2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Keseyi gördük mu canım?
canim daha dün öğrendim. Doktor a gitmedim pazartesi sağlık ocağına gideceğim . Çarşamba perşembe gbi giderim . Gittimde kalp atışlarında duymak istiyorum çünkü .
Oğlumda Oyle yapmıştım . Acele etmemiştim .

Bazen mesajlar yoğun geliyo gözden kacabiliyor canım. Yoksa gruplaşma söz konusu değil. Hoşgeldiniz bebisinle
Teşekkürler canim

Aaa hosgeldin canm..hayirli olsun Allah saglikla kucaginida almayida nasip etsin inşallah
Amin canim rabbim Sana da hayırlısıyla kucağına almayı nasıp eylesin

Amin ins canim. Sende♡❤

Günaydın arkadaşlar
Mide bulantılarınızı progestan mı arttırıyor acaba , yan etkileri baya var o ilacın , ben vajinal kullanmayı tercih ettim , yan etkilerini yaşamayayım diye

Kizlar merhaba bende 9 haftaligim oyle yataklara dusecek mide bulantisi yasamadm ama 3 kasik yesem doyiyorum 10 dk sonra asiri acikiyorum bende bundan bunaldm

Günaydın anneler
Bende mide bulantısı çok yok bu ara ama felaket bir mide bulantısı yaşıyorum özellikle geceleri var mı bununla ilgili bir fikri olan

İyi düşünmüşsün canım; )) hadi hakkımızda hayırlısı inşallah

Kizlar benimle ayni haftalarda olanlar sizde de hafif adet agrilari devam ediyor mu. Benim ozellikle sabah ogle arasi oluyor. Hala olmasi normal midir acep?

Kizlar benimle ayni haftalarda olanlar sizde de hafif adet agrilari devam ediyor mu. Benim ozellikle sabah ogle arasi oluyor. Hala olmasi normal midir acep?
Ben de çok sık olmuyor. Gün içinde bir iki defa ağrıyor gaz sancısı da oluyor karıştırmamak lazım ikisini

Benim dün bütün gün sağ kaşığı mda ağrı oldu ama sadece sağ taraf ağrıyor bugün yok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…