , zararı yoktur umarım

Aminnn.... Seninle tarihlerimiz yakınmış gittin mi doktora. Bulantın filan varmı

Canim ben pazartesi gitmiştim sadece kese gördü .bebek yoktu.
Çarşamba gel dedi ama salı gidicem inşallah nasip olursa.
Düne kadar hiç yoktu bulantı dün bayağı oldu ama bugün yine yok anlamadım gitti.
Bugün 6+3 um Allah in izniyle cani .

Kızlar bulantı yasamayanlar canınızı sikmayin hcg nin tavan yaptığı haftalarda bazı hamileler aşırı bulantı hissederken bazıları hiç hissetmeyebilir annem ve 3 ablamin hamileliklerinde bulantilari olmamış benim de ilk hamileliğimde olmadı şimdi de ara ara oluyor bence bu bulantı konusu biraz da genetik yani stres yaparak minik bebişlerinizi üzmeyin hamileliginizin tadını çıkarın

Bende perşembe gidicem ilk defa Bakalım benimde 6+2 bakalım napıyor fasulye tanemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…