2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bi makalede okumuştum bulantı olması bebişlerin sağlıklı olduğunu gösteriyorms. Benimde bulantım olsun böyle çok tedirginm

kız delı mısın . Benım cevremde cok hamılelıgını hıc anlamadan dogum yapan :) valla ne guzel gezıyorlar ne bulantı ne agrıları var sadece karınları buyuyor hatunların :)

kız delı mısın . Benım cevremde cok hamılelıgını hıc anlamadan dogum yapan :) valla ne guzel gezıyorlar ne bulantı ne agrıları var sadece karınları buyuyor hatunların :)
Ama öyle okudum ya bulantı meselesini insan tedirgin oluyor. Insallah hakkımızda hayırlı olur

Teşekkür ederim .
Bende.konuyu takip etmekten vazgeçmiştim. Iki kere yazdım kimse cevab vermeyince grup olmuslar kabul.etmiyorlar kimseyi.diye düşünmüştüm . Mesajinizi görünce sevindim

Yok canım herkes kendi derdinde dikkatlerini çekmemiştir biraz hamileliklerimiz sıkıntılı geçiyorda :)

Kizlar birazda psikolojik sanirim. Foruma girene kadar bulantim hafifti simdi yazdiklarinizi okuyunca kendimi dinlemeye basladim bulantilarim rahatsiz edici gelmeye basladi. Dikkatimizi dagitmamiz lazim

Canım bizim ülkemizde çok fazla ilaç kullandırıyolar kesnlkle.. Bende saçma buluyorm ama doktorum yazmş günde bi tane iğne vurulmamı söyledi. İğnesi acayip kötü acıtıyor, top top oluyo dağılmıyo oturup kalkamıyorm Durumlarımz benzermiş canm,, inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucaklarız

Merhabalar ben yeni katıldım aranıza sayfayı bıgun keşfettim öncelikle herkesin hayırlısı ile bebişlerini kucağına almayı nasip etsin benim 2 hamillleliğim olcak 9 haftadayım mide bulantıları 5 haftadan beri yakamı bırakmıyor bunun için ilaçlar verildi ama ne çare buraya bile zor yazıyorum tansiyon düşüklüğü koku hassasiyeti kusmalar beni mahvetti hatta düşük tehlikesi yaşadım iğnelerden kullandım hastanede yatışlar serumlar Rabbim yardımcımız olsun inş .bu bulantılar ne Zaman biter dayanacak psikolojim kalmadı

Hosgeldin. 10. Haftadan sonra azalacagini dusun az kaldi biraz daha sabir

Svartbabe

Inş esimde bende kiz çocuğu istiyoruz çok ..Oğlumda kızımız olsun çok istemiştik ama eymenimiz geldi ins bu sefer prensesimiz gelir ♡

Havuç suyunun baya faydası oluyor diyolar ama

Ay hadi bakalım inşallah sağlıklı güzeller güzeli bi prensesin olur

Migde bulantılarıma pek takilmamaya çalışıyorum kanama alanım olduğu için önce o bitsinde sonrasına inşallah bakıcaz

10. Haftadayım aynı durumlar bende de var dayanack halım kalmadı

Adanadayım yaşm 23 3.ayda oldu 9 hafta 2 günlük şuan mart başında doğcak allah izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…