2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Mide bulantısından su saate kadar bir lokma birsey yiyemedm yaa yemek düşününce bile asiri midem bulaniyor zaten görmeye tahammülüm yok resmen
Ac ac yasiyorum

K
Mide bulantısından su saate kadar bir lokma birsey yiyemedm yaa yemek düşününce bile asiri midem bulaniyor zaten görmeye tahammülüm yok resmen
Ac ac yasiyorum

Kıyamam ya allah şifa versin canım ne zor olmalı. Ben de kilo almamak için diyorum keşke azıcık benim de midem bulansa ama çekilecek dert değil sanırım

İyi günler hanımlar yine ben
Bir şey sormaya geldim de... Aranızda yerleşme kanaması yaşayan var mı ? Nasıl oluyor yaa
Benim dün adete 4 gün kala geldi de az birşey , adet oldum dedim erken erken , ama devamı yok gelmedi...
Kanama da değil , leke gibi birşey az miktarda , adetten 4 gün önce olabilir mi ki yerleşme kanaması ?
Belki aranızda yaşayanlar vardır diye sormak istedim Daha önce hiç böyle bişi yaşamadım da hay Allah

Ac ac yasiyorum
Bende ayniyim.. Yemeğin adini duydum mu migdem bulunmaya başlıyor.. AC iken de bulaniyor. Çubuk kraker ile yaşıyorum resmen.

Ac ac yasiyorum

Cnm iki lokmada olsa birşeyler ye bende çok fenayim ogure ogure iki lokma yedim bende

K

Kıyamam ya allah şifa versin canım ne zor olmalı. Ben de kilo almamak için diyorum keşke azıcık benim de midem bulansa ama çekilecek dert değil sanırım
Ayy bisey yiyemedigimden de hic halim yok su bile midemi bulandırıyor kac kilosn canm bende cok korkuyorum kilo almaktan.bakalm bu süreci nasil atlaticam

Cnm iki lokmada olsa birşeyler ye bende çok fenayim ogure ogure iki lokma yedim bende
Dün esimin zoruyla iki lokma bisey yemek icin oturdum sofraya ekmekten isirdm bildiğin mide bulantimdan ekmegi cigneyemiyorum bile.esim de küçük çocuk gibi ne ekmegi agzinda bekletiyorsun diyor dedm su mide bulantisi sende olsun bak bakalm yiyebiliyormusun
Yemegini ye seni gezmeye götürcem diyor dedm istemem zatn adim atacak halim yok.
O zaman sana cips cikolata aliyim diyor dedm sussss zaten midem bulanıyor istemiyorum bsy felan dedm.ohoo seninle isimiz var simdiden böyleysen sen diyor

Of kizlar ya çok sinirim bozuldu bugün kv doğum yapınca yanımda kalmayı dusunuyo .bunu istemedigimi acik acik defalarca soylememe ragmen bunu 3. Kez diyor. Hayattan sogudum resmen bebegime sevinemiyorum bile.

Ayy bisey yiyemedigimden de hic halim yok su bile midemi bulandırıyor kac kilosn canm bende cok korkuyorum kilo almaktan.bakalm bu süreci nasil atlaticam
Ben şuan 59 kiloyum boyum da 1 60 falan aslında kilolu değilim ama kilo almaktan korkuyorum şişmanlık beni korkutuyor. Ne biliyim çok tipsiz olacakmışım gibi geliyor

Of kizlar ya çok sinirim bozuldu bugün kv doğum yapınca yanımda kalmayı dusunuyo .bunu istemedigimi acik acik defalarca soylememe ragmen bunu 3. Kez diyor. Hayattan sogudum resmen bebegime sevinemiyorum bile.
Canm daha doguma bunlar cok varken niye kendini simdiden strese sokuyorsun ki

Aynen benımki de oyle aksam bak gezeriz falan dıyo yahu yattıgım yerden kalkamıyorum ne gezmesi bıraz iyi olsam evı temızlicem eskıden ne guzel yapardım temızlık

Aynen benimkide oyle nasıl zorladığını bi gorsen bgn sofrada bi bakış attım ona sonra tamam dedi

Ben şuan 59 kiloyum boyum da 1 60 falan aslında kilolu değilim ama kilo almaktan korkuyorum şişmanlık beni korkutuyor. Ne biliyim çok tipsiz olacakmışım gibi geliyor
Hmm sen benden zayifmissin bende 65kilo ile hamile kaldm insallah cok almam bende ziraaa daha yeni fazla kilolarmdan kurtuldm

Kızlar daha dune kadar birseyim yoktu bugün ise bulantidan rahatım yok çok fenayım rennie diye mide ilacı var çiğneme tableti dışı kırmızı renk. Onu icsem olurmuki?
Bence içme ne olur ne olmaz hem rennie mide bulantısına bi faydasi yok bildiğim kadarıyla

Hayırlısı olsun canım şimdiden bunları kafana takma. Önce bi bebeğin sağlıkla karnında büyüsün de gerisi hallolur inşallah. Benimki de aynı eminim kalmak isticek doğumdan sonra. Hatta şimdiden diyor olunca bakarız annen de bakar ben de. Biliyorum aşırı istediğini çocuk olunca bize yerleşmek çocuğa bakmak ki zaten kayınpederim yok kızının yanında kalıyor onun öocuklarına bakıyor. Düşğncesi benimki olunca da bizim yanımızda bakıp bizimkilere bakmak. Ama sor bakalım ben istiyor muyum. Aslaaa. Ama şimdilik bunları düşünmek istemiyorum. Öncelikle bebeğim sağlıkla gelsin de gerisi hallolur inşallah. Ne demişler gün ola hayrola..

Hmm sen benden zayifmissin bende 65kilo ile hamile kaldm insallah cok almam bende ziraaa daha yeni fazla kilolarmdan kurtuldm
Aynen çok kilolu değilim ama hani böyle hamilelikte çok alıyorlar ya o beni korkutuyor. Hiç aldın mı sen şimdiye kadar? Bi de beim midem de bulanmıyor baya yiyorum

Aynen benımki de oyle aksam bak gezeriz falan dıyo yahu yattıgım yerden kalkamıyorum ne gezmesi bıraz iyi olsam evı temızlicem eskıden ne guzel yapardım temızlık
Yaa off benimde su temizlik olayi asiri canimi skiyor halsizlikten bi kalkip da evi temizleyemiyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…