2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Nasil oldun canim kesildi mi kanaman? Benim baya azaldi cok sukur insallah bir daha yasamayiz. Bir de bir yerde okumjstum dusuklerin cogu 9. Haftaya kadar dusermis. Insallah biz de atlatiriz bugunleri. Ogretmenim ben yaz tatilim basladi ben yatmaya basladim sans iste herkes geziyor ben stres icinde yatiyorum..

Nasil oldun canim kesildi mi kanaman? Benim baya azaldi cok sukur insallah bir daha yasamayiz. Bir de bir yerde okumjstum dusuklerin cogu 9. Haftaya kadar dusermis. Insallah biz de atlatiriz bugunleri. Ogretmenim ben yaz tatilim basladi ben yatmaya basladim sans iste herkes geziyor ben stres icinde yatiyorum..

Günaydın önce sakin ol sonra da uzan ve hic kalkma bebegin sana sıkı sıkı tutunur insallah

Teşekkür ederim sakin olmaya calisiyorum azaldi sanki progestani sabah aksam kullaniyorum acaba 3e cikarsam diye düşündüm doktorun da bu hafta izinde şansima

Benimde azaldı baya sanrm dunki iğneden dolayı yoğun değil leke leke yani inşallah cogalmaz. Valla bende devamlı evdeyim canm patliyorum sıkıntıdan resmen kardeşimden farksız olan kuzenimin düğünü var bn hc brseyde yanında olamiyorm

Hoşgeldin bende yeniyim 2 yıllık evliyim 22 yaşındayım birtane kürtajım oldu 1 yıl hamile kalamadım bu 2 hamileliğin konyada yaşıyorum. Sen nerde yaşıyosun ilk bebek mi
Bende denizlide yaşıyorum cnm.28 yaşındayım. 1 kız 1 oğlum var. Bu 3 bebisim olacak nasip olursa.

Kızlar dünden beri bir diş ağrısı başladı sabah kalktım bozağımada vurmuş tam alt diş ve üst dişin ortası 20lik o yüzden ağzım açılmıyor hiç bir sey yiyemedim
6.haftanın ıcınde bende de diş ağrı sı oldu 2-3 gun sürdü sonra gectı hamılelık de dış sorunu ılla oluyomuş

Benimde bazen gidiyor bazen de cok siddetle geri geliyor
Aynen ilkini kaybettiğimde tüm belirtilerim bi anda gitmişti bende seviniyodum ne güzel normale döndüm diye meğer bebişimin kalp atışı durmuş ondan. O yüzden sürekli bi kaybetme korkusu var. Allah kucağımıza almayı nasip etsin sağlıkla.

canım bizim günlerimizde aynı daha öncede konusmustuk .sanırım acele ediyoruz.umarım 1 agustosta bebeklerimizi görüp geliriz.senin mide bulantın vs varmı.
2 gundur basladi oncesinde hic yoktu o yuzden pek bir sey yemiorum sen nasilsin ayrica bnm doktorum anca 2 hafta snra tam olarak gorunur dedi o yuzden simdilik icim rahat Allahim kendini gormeyi kalp atisinida duymayi nasip etsin insallah

2 gundur basladi oncesinde hic yoktu o yuzden pek bir sey yemiorum sen nasilsin ayrica bnm doktorum anca 2 hafta snra tam olarak gorunur dedi o yuzden simdilik icim rahat Allahim kendini gormeyi kalp atisinida duymayi nasip etsin insallah
bendede hiç yok bulantı.doktora sordum normal dedi.kesenin resmini verdi daha küçük dedi.sukadar büyüme olupta embriyo gözükmezse sıkıntı olur dedi.inş 10 gün sonra görürüz canım.kan idrar hormon seker5 ayrı test yaptılar onlarda olumluymus cok sükür

Merhaba arkadaşlar ben de 4+5 günlük hamileyim Allah izin verirse sizde hapşurma burun tıkanıklığı var mı ilk dönemlerde olabiliyomuş

Iyiymis o zamn kaygilanacak hic bir sey yok doktorunda oyle dediyse
kesenin boyutu ne kadardi canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…