2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ay senin yine normal. Ben aci ve baharatli yiyorum deli gibi normalde yemem aci falan

Aaa hosgeldin canm..hayirli olsun Allah saglikla kucaginida almayida nasip etsin inşallah

Benim 4+4 dört hafta bitmiş beşinci haftanın içindeyim demek oluyor ben ayırt edebiliyorum
Ayy geçmiyor günler ben ne zaman üç ayımı doldurucam , bitsin bu halsizlik artık , hiç enerjim yok
Canim daha yolun cook basildayiz. Bulantilar 9. Haftaya kadar artar sonra azalmaya baslarmis. Ama herkeste ayni islemiyor. Mesela benim 9. Haftada basladi kizimda da boyleydi 1 hafta fln surdu bakalim bunda ne kadar surecek:))

Progestanla ılgılıydı canım gecti zaten cevabını buldum 10. Haftamdayım mide bulantısı hayatımı alt ust etti resmen
Haa bende progestan kullaniyorum da gözümden kacti demekki benimde.agizdan mi alıyorsun oda asiri bulanti yapar.
Benim de şiddetli midem bulanıyor mesela suan öylesine acim ki ama bir o kadar da midem bulanıyor yesem bi dert yemesem bi dert

Ben sadece gece yatarken alıyorum ıkı tane iğne vermıstı cok az leke geldıgı için gecende sonuncuyu vuruldum bu hafta bı gıdıcem hersey yolunda mı dıye mide bulantıma hap verecektı belkı alırım cunku hıcbısey yemıyorum bende acım 3 -4 hafta oldu baya kılo verdım yataktan cıkamıyorum

Kizlar herkese günaydın dunden dir çok kötüyüm lekelerim arttı ne yapacagimi bilmiyorum sancı arada gelip gidiyo bebeğim iyidir insallah çok endişeliyim kötü bişey yoktur değil mi

Gü nay dinnnnnnnnnnn cümleten hanımlar.günümüz bereketli güzel haberlerle geçsin inşallah,

Geçmiş olsun canim ciprol du galiba adı tam hatırlamıyorum bundan kullanmıştık ama gebe değildim sende gebelik var bana da bol bol su dediler .Allah yardimcin olsun kuzum.

Gözün aydin canim hayırlı uğurlu olsun Allah daha mutlu günlerimizi yasatsin ailecek.

Teşekkür ederim .
Bende.konuyu takip etmekten vazgeçmiştim. Iki kere yazdım kimse cevab vermeyince grup olmuslar kabul.etmiyorlar kimseyi.diye düşünmüştüm . Mesajinizi görünce sevindim

Hosgeldi Canim bende hiç denk gelmedim senin yazına .
Grubuz evet ama 2017 mart annelerinin hepsiyle burda olan olamayan tekrar hojgeldin canim hayırlı uğurlu olsun evladını kucaklamayida nasip eylesin Allah

Kizlar herkese günaydın dunden dir çok kötüyüm lekelerim arttı ne yapacagimi bilmiyorum sancı arada gelip gidiyo bebeğim iyidir insallah çok endişeliyim kötü bişey yoktur değil mi

Günaydın kuzum çok geçmiş olsun .en son gittiğinde ne gibi durumda gel tekrar dedi sana mesela kanama yogunlasinca gel dedi mi .Canim ne desem bilmiyorumki canim Allah in rahmeti mahireti üzerine olsun inşallah içtiğim su bile şifa olsun inşallah canim

Bu arada herkese günaydın nasılsınız bazı anneler bebişlerin kalp atışlarını duymuş darısı başıma perşembe günü. Kaç gündür yazamıyorun annem ablam geldi bursadan temizlik yapıyolarr

Gözün aydin canim bende bekliyorum valla bugün yarın gelir inşallah benim anne de .
Allah başımızdan eksik etmesin onları .

Günaydın kizlarr.göbeğimdeki kitle kaybolmadi ve beni korkutuyor.sabah uyanınca mide bulantim olmuyor 1 kasik keçiboynuzu prkmezi ve 4 -5adet ceviz yiyorum.canim haslanmis patates cekiyo yapıyorum ama yiyemiyorum midem almayı hiç biseyi

Canim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için perşembeye doktor randevum var zaten igne ilaç kullanıyorum dloktor takibe aldı bakalim insallah sonuç guzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…