2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Kizlar 2. Kez iki damlalik kanamam oldu. Keseyi kontrol ettirdim bi sorun yok dedi doktor ama tutunma kanamasi birkac kez olur mu boyle endiseleniyorum. Bir de tup bebek bizimkisi

Kizlar bende 29 haziranda ogrendim hamile oldugumu. Hic beklemiyordum. 2 tane dusugum var. Bu 3. Hamileligim. Kesiyi gordum. 13 temmuzda kalp atisi icin gidecegim. Dua edin bana..
Cnm hayrli olsn. Dgerleri nden dustu? Sebebi varmi yani.. 12temmuzdada ben gdcem ins. Baska bi aksilik olmassa..

Çok pahalıymış ya.. Özel hastanede 15 TL alıyorlar. Kontrol randevusu alıp doktora sonuç gösterdiğinde de para almıyorlar.

Kizlar 2. Kez iki damlalik kanamam oldu. Keseyi kontrol ettirdim bi sorun yok dedi doktor ama tutunma kanamasi birkac kez olur mu boyle endiseleniyorum. Bir de tup bebek bizimkisi
Tatlm.olabiluyomus.. bnm ablam 3bucuk aylk hala lekeleri var ama sancn ve supheli kanama okursa hc bekleme onlem alnsn allah bagislasn ins..

Tatlm.olabiluyomus.. bnm ablam 3bucuk aylk hala lekeleri var ama sancn ve supheli kanama okursa hc bekleme onlem alnsn allah bagislasn ins..

Aminn canim hepimizinki Allahimiza emanet insallah. Kendimi cok sakinmiyorum snra da uzuluyorum. Agvaya goturelim dedim kayinvalidemi. Yolda karnim agridi ardindan kan gorunce butun gunu zehir ettim kendime. Allahim yavrularimizi korusun

Merhaba.. Ben de ben de 1 sene önce 8 haftalıkken kaybetmiştim bebeğimi. İnşallah bu sefer kucağımıza almayı nasip eder Rabbim..

Merhaba kizlar. Ben de mart annesiyim insallah. Hepimize kolay gebelikler. Smdilik belirtilerim baslamadi kusma uyki vs sizde nsl durumlar
Bende sürekli bir uyku hali var, kasıklarımda ağrı, mide bulantısı da var. Ayrıca pek bir şey yiyemiyorum. Almiyor midem.. Süt, yoğurt, yumurta genel besinlerim şu aralar ..

Bende sürekli bir uyku hali var, kasıklarımda ağrı, mide bulantısı da var. Ayrıca pek bir şey yiyemiyorum. Almiyor midem.. Süt, yoğurt, yumurta genel besinlerim şu aralar ..
Ayy mide bulantisimi.. allah yardm etsn.. adet gunlermde sancm vardi gecti cok sukur bi sikintim yok..
Bisey olmamsi kotu bsey deildir heralde

Ayy mide bulantisimi.. allah yardm etsn.. adet gunlermde sancm vardi gecti cok sukur bi sikintim yok..
Bisey olmamsi kotu bsey deildir heralde
Maşallah diyelim o zaman.. Kötü bir şey olduğunu sanmıyorum. Herkesin hamileliği farklı oluyormuş. Rabbim sağlıkla kucağina almayı nasip etsin inşallah.

Canim bende de basliyor yavastan hissediyorum koku duyarliligim artti. Y hafta ile baslarmis zaten. Insallah uzun surmez bulantilarimiz

Evet özel hastane. Muayene 70 tl kontrol muayenesi ücretsiz. Sonra tekrar 70. Öyle gidiyo. Kan testini de 15 tl ye yapıyorlar.

ben çok küçüçk keseyi gördüm bayramdan sonra çağırdı bebeği görebiliriz dedi beta 2064 benim
Bnmde 2032ydi ama bsey demedi once bakti sonra kan degerimi istedi sonrada sana bakmstm demi ddi evet ama hc bsey demedinz dedm hatta ultrasonla bakarken sende miyom varmiydi ddi sasrdm hayr dedm 2gun sonra gel dedi ve degerin guzel yukselms ddi ama gdemdm cuma gunuydu bseymi vardr ya.. karnim geriliyor arada cok sert oluyo korkym

sakın kötü düşünceye kapılma öyle bana hiç bişey dedmedi ama ben erken yumluyorum o yüzden belkide suan erken oldugu hiç birsey demiyorlar bana sancı var mı dedi adet sancısı var dedim o kadar vitamin verdi.içini ferah tut bnde korkuyorum hep kese boş çıkar faln diye ama kötü düşünmeyelim lütfen pozitif olalım bayramı bir şekilde geçirdik mi öteki hafta inaşallah güzel şeyler göreceğiz

Ahhh insallahhhh bndede vardi adet gunlermde suan azaldi :) hayrlisi insallah guzel seyler olur

Çok hafif lekeleenme gibi bişey oldu bende soluğu acilde aldım. Çok şükür birşey yokmuş. Kesemiz 6mm duruyor orda çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…